18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na weselu postrzelenie z maszynowego karabinu

fantastico • 2018-10-10, 11:57
Strzelanie karabinami w powietrze by wyrazić swą radość z wesela młodej pary nie będącej w kadrze kończy się tak, że jeden z trzymających karabin arabów strzela przypadkiem do drugiego raniąc go postrzałem.

więcej info:
spoiler



Wiewór

2018-10-10, 12:00
Jak się mawia, że polskie wesele było nieudane jak sobie po ryjach nie dadzą. U kozich jebaków jest nieudane jak kogoś nie zastrzelą z PK.

Halman

2018-10-10, 12:02
k***a, żeby ja musiał tłumaczyć takie rzeczy:
Cytat:

Lokalny dziennik, „Trybuna Jemenu” podał że szejk Saleh Ressam został zabity w przypadkowej strzelaninie podczas ceremonii ślubnej przez jednego z gości, który z karabinu maszynowego zabił wspomnianego Sheikha oraz ranił pięciu innych osób.

Według źródła, rodzina ofiary wybaczyła sprawcy ze względu na uroczystości ślubne a ciało Saleha Rassama pochowano a ranni otrzymywali pomoc lekarską.

Strzelanie na weselach jest popularnym zwyczajem ale ciężkim zjawiskiem do wytępienia w kraju przez władze.



na ch*j ja to tłumaczyłem skoro wszytko i tak widać na filmie...

honotu15

2018-10-10, 12:17
może jest nadzieje że sami się wykończą, byle więcej takich wesel było

naczelny1

2018-10-10, 12:19
I to na trzeźwo.

Salieri16000

2018-10-10, 12:55
k***a- nie kumam: tylu kolesi z bronią i nie ma kto go dobić...

pitteroo

2018-10-10, 13:12
I tu by wypadało rzec radosne allah kakabar

TB303

2018-10-10, 15:23
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Komu go szkoda ten pedał!


A co, chłopaka szukasz?

woytasw

2018-10-10, 15:23
Rozdawać im broń... Takie mam marzenie...

pudel82x

2018-10-10, 16:04
Tam to pewnie na weselu dostać z karabinu jest traktowane jak u nas oberwać od wystrzeliwującego korka z szampana.

dashadow

2018-10-10, 16:41
hehe, dzięki za więcej info, okazuje się że szmatogłowy tam łącznie sześciu trafił :)

translator mówi to:

"Co doprowadziło do śmierci i kontuzji podczas ślubu.

Lokalnego źródła w Dyrekcji w oświadczeniu, „jemeńskiego scena” szejk Saleh Ressam został zabity w strzelaninie podczas lata ślubne stary strona wsi Daudhan w części przez jednego z gości, który strzela stopy typu (karabin maszynowy) i przypadkowo spowodował zabijanie Sheikh Malarz i ranił pięciu innych w obecności.

Według źródła, rodziny ofiar ogłosiły powszechną amnestię dla sprawcy, a ciało Saleha Rassama pochowano, podczas gdy ranni otrzymywali leczenie.

Rozstrzelanie wesel w Jemenie spowodowało śmierć obywateli wśród zabitych i rannych w złym zjawisku, że wszystkie władze nie zdołały opanować i powstrzymać to zjawisko, zwłaszcza na wsi."

a swoją drogą, fantastico, opis dziwnie podobny do Twoich, czy Ty swoich nie tworzysz pisząc po arabsku i tłumacząc na polski translatorem? :D

biosone

2018-10-10, 16:43
u nich taka tradycja ze zajebac kogos to jak nie wstac prawa noga, czy wesele, czy pogrzeb, zakupy(witamy w europie!)

AN...........or

2018-10-10, 17:32
pie**olę, nigdy nie pójdę na czeczeńskie i ciapackie wesele..