18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na weterynarie mówili - mruczki i pimpusie będziesz tulić

RYHOO • 2023-03-30, 13:18
Dla każdego dziś zupka cieplutka na zajęciach praktycznych :chomik:


RYHOO

2023-03-30, 13:23
@Halman

Dodano serduszko do komentarza

Fl...........na

2023-03-30, 13:37
A zarobki takie sobie :-/

AdamBrown

2023-03-30, 13:44
kiedyś ludzie robili weterynarię, nie zdawali sobie sprawy, że będą takie obroty na wypisywaniu tabletek psom i kotom.
A teraz taki psioterynarz zarabia chyba lepiej niż lekarz ogólny.

darayavahus

2023-03-30, 14:04
Mnie bardziej przeraża fetor, który tam musi być po nacięciu tego sk***ialstwa.

Fl...........na

2023-03-30, 14:45
AdamBrown napisał/a:

kiedyś ludzie robili weterynarię, nie zdawali sobie sprawy, że będą takie obroty na wypisywaniu tabletek psom i kotom.
A teraz taki psioterynarz zarabia chyba lepiej niż lekarz ogólny.




Zależy gdzie pracujesz, jak robisz u kogoś w klinice to zarabiasz gówno a nie pieniądze, jeżeli jesteś właścicielem kliniki w miarę dobrej lokalizacji i w dużym mieście to tak.

rocknrolla85

2023-03-30, 15:20
Flegamina napisał/a:

Zależy gdzie pracujesz, jak robisz u kogoś w klinice to zarabiasz gówno a nie pieniądze, jeżeli jesteś właścicielem kliniki w miarę dobrej lokalizacji i w dużym mieście to tak.



Niekoniecznie w dużym mieście, może być nawet małe. Liczy się ilość "pacjentów" jakie będziesz ogarniać. A taki weterynarz od zwierząt dużych też kosi duże pieniądze. Jeśli chodzi o zarobki lekarzy to jest bardzo duża rozpiętość bo o ile w szpitalu jest średnio to już prywatnie specjalista bierze duże pieniądze za wizytę. A jak ktoś jeszcze zajmuje się badaniami klinicznymi leków to pieniędzy ma jak lodu.

postpost

2023-03-30, 15:52
Ja pie**ole... aż mi smartphone zaśmierdział...

Fl...........na

2023-03-30, 16:53
rocknrolla85 napisał/a:

Niekoniecznie w dużym mieście, może być nawet małe. Liczy się ilość "pacjentów" jakie będziesz ogarniać. A taki weterynarz od zwierząt dużych też kosi duże pieniądze. Jeśli chodzi o zarobki lekarzy to jest bardzo duża rozpiętość bo o ile w szpitalu jest średnio to już prywatnie specjalista bierze duże pieniądze za wizytę. A jak ktoś jeszcze zajmuje się badaniami klinicznymi leków to pieniędzy ma jak lodu.



Lekarz ludzki na działalności na każdym sorze w Polsce ma zarobki minimum 200 zł / h więc w szpitalach też dobrze zarabiają. A h*j robią.

Stockshark

2023-03-30, 17:35
k***a właśnie kebaba jadłem.

Dibo83

2023-03-30, 18:00
Stockshark napisał/a:

k***a właśnie kebaba jadłem.



Z mieszanym sosem?

:-D

wojtas09999

2023-03-30, 18:26
Stockshark napisał/a:

k***a właśnie kebaba jadłem.



Może sosu do tego jeszcze ciepły

:lol:

Gamonn1

2023-03-30, 20:20
Weterynarz to kasa i spokojna głowa. Nie to co lekarz. Aktualnie być lekarzem w Poz to k***a tragedia. Nie dość że zapie**ol to zj***ni pacjenci którzy myślą że wszystko wiedzą albo zwyczajnie są jebnięci. A weterynarz myyyk przyjeżdża do gospodarza, robi swoje, inkasuje, jedzie dalej. Po południu kotki, pieski, inkasuje i fajrant. Też idzie się namęczyć i nawk***iać ale kasa się zgadza i ciśnienie nieporównywalnie mniejsze niż jako rodzinny w Poz.