18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naćpany Polak w Holandii vs policja

celosynot • 2019-01-21, 18:55
Film z dzisiaj z Waalwijk.




Nawet dał radę.

marinis

2019-01-23, 14:06
Adrian92 napisał/a:

Serio Wam wstyd za to, że obca osoba odpie**ala takie akcje? Serio? Tysiące, powtarzam, tysiące lasek się k***i, W Anglii, Niemczech, w Ameryce, z murzynami, wtedy Wam nie jest wstyd?



O cholera co za chory baran z ciebie. Porównujesz seks za pieniądze (w dodatku nie szanujesz kobiet gnoju) do agresji, atakowania policjantów i popełniania przestępstw?
Ciebie powinni zamknąć w szpitalu psychiatrycznym.

Wiewór

2019-01-24, 14:33
Mors_Nigra napisał/a:

Jak ja się cieszę, że tyle tej patologii wyjechało z Polski i oby nigdy nie wrócili, przynajmniej żywi.



Martwi mogą wracać. Użyźnią polską glebę i oddadzą chociaż taką przysługę. Raz się do czegoś przydadzą.

marinis napisał/a:

Ciebie powinni zamknąć w szpitalu psychiatrycznym.



Hahaha i to mówi koleś walący konia do wybebeszonych zwłok nieletnich. Aż mi ze śmiechu łza pociekła po moim przystojnym licu :amused:

TB303

2019-01-24, 16:26
Abraxus napisał/a:

Hahaha i to mówi koleś walący konia do wybebeszonych zwłok nieletnich. Aż mi ze śmiechu łza pociekła po moim przystojnym licu


Ludzie chorzy psychicznie nie są w pełni świadomi tego, że to co robią jest chore bądź nienormalne. Dla takich walenie do zwłok, bądź r*chanie ich(jego niedaleka przyszłość, kiedy walenie mu się znudzi) jest normalne, niczym pocałunek z kobietą dla nas.

St...........on

2019-01-24, 20:32
marinis napisał/a:

p*zdowaty kraj to Polska, a nie Holandia.
Holandia to jeden z najbogatszych i najlepiej zorganizowanych krajów na świecie.



Ha ha ha tak tak, pucuj tam dalej berło cipusom

okrutnyCham

2019-01-27, 12:25
hahaha tez bym debilowi nie pomogl :szydera: