18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Na wygnaniu w mieście Łodzi...

SuchyHarry • 2020-06-06, 18:07
gdzie nawet bieganie psom szkodzi.

Łódź postanowiła wziąć sobie słowa Bogusia Lindy do serca i stanęła na wysokości zadania. Od pewnego czasu grupa lumpów urządzała sobie na najbardziej reprezentacyjnej ulicy w mieście libacje za dnia, co chyba nie bardzo podobało się przesyconym okolicznym folklorem mieszkańcom. Reszta w filmiku i artykule z expressu ilustrowanego, gdzie pozwoliłem sobie nie zachowywać cenzury. Sprawa miała miejsce tydzień temu.



Cytat:

Kilkuosobowa grupa meneli od tygodni terroryzuje bywalców ul. Piotrkowskiej. Żule panoszą się w sercu Łodzi - przechylają butelki z wódką pod okiem kamer, wyzywają przechodniów, atakują rowerzystów. Z problemem nie potrafią sobie poradzić służby miejskie, co pokazały sobotnie sceny u zbiegu ul. Piotrkowskiej i ul. Struga, gdy żule zaatakowali strażników i wygwizdali policję. Wszystko widać na filmie i zdjęciach.

W sobotę ok. godz. 17.30 u zbiegu ul. Piotrkowskiej i ul. Struga patrol strażników miejskich podjął interwencje wobec grupy meneli, którzy od kilku tygodni (pierwszy raz pisaliśmy o ich wulgarnych biesiadach w weekend majowy) atakują przechodniów, wyzywają rowerzystów i przechylają butelki na środku reprezentacyjnej ulicy Łodzi.

- Kim wy k***a jesteście? Wypie**alać! - wykrzykiwał w kierunku strażników miejskich łysy, wytatuowany mężczyzna, który w sobotę po południu urządził sobie ze znajomymi suto zakrapianą imprezę na środku deptaka. Wtórowała mu ruda, wulgarna kobieta bez zęba, czerwona na twarzy od ilości wypitego alkoholu oraz pobudzona blondynka w okularach. Obie nie przebierały w słowach - wyzwały mundurowych od "cwe*i" i "p*zd".

Interwencja przerodziła się w awanturę, następnie w przepychankę. Strażniczka i jej kolega po fachu zostali okrążeni przez kilkuosobową grupę meneli. Patrol schował się do radiowozu i wezwał pomoc. Takie zachowanie spotęgowało agresję "biesiadników", którzy m.in. wygwizdali przejeżdżające patrole policji. Widać było, że czują się pewnie - jak królowie ulicy!

Po kilku minutach na miejsce przyjechały kolejne patrole SM. W sumie pięć radiowozów. Wobec jednego z meneli, który był szczególnie napastliwy, funkcjonariusze zastosowali środki przymusu bezpośredniego - obezwładnili go i odprowadzili do radiowozu. W obronie agresora stanęli jego towarzysze. Ich wulgarne okrzyki zatrzymywały przechodniów. Pobliscy mieszkańcy wyglądali przez okna zaniepokojeni dobiegającymi odgłosami.



source: https://expressilustrowany.pl/zule-rzadza-na-ul-piotrkowskiej-szokujace-sceny-w-centrum-miasta-zdjecia-film/ar/c1-14999885

Seksiaczek

2020-06-06, 19:37
Ah Pietrynka...ile razy ja tam naj***ny byłem...

dżonyłojlker

2020-06-06, 19:38
SuchyHarry napisał/a:

atakują rowerzystów



Czyli nie są tacy źli.

Wiewór

2020-06-06, 19:41
Pamiętam jak pierwszy raz byłem w Łodzi mieście patologi. Podszedł do mnie 8 letni szczyl i mówi, żebym dał mu 5 zł za pilnowanie auta bo to przej***na ulica i strasznie tu lusterka wybijają i lakier rysują.
Miejscy zrobili tu wszystko wzorowo.

Hei

2020-06-06, 19:42
Byku35 napisał/a:

To jest Elbląg na Hallera A nie udź



Na drzwiach bagietowozów mają napisane udź

Noside

2020-06-06, 19:52
Uff. Mało brakowało i byśmy mieli "Żul lives matter"

Ce...........00

2020-06-06, 19:54
mygyry napisał/a:

Czyli jest tam dokładnie to o czym mówił Linda...



a weź podlinkuj tą wypowiedź jak możesz

Hollow_Man

2020-06-06, 19:55
I j***ne menelice co drą ryja bo im alfonsa od tanich win zgarniają. Dla takich ludzi to powinny być specjalne getta bez żadnych praw aby się sami zapijali na śmierć i mordowali na wzajem. bogaci ludzie jak na safari po opłaceniu miejscówki mogli by wejść do takiego getta i sobie postrzelać dla przyjemności bo od zwierząt to się nie wiele rożni( nie no przesadziłem )

mygyry

2020-06-06, 20:09
Cenzurator2000 napisał/a:

a weź podlinkuj tą wypowiedź jak możesz



"Linda opowiadał dziennikarzom o przygotowaniach do filmu. Zapytany o Łódź Filmową, odpowiedział: - Łódź Filmowa umarła, nie ma co się oszukiwać. Kiedyś była tu wytwórnia, a wytwórnia to ludzie, których zatrudniała, czyli montażyści, dźwiękowcy, oświetleniowcy, statyści i wiele innych osób. Teraz to już jest nie do odtworzenia. Łódź popełniła straszny błąd, zamykając tę wytwórnię, bo straciła kulturę. Dzisiaj to miasto jest umarłe, to miasto meneli."

suchysongoful

2020-06-06, 20:12
Dobrze że zodyn nie kojtnal
Dopiero by było :mrgreen:

mieszalniapasz

2020-06-06, 20:17
A te dwie to po wypłate 1-wszego idą? Jakim prawem?

VanAhamoth

2020-06-06, 20:20
Piwko za walkę z elektoratem pisd :D

LB...........BZ

2020-06-06, 20:23
Fajnie. Jak dobrze, ze film dobrze sie konczy. I te steki tej patologi :D

tus05

2020-06-06, 20:30
Jaki kraj taki Floyd

piterrulez

2020-06-06, 20:52
andysmith napisał/a:

to po ch*j im alkohol sprzedawali w pobiskim sklepie



A no pewnie po to, żeby sprzedać i mieć spokój a nie nie sprzedać i mieć straty finansowe i materialne albo i gorzej po rozperdzielu menelostwa w sklepie po odmowie sprzedaży %%. Tak mi się wydaje.

andysmith

2020-06-06, 22:47
ktos mial pizze zimne