18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na złodzieju,czapka gore.

zwierzak30 • 2021-07-08, 10:09
W takim razie jaką On miał profesję? :mrgreen:


RoboCat

2021-07-08, 10:21
tylko przedstawiciel murzynowa moglby zalozyc spodnie na palace sie gacie....

Fx12

2021-07-08, 10:53
Jakie to są półgłówki...
Kraj który gdyby nie jego armia zbudowana za Georga W. Bush`a byłby na poziomie Somalii
Gdyby nie Żydzi którzy jeszcze trzymają całe to towarzystwo za mordy cofnęliby się do epoki Kolumba.

Driver19cm

2021-07-08, 11:14
Cytat:

Jakie to są półgłówki...
Kraj który gdyby nie jego armia zbudowana za Georga W. Bush`a byłby na poziomie Somalii
Gdyby nie Żydzi którzy jeszcze trzymają całe to towarzystwo za mordy cofnęliby się do epoki Kolumba.



Ściąg onuce, rosyjski trollu, bo śmierdzi na całym sadolu

Raamboo

2021-07-08, 12:51
Tak to jest jak sie dupa pali .....

swampman

2021-07-08, 12:58
RoboCat napisał/a:

tylko przedstawiciel murzynowa moglby zalozyc spodnie na palace sie gacie....



https://en.wikipedia.org/wiki/Talk:Race_and_intelligence/Archive_28#/media/File:Race_IQ_Sketch_OrderFlipped.PNG

(czy sie komus to podoba czy nie tam po prawej stronie jeszcze powinni byc wyszczegolnieni "zydzi aszkenazyjscy" z najwiekszym iq)



Driver19cm napisał/a:

Ściąg onuce, rosyjski trollu, bo śmierdzi na całym sadolu



oprocz generalizowania z dupy, troche w tym prawdy jest. swietnosc usa juz dawno sie skonczyla.
marzenie o "american dream" tez sie skonczylo.
mysle ze poczatek konca nastapil wraz z koncem zimnej wojny i caly czas rozpedzaja sie i spadaja w strone dna.
stali sie ofiarami wlasnej popkultury a spoleczenstwo glupieje dzieki roznym czynnikom ktorych nawet nie sposob tu wymienic.
problem polega na tym, ze jak ten kolos na glinianych nogach zyjacy na kredyt zacznie sie sypac razem z dolarem to wszyscy bedziemy mieli przesrane.
jak juz zacznie sie sypac, to ci ktorzy sa lokomotywa calego ich spoleczenstwa (przewaznie ci z prawego konca wykresu powyzej + ich spadkobiercy) zaczna sobie przypominac o tym ze: ooo przeciez ja jestem niemcem, a ja chinczykiem, a ja irladczykiem itd itd...

jesli nic sie nie zmieni to skonczy sie tak ze bedzie jedno wielkie detroit, a co to bedzie poprzedzalo to nawet wyobrazni mi brakuje.

DarioLee

2021-07-08, 15:19
Ja się pytam kto dał ogień tym małpom.

Guwnojat

2021-07-08, 18:57
To się nazywa mieć ogień z dupy :D

Juzwa

2021-07-08, 23:11
zwierzak30 napisał/a:

jaką On miał profesję?



Jakie co miał? Jego profesja to wyłudzanie kasy od urzędów.

Herhard

2021-07-09, 08:14
To gówniana kasta złodziei :-P

Sierioża

2021-07-09, 12:56
Wydmuchał kółku dupą haha

paliokolejo

2021-07-09, 14:17
Dobry kebab widać był