18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na wyspie Catalina pies gryzie psa

fantastico • 2017-04-23, 00:20
Koło wybrzeża Kalifornii umiejscowiona jest sobie wyspa Catalina, na której zbudowany jest pomost. Na tym pomoście dochodzi do gryzienia psa przez psa przy wtórze krzyku kobiety. A to był pitbull. W koło była woda.


nerusss

2017-04-23, 20:18
Dokładnie tak jak powiedział razak, jakiego wychowasz takiego masz, ja osobiście posiadam rasowego cane corso, który oczywiście jest kilka razy większy od tych psów. Ja mojego wychowałem tak że nie ma żadnego zainteresowania innymi psami, oraz jeździłem z nim po ludziach, by poznawał ludzi oraz różne psy.

DavidBeckham

2017-04-23, 21:09
razak gówno się na psach znasz, a głos zabierasz,jakie kilka ton uścisku, wypie**alaj do szkoły, pitbull ma około 140kg uścisku, usłyszysz jakąś głupotę i dalej przekazujesz, ta rasa jest dobra do walk bo te psy są niesamowicie zwinne i silne jak na swoją masę, potrafią ciągnąć ponad 1000kg, skaczą na ponad 2metry, a do tego mają gameness, czyli upór i walkę do śmierci, a do tego szarpią, a nie gryzą tak jak inne psy, wiadomo że pitbull to nie jest pies niezniszczalny i są lepsze psy do walk.

mp0011 napisał/a:

Jak rozdzielić gryzące się psy, lub uratować ich ofiarę

Psa należy złapać za tylne nogi (obie) i cofać się.

Pies, mając uniesiony tył, czuje że "leci na pysk" i instynktownie stara się odzyskać równowagę i przestaje atakować. Nie jest też w stanie atakować odciągającego, bo raz, że ten jest poza zasięgiem, a dwa - by się wyj***ł.

Trzeba tylko mocno trzymać i w miarę możliwości rozszerzyć nogi psa. Raz, że Łatwiej kontrolować psa w ten sposób, a dwa, że kopa można sprzedać w zasadzie na cały tułów, pysk i szyję czy z kolana w jajka



Ja pie**ole, co kolejny to głupszy znawca, był tu kiedyś filmik i taka metoda gówno daje, a bicie psa, a przede wszystkim pitbulla tylko wzmaga agresje, są dwie, a w zasadzie trzy metody na rozdzielenie pitbulla :
1) DUSZENIE
2) UNIERUCHOMIENIE ŁBA i wsadzenie czegoś do pyska by poluźnił chwyt
3) ZASTRZELENIE :)

grauper

2017-04-23, 21:20
Jak sk***iel dostanie mocnym gazem po pysku nosie i gałach to też mu się odechciewa...

woccow123

2017-04-23, 21:39
razak napisał/a:

Maupajoke, " Jestem głuchy Jestem ślepy Jestem daltonistą " masz idealne podsumowanie samego siebie pod twoim komentarzem tylko dałbym edit z ideał na debil :) jak nie masz o czymś pojęcia to błagam Cie nie zarażaj swoją głupotą innych. Ta rasa nie została stworzona do walk na arenach między sobą tylko popie**oleni ludzie tworzyli areny by tam tą rase wykorzystywać gdyż mają kilku tonowy uścisk szczęki. Dam Ci inny przykład. Yorki te małe pimpki od blondyneczek z bujnymi cyckami były STWORZONE do tropienia szczurów, ale ludzie woleli zrobić sobie z nich maskotki i teraz co 2gi ma downa i zdycha po 6 latach bo zaczeli dopuszczać rodzeństwa by wyszły "zajebiste". Wiesz co mam na myśli ?? odpowiednie WYCHOWANIE to słowo klucz. To my ludzie jesteśmy popie**oleni. Nie mówie wszyscy, ale napewno Ci którzy kupują takie psy, a nie mają zielonego pojęcia o metodach wychowawczych. To są swego rodzaju bestie bo mają niewyobrażalną moc i wrodzony instynkt łowiecki, ale dając mu jeść, opiekując sie nim, zaprzyjaźniając się z nim... jesteś wstanie nad nim panować w 100 % Bo znam takie przypadki (nie znam innych... chyba że z mediów). Możecie mnie linczować i pisać co ja pie**ole ten pies to morderca itd... nawet nie będe dalej polemizował, ale dalej będe twierdził, że to człowiek jest winny takich zachowań i tylko człowiek.



Tylko, że jakimś cudem zawsze są to pitbulle mimo, że są psy większe i silniejsze.
"jesteś wstanie nad nim panować w 100 %" Wszyscy właściciele tej poj***nej rasy tak mówią i później mamy takie filmiki jak wyżej albo i ciekawsze.

mati35mm

2017-04-23, 22:14
Co wielu was zdziwi ta rasa została stworzona do pilnowania dzieci !!! A pojeby zrobili im taką historie żeby walczyły . To są łagodne psy ale jeżeli widzą zagrożenie dla swojego atakują . Chodzilo żeby dzieci zostawię same z psem były chronione w 100% i to działało do momentu aż ktoś nie odkrył żeby na walki pitbule dawać . I poszło . Pocztajcie najpierw . Nie róbcie z siebie debili . To nie wina psa tylko człowieka

Miki69P

2017-04-23, 22:18
wystarczyło ich polac wodą, odrazu by sie puscili

madafaka71

2017-04-23, 22:24
razak

kilku tonowy..... no rozj***łeś mnie tym.... poprawiasz innych z błędnego myślenia a samemu rozpowiadasz pierdoły

żmij

2017-04-23, 22:32
@razak

"...Według badań przeprowadzonych przez National Geographic u niektórych ras psów największy uścisk szczęk należy do Owczarka anatolijskiego, gdzie przy wadze, która waha się między 50 – 65 kg jego siła ugryzienia wynosi 337 kg, kolejny to, Tosa jego zbadana siła wynosi ponad 252 kg, siła szczęk Rottweilera wynosi 149 kg przy masie ciała około 50 kg, Buldog amerykański waga ciała psa poddanego eksperymentowi wynosiła 21 kg, siła jego ścisku wyniosła 138 kg, Owczarek niemiecki – 108 kg, American Pitbull Terrier – 107 kg, Owczarek holenderski – 104 kg, ostatni na liście znalazł się Owczarek belgijski Malinois – 88 kg...."
Poczytaj, doucz się i dopiero wtedy pouczaj.

Molibdenowy_Rysio

2017-04-24, 02:41
nie ma złych psów, są tylko ludzie którzy nie potrafią psów wychować

Metaxxy

2017-04-24, 11:58
razak napisał/a:

Maupajoke, " Jestem głuchy Jestem ślepy Jestem daltonistą " masz idealne podsumowanie samego siebie pod twoim komentarzem tylko dałbym edit z ideał na debil :) jak nie masz o czymś pojęcia to błagam Cie nie zarażaj swoją głupotą innych. Ta rasa nie została stworzona do walk na arenach między sobą tylko popie**oleni ludzie tworzyli areny by tam tą rase wykorzystywać gdyż mają kilku tonowy uścisk szczęki. Dam Ci inny przykład. Yorki te małe pimpki od blondyneczek z bujnymi cyckami były STWORZONE do tropienia szczurów, ale ludzie woleli zrobić sobie z nich maskotki i teraz co 2gi ma downa i zdycha po 6 latach bo zaczeli dopuszczać rodzeństwa by wyszły "zajebiste". Wiesz co mam na myśli ?? odpowiednie WYCHOWANIE to słowo klucz. To my ludzie jesteśmy popie**oleni. Nie mówie wszyscy, ale napewno Ci którzy kupują takie psy, a nie mają zielonego pojęcia o metodach wychowawczych. To są swego rodzaju bestie bo mają niewyobrażalną moc i wrodzony instynkt łowiecki, ale dając mu jeść, opiekując sie nim, zaprzyjaźniając się z nim... jesteś wstanie nad nim panować w 100 % Bo znam takie przypadki (nie znam innych... chyba że z mediów). Możecie mnie linczować i pisać co ja pie**ole ten pies to morderca itd... nawet nie będe dalej polemizował, ale dalej będe twierdził, że to człowiek jest winny takich zachowań i tylko człowiek.


Jak może być człowiek winny? wiadomo w jakimś stopniu te psy wychowuje ale to jest zwierze i jak będzie mu chciało coś odpie**olić to mu odpie**oli także skończcie to pie**olenie

he...........at

2017-04-24, 14:09
Nie wiem na co patrze, stwierdzam tylko psy, wodę i jakieś wrzaski.
Nikt nie zwrócił uwagi na typa z rozszarpaną nogą i mięsiwem na wierzchu? - Fujki

nnvmen

2017-04-24, 14:24
Tutaj się zgodzę. Psom nie wolno ufać do końca, szczególnie takim. Nie mówię, że należy się ich bać, ale zachować umiar- jest granica, której nie można przekroczyć. Poza tym z tego co wiem i to samo powiadał dziadek- bicie takiego psa nie ma sensu. Te psy są zbyt silne, czego dowodem jest wrzucony film na sadola ,gdzie w Chinach nawet facet przyj***ł jakimś bloczkiem betonowym czy czymś w łeb takiego psa, a ten nawet na chwilę nie zwolnił uścisku.

Z tego co wiem to działają trzy metody:
-podniesienie za uszy,
-palec w dupe, albo i nawet ręka,
-zastrzelenie sk***iela.

Hikapik

2017-04-24, 16:26
Rozbawił mnie idiota, który złapał psa za ogon. Co on chciał tym osiągnąc?

Astoratch

2017-04-25, 16:38
najprosciej wsadzic cos psu w dupe - zawsze dziala

żmij

2017-04-25, 21:35
Astoratch napisał/a:

najprosciej wsadzic cos psu w dupe - zawsze dziala



Często sprawdzasz? :homer: