18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na zachodzie bez zmian.

meriadoc • 2019-08-18, 15:20
"Bundeswehra chciała pożegnać byłą już minister obrony Ursulę von der Leyen z przytupem. Na pewno o uroczystościach zrobiło się głośno, a to wszystko za sprawą oprawy. Pożegnanie nastąpiło w nocy, żołnierze trzymali w rękach pochodnie. Sytuacji nie ratowała nawet zagrana przez orkiestrę piosenka "Wind of Change", chociaż przyszłej szefowej KE zaszkliły się oczy."

Jakieś skojarzenia ? :hitler:




~Velture

2019-08-18, 15:24
W sensie, że o co chodzi?

panta_rhei

2019-08-18, 15:31
W obozach mogli tak przygrywać skocznie i wesoło

Halman

2019-08-18, 15:32
Velture napisał/a:

W sensie, że o co chodzi?


o propagandowe, masowe marsze nazistów po zmroku z pochodniami, proporcami i insygniami propagującymi siłe faszyzmu w przededniu II WŚ... Być może ktoś zobrazuje to odpowiednim filmikiem lub zdjęciem bo nie mam czasu szukać. Miałem cię za gościa z lepszym zasobem wszechwiedzy.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-18, 15:35
No tak.... bo już k***a pochodni nie mogą używać, bo się k***a źle kojarzy.
A usunięcie zwrotki "Niemcy, Niemcy ponad wszystko..." to paranoja...





Dla Niemca Niemcy ponad wszystko.
Dla Polaka Polska ponad wszystko.
Dla Albańczyka Albania ponad wszystko.
itd.

McQurwa

2019-08-18, 15:40
~Velture napisał/a:

W sensie, że o co chodzi?



w sensie że Scorpions to niemiecka grupa, a tak na powaznie:



Kicur

2019-08-18, 15:45
Myslalem ze tak bedzie wygladal filmik docelowy xD

ProVVe

2019-08-18, 16:08
Dziwne to czasy... Kiedyś żołnierz jedyne na czym umiał grać to na ckm-ie i innej broni.... Dzisiaj Wojsko niemieckie to kultowe solówki na saksie... Inna sprawa, że kraj który wstydzi się swojego hymnu juz nie jest krajem

mieszał

2019-08-18, 17:15
HAL9000/2 napisał/a:

o propagandowe, masowe marsze nazistów po zmroku z pochodniami, proporcami i insygniami propagującymi siłe faszyzmu w przededniu II WŚ... Być może ktoś zobrazuje to odpowiednim filmikiem lub zdjęciem bo nie mam czasu szukać. Miałem cię za gościa z lepszym zasobem wszechwiedzy.



Ten co wszystko wie . k***a nawet czegoś nie można nie wiedzieć bo taki kolega HAL z planety 9000/2 w konstelacji mądra głowa insynłuje , że byłeś zajebisty , a jak przytnie , że czegoś nie wiesz to jesteś głąb . Mam wrażenie , że jesteś kierownikiem zmiany w jakiejś wielkiej fabryce i myślisz , że znasz się na ludziach , a tak naprawdę wszyscy śmieją się z Ciebie za twoimi plecami , a Ty nawet o tym nie wiesz i lecisz przez życie na nieświadomce w błędnym przekonaniu , że jesteś mądrzejszy niż inni . Idź pan w h*j .

Halman

2019-08-18, 17:36
mieszał napisał/a:

Idź pan w h*j .



skywalker75

2019-08-18, 17:57
mieszał napisał/a:

Ten co wszystko wie . k***a nawet czegoś nie można nie wiedzieć bo taki kolega HAL z planety 9000/2 w konstelacji mądra głowa insynłuje , że byłeś zajebisty , a jak przytnie , że czegoś nie wiesz to jesteś głąb . Mam wrażenie , że jesteś kierownikiem zmiany w jakiejś wielkiej fabryce i myślisz , że znasz się na ludziach , a tak naprawdę wszyscy śmieją się z Ciebie za twoimi plecami , a Ty nawet o tym nie wiesz i lecisz przez życie na nieświadomce w błędnym przekonaniu , że jesteś mądrzejszy niż inni . Idź pan w h*j .



eeee tzn, że inni mają prawo żyć w niewiedzy a HAL nie może lecieć na nieświadomce ? Zagadka

freaky

2019-08-18, 18:08
Ja bym na wszelki wypadek kazał wzmocnić granice zachodnie.

krzychu88

2019-08-18, 18:41
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

kojarzy



A wiesz co barwy niemiec oznaczają? Czarny- ich serca i myśli, czerwony- przelaną przez nich krew milionów ludzi, żółty- kolor zrabowanego złota, srebra, pieniędzy, itd.


:lol:



:lol:

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-18, 21:29
krzychu88 napisał/a:

A wiesz co barwy niemiec oznaczają...



Ale co to ma do rzeczy?
To nie wolno im już pochodni używać?
k***a 80 lat temu wojna się zaczęła...
Nie jestem germanofilem, uważam, że zbrodnie IIWW kładą się cieniem na tym narodzie na kolejne 1000 lat albo i dłużej, tak, zrabowali mnóstwo naszego majątku i powinni oddać. Ale tak to jest, że ktoś rabuje i nie chce oddać, może co najwyżej wypożyczyć...
Codex Gigas, manuskrypt zrabowany przez Szwedów z Pragi ponad 350 lat temu znajduje się w Szwecji i nie zamierzają go oddać.
W 2007 r łaskawie zgodzili się go wypożyczyć Czechom na rok..... tak k***a, najpierw zaj***li, a teraz pożyczają.

Henrykkk

2019-08-18, 22:56
Prawie jak za wujka Adolfa