18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na zachodzie bez zmian.

meriadoc • 2019-08-18, 15:20
"Bundeswehra chciała pożegnać byłą już minister obrony Ursulę von der Leyen z przytupem. Na pewno o uroczystościach zrobiło się głośno, a to wszystko za sprawą oprawy. Pożegnanie nastąpiło w nocy, żołnierze trzymali w rękach pochodnie. Sytuacji nie ratowała nawet zagrana przez orkiestrę piosenka "Wind of Change", chociaż przyszłej szefowej KE zaszkliły się oczy."

Jakieś skojarzenia ? :hitler:




Smokw

2019-08-18, 23:11
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ale co to ma do rzeczy?
To nie wolno im już pochodni używać?
k***a 80 lat temu wojna się zaczęła...
Nie jestem germanofilem, uważam, że zbrodnie IIWW kładą się cieniem na tym narodzie na kolejne 1000 lat albo i dłużej, tak, zrabowali mnóstwo naszego majątku i powinni oddać. Ale tak to jest, że ktoś rabuje i nie chce oddać, może co najwyżej wypożyczyć...
Codex Gigas, manuskrypt zrabowany przez Szwedów z Pragi ponad 350 lat temu znajduje się w Szwecji i nie zamierzają go oddać.
W 2007 r łaskawie zgodzili się go wypożyczyć Czechom na rok..... tak k***a, najpierw zaj***li, a teraz pożyczają.



Jak na razie to niemcy są coraz bledsi, a to my będziemy płacić odszkodowania;)

impressa88

2019-08-18, 23:42
Jednak jak patrzę na te hełmy i krzyże wszechobecne to niesmak wojny 2 swiatowej nadal pozostaje :-/

maniu_1962

2019-08-18, 23:50
McQurwa napisał/a:

w sensie że Scorpions to niemiecka grupa, a tak na powaznie:



Przecież to fragment filmu Indianin Dżons

Ti...........ch

2019-08-19, 00:11
impressa88 napisał/a:

Jednak jak patrzę na te hełmy i krzyże wszechobecne to niesmak wojny 2 swiatowej nadal pozostaje



Tylko, że te pochodnie nie mają żadnego znaczenia... :homer:


Ktoś dorabia teorię do czegoś, a wy łykacie to jak pelikany. Szukacie na siłę nawiązań do marszów nazistów? Szkoda tylko, że jeśli pijemy do lat 30 to z pochodniami maszerowało SA, a później SS - nie Wehrmach.

polakwrocek

2019-08-19, 00:45
Naziści nosili buty. buty są nazistowskie zakazać.
Naziści srali w kibel. Kible są nazistowskie srać na ziemię.
Naziści mieli naszywkę na ramieniu. Wszystkie naszywki są nazistowskie !
Naziści ...
Nie mo to jak ludzie co wojnę znają z Call of Duty piszą jak się czują widząc niemiecką paradę.

raistpol

2019-08-19, 05:57
mieszał napisał/a:

Ten co wszystko wie . k***a nawet czegoś nie można nie wiedzieć bo taki kolega HAL z planety 9000/2 w konstelacji mądra głowa insynłuje , że byłeś zajebisty , a jak przytnie , że czegoś nie wiesz to jesteś głąb . Mam wrażenie , że jesteś kierownikiem zmiany w jakiejś wielkiej fabryce i myślisz , że znasz się na ludziach , a tak naprawdę wszyscy śmieją się z Ciebie za twoimi plecami , a Ty nawet o tym nie wiesz i lecisz przez życie na nieświadomce w błędnym przekonaniu , że jesteś mądrzejszy niż inni . Idź pan w h*j .



insynłuje.
Jesteś głąb

edmund

2019-08-19, 07:15
sram na to że niemcy, fajnie im wyszło

poligon6

2019-08-19, 10:07
Jakoś k***y z Gówmna Wyborczego nie dopatrzyły sie nazizmu.

ziajos

2019-08-19, 10:20
HAL9000/2 napisał/a:

o propagandowe, masowe marsze nazistów po zmroku z pochodniami, proporcami i insygniami propagującymi siłe faszyzmu w przededniu II WŚ... Być może ktoś zobrazuje to odpowiednim filmikiem lub zdjęciem bo nie mam czasu szukać. Miałem cię za gościa z lepszym zasobem wszechwiedzy.



Siła faszyzmu i Niemiec? No k***a ja cię proszę o zaprzestanie procederu pie**olenia.
Hitler juz przestał się w grobie przewracać, on teraz zapie**ala jak blender widząc to wszystko co tam się odpie**ala. :(

Alonso

2019-08-19, 10:26
I te ich kaski!

Wiewór

2019-08-19, 10:28
W Polsce też bez zmian i naziolki dalej fuhrera kochają. :-D


ludekp

2019-08-19, 11:18
skojarzenia? Miesięcznica smoleńska :)

Dokurwiator

2019-08-19, 12:22
Hmmm. Pradziadek i Dziadek nieli racje przynajmniej jeden karabin na rodzine ,służba zasadnicza kiedy przyjdzie pora.


krathen

2019-08-19, 17:41
adolf byłby zadowolony