18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na wtorek

Mizantrop • 2012-12-04, 11:55
Kate i William spodziewają się dziecka. Ich potomek będzie kiedyś królem Wielkiej Brytanii. Nie wiem jak wy, ale ja na ich miejscu nazwałbym go Kong.



W knajpie próbowała mnie poderwać strasznie gruba babka: - Jak zgadniesz jaki jest mój ulubiony drink pozwolę ci postawić mi jednego. - Barman! Jedno piwo dla mnie i wiadro rozpuszczonego masła dla tej pani.


- Palisz?
- Tak.
- Ile paczek dziennie?
- Trzy.
- Ile kosztuje jedna?
- 12 zł
- Od dawna palisz?
- Od 20 lat.
- Uśredniając – wydajesz 36 zł dziennie na papierosy, co daje 13140 zł rocznie. W ciągu ostatnich 20 lat wypaliłeś 262 800 zł. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że kiedyś papierosy były tańsze, nie uwzględniamy przecież kosztów inflacji, itp. Możemy więc założyć, że to faktycznie przybliżone wydatki?
- Zgadza się.
- Czy wiesz, że gdybyś odkładał te pieniądze w banku na oprocentowanym rachunku oszczędnościowym mógłbyś kupić sobie za to nowiutkie Porsche?
- Palisz?
- Nie.
- Gdzie twoje Porsche?



Na cmentarzu spotykają się dwie kobiety, obie mają twarze zasłonięte czarnymi woalkami. Jedna pyta drugiej:
- Pani też wdowa?
- Nie, morda straszna.

Next010

2012-12-04, 13:00
Piwo za king konga :D

Szulcu

2012-12-04, 15:26
Co do kawału z fajkami ;] Ja zacząłem zbierać na porsche od 2 miesięcy ;]

Admix

2012-12-04, 17:14
Do 2 kawału, on nie pali owszem, ale pije x]

matiqq

2012-12-04, 20:14
Szulcu@
W senie, że od dwóch miesięcy zaczynasz zbierać na Porsche czy dwa miesiące temu zacząłeś zbierać na Porsche?

a propos, dlaczego zawsze mowa o porsche w kawałach? podobnie jak wkawale o tej lasce co niby miała w ch*j wszystkiego za kurestwo ale nie miała Manchattanu bo była facetem. miała też porsche.

nienawidzę tej marki. jest na drugim miejscu, zaraz za apple.

karol57

2012-12-04, 20:26
@up Jak cię tak boli, to w oryginale w tym 3 kawale była nieco inna sytuacja oraz był Bentley

raper900

2012-12-04, 20:49
k***a powiedzcie mi, kto ma tyle kasy, żeby odkładać 1080zł miesięcznie? Aha, chodzi mi o stereotypowego Kowalskiego z minimalną krajową, zasiłkiem i (załóżmy) trójką gęb do wyżywienia.

mestrem

2012-12-04, 21:16
Wywiad nawiązujący do zdrowego trybu życia i zachęcający do nie palenia papierosów. Podchodzi więc reporter do starszego już mężczyzny palącego papierosy.
-Dlaczego pali pan papierosy? Wie pan, że to jest niezdrowe?
-Wiem.
-A od ilu lat pan pali?
-No jakoś od 14 roku życia.
-A wie pan, że gdyby pan nie palił i odkładał te pieniądze to mógłby pan sobie kupić dziś na przykład tego nowego mercedesa s klasa.
-A pan pali?
-Nie...
-No widzi pan. Ja pale i to jest mój samochód.

mahalik666

2012-12-04, 22:05
King kong i straszna morda rządzą :D Piwko!

henryv

2012-12-04, 22:10
moja ostatnia odpowiedź na ten temat , przez 20 lat tracisz dwa razy tyle , marnując czas na pieprzenie bzdur, 4 razy tyle , przez 20 lat marnując czas na wypisywanie , takich ch*jni :D Fuck out marchewkożerny przyszły 200 - latku :D Wierz w żydowskie bajki :D

MaszSziwe?

2012-12-05, 22:32
20 lat temu tak samo jak 10 lat temu fajki kosztowały ~3zł ch*jowo oblicza :lol: