18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Na zewnatrz wszyscy wygladamy inaczej

chorym • 2020-07-03, 00:00


hasztag Love is Love :shock:

:idzwch*j:

mam_racje

2020-07-03, 13:41
Trzaskowski podpisał kartę LGBT i jest wiernym wykonawcom woli WHO.

TłustyManat

2020-07-03, 14:34
A ja to popieram. Zobaczmy ile jeszcze można przesuwać granicę moralności, zanim ludzie zrozumieją że coś tu jest nie tak.

Tylko obawiam się jednego, że w mojej głupocie dowiem się iż tej granicy już po prostu nie ma...

Reisedreth

2020-07-03, 14:51
Zabawne, wystarczy, że PiS wam pokaże kierunek, powie "o, patrz, pedały!" i już może wam wyciągać kasę z kieszeni i uniewinniać pedofili.
Zabawne, że przejmujecie się 4chanowym fejkiem i osobami do których lgbt nie chce się przyznać ale to, że ktoś jebie dzieci i uważa to za "sprawę rodzinną" jest już okej.
PS. Nie zapomnijcie o codziennym praniu mózgów.

Eknen

2020-07-03, 15:02
Zapewne są w psychiatrii klinicznej można spotkać zaburzenia związane z identyfikacją wieku . Pedofilia to pociąg do osobników bez wykształconych trzeciorzędowych cech płciowych ( brak cycków, brak owłosienia łonowego, brak mutacji) czyli przed pokwitaniem. Dzieci przed pokwitaniem nie odczuwają potrzeby kopulacji . Zatem pedofil , który tłumaczy , że czuje się jak 8 latek i dlatego gwałci innego 8 latka jest totalną bzdurą. To fake. Ponadto prawie we wszystkich krajach obcowanie z osobą poniżej 15 roku życia jest zabronione . Nie ważne czy masz 13, 16 czy 23 lata mentalnie czy biologicznie, wszelkie czynności seksualne są zakazane. Podsumowując: powiązanie genderfluid z pedofilią jest dziwne i nielogiczne . Powiązanie genderfluid z panami którzy mają fanatzje o wyr*chaniu cycatej 12 latki ma już więcej sensu , ale r*chanie młodych dziewcząt z cyckami i menstruacją to nie pedofilia.

505505505

2020-07-03, 15:15
W necie główny temat: pedały, gay, gej, gwałt, lgbt, lgbt+, parada, tęcza, flaga, lewusy, zj***ne zakolczykowane mordy, transy i chłopcy z włosami do samej ziemi, w sukni.

Ciekawe czy bania się od tego ryje i czy w dobrą stronę, czy w pie**olniętą.
Pedałów to nikt nie będzie akceptował, tyle w temacie.

na...........pl

2020-07-03, 20:50
@Reisedreth
Płacą w markach czy już w euro?

Kiblodrzemek88

2020-07-04, 01:19
swampman napisał/a:

lewacka utopia:
dzis identyfikuje sie jako pies to wyr*cham psa
jutro identyfikuje sie jako 12 latek wiec ide szukac milosci pod podstawowke
pojutrze czuje ze jestem marchewka wiec pie**olne sie nago w dziale z warzywami i sobie poleze z innymi lewakami
sobota a ch*j jestem kobieta ubiore sobie kiecke pojde na miasto
niedziela czas wrocic do normalnosci, wyleczyc kaca i odprawic msze



Srogi piguły Sebastianie... A tak na poważnie, to bardzo k***a dobrze napisane

ra0mir

2020-07-04, 08:10
Reisedreth napisał/a:

Zabawne, wystarczy, że PiS wam pokaże kierunek, powie "o, patrz, pedały!" i już może wam wyciągać kasę z kieszeni i uniewinniać pedofili.
Zabawne, że przejmujecie się 4chanowym fejkiem i osobami do których lgbt nie chce się przyznać ale to, że ktoś jebie dzieci i uważa to za "sprawę rodzinną" jest już okej.
PS. Nie zapomnijcie o codziennym praniu mózgów.



Znasz tę sprawę do której se odnosisz? Czytałeś szczegóły? Zapewne nie...
I kto tu ma mózg sprany?

orion123123

2020-07-04, 09:56
Dla mnie to jest pok***ione .. Dlatego ze jestem gejem a to mnie wk***ia, wk***ia mnie to ze na paradach zamiast ludzie pokazac normalnosc to są kompletnie poj***ni.. gorsi od zwierząt, wk***ia mnie to ze do k***y nedzy ja jestem normalny a przez tamtych idiotów co lataja na golasa ja sie musze uzerac z negatywnymi komentarzami. Ah..

Liton

2020-07-04, 15:30
swampman napisał/a:

lewacka utopia:
dzis identyfikuje sie jako pies to wyr*cham psa
jutro identyfikuje sie jako 12 latek wiec ide szukac milosci pod podstawowke
pojutrze czuje ze jestem marchewka wiec pie**olne sie nago w dziale z warzywami i sobie poleze z innymi lewakami
sobota a ch*j jestem kobieta ubiore sobie kiecke pojde na miasto
niedziela czas wrocic do normalnosci, wyleczyc kaca i odprawic msze



Prawacki realizm - prezydent uniewinnia pedofila bo ofiara mu przebaczyła :amused:

_R...........s_

2020-07-04, 16:16
Szczególnie dziwnie ta grafika wygląda, wobec tego że nie tak dawno prezydent ułaskawił pedofila :roll:
Troszkę k***a poj***ny jest ten świat.

adam33x

2020-07-04, 17:40
swampman napisał/a:

lewacka utopia:
dzis identyfikuje sie jako pies to wyr*cham psa
jutro identyfikuje sie jako 12 latek wiec ide szukac milosci pod podstawowke
pojutrze czuje ze jestem marchewka wiec pie**olne sie nago w dziale z warzywami i sobie poleze z innymi lewakami
sobota a ch*j jestem kobieta ubiore sobie kiecke pojde na miasto
niedziela czas wrocic do normalnosci, wyleczyc kaca i odprawic msze



Ksiądz Stanisław? To pan?

janlew

2020-07-06, 13:46
swampman napisał/a:


dzis identyfikuje sie jako pies to wyr*cham psa
jutro identyfikuje sie jako 12 latek wiec ide szukac milosci pod podstawowke
pojutrze czuje ze jestem marchewka wiec pie**olne sie nago w dziale z warzywami i sobie poleze z innymi lewakami
sobota a ch*j jestem kobieta ubiore sobie



Tydzień z życia rabina

kapadocja

2020-07-09, 20:56
Transage... Ehhh wiedziałam, że będę miała nieszczęście tego dożyć. Ale czego się spodziewać, skoro w Holandii od lat funkcjonije partia pedofili

SuchyHarry

2020-07-13, 22:34
swampman napisał/a:

lewacka utopia:
dzis identyfikuje sie jako pies to wyr*cham psa
jutro identyfikuje sie jako 12 latek wiec ide szukac milosci pod podstawowke
pojutrze czuje ze jestem marchewka wiec pie**olne sie nago w dziale z warzywami i sobie poleze z innymi lewakami
sobota a ch*j jestem kobieta ubiore sobie kiecke pojde na miasto
niedziela czas wrocic do normalnosci, wyleczyc kaca i odprawic msze



wygrałeś ten temat :D