18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na trzy

~Nei • 2018-07-07, 12:14
I raz, i dwa, i leeeć...

KlinikaAborcyjna

2018-07-07, 12:45
cyckami też musiała przywalić, bo się spłaszczyły :( :kawa:

Sosna84

2018-07-07, 15:20
@up jak by je miała, to zamortyzowałyby upadek...

banerr

2018-07-07, 15:57
Motylem jestem...

Nimr0d

2018-07-07, 16:46
Moja mama jak pracowała w izbie przyjęć to co kilka dni trafiały dzieci z obrażeniami zrobionymi na trampolinie, szczególnie właśnie jak skaczą dwie i więcej osób, jedna spada w dół, druga się wybija i taka kolizja może nawet uśmiercić. A teraz taka moda na te niebieskie trampolinki że przy każdym domu gdzie są małe dzieci jest i trampolina (lub była tylko leży złożona w garażu bo komuś coś się stało).

spider666

2018-07-07, 22:08
no dobra ... ubrudziła się . I ..... i tyle. ha ha.

eaz

2018-07-09, 10:46
Nimr0d napisał/a:

Moja mama jak pracowała w izbie przyjęć to co kilka dni trafiały dzieci z obrażeniami zrobionymi na trampolinie, szczególnie właśnie jak skaczą dwie i więcej osób, jedna spada w dół, druga się wybija i taka kolizja może nawet uśmiercić. A teraz taka moda na te niebieskie trampolinki że przy każdym domu gdzie są małe dzieci jest i trampolina (lub była tylko leży złożona w garażu bo komuś coś się stało).



Znajomy prowadzi agroturystykę od kilkunastu lat. Ma kilka dużych trampolin dla dzieciaków. Czasem widziałem po 5 skaczących na raz. Żadna nie ma siatki ochronnej. Nie zdarzył się jeszcze ani jeden wypadek.

Nemayu

2018-07-09, 14:39
eaz, może właśnie dlatego, że nie ma siatki. Siatka daje ułudę bezpieczeństwa i podejmujesz ryzykowniejsze działania, mimo że tak na prawdę ona gówno daje, ale tobie mimo wszystko zwierają się styki->jestem bezpieczny, więc napie**alam do oporu, a bez siatki srałbyś pod siebie na samą myśl.

eaz

2018-07-09, 16:19
@Up Całkiem możliwe. Ale też wielkość trampolin może mieć znaczenie. Teraz o tym pomyślałem. Dzieci bawią się raczej w centrum trampoliny, a one są dużo większe od tych ogrodowych.

Nimr0d

2018-07-13, 19:16
eaz napisał/a:



Znajomy prowadzi agroturystykę od kilkunastu lat. Ma kilka dużych trampolin dla dzieciaków. Czasem widziałem po 5 skaczących na raz. Żadna nie ma siatki ochronnej. Nie zdarzył się jeszcze ani jeden wypadek.



Wierzysz że w kilkanaście lat nic się nie stało ? Powiem Ci coś na przykładzie centrum zabaw dla dzieci w którym pracuje moja dziewczyna. Otóż oficjalnie nie zdarzył tam się żaden wypadek, chociaż codziennie jest tam kilkadziesiąt - kilkaset dzieci, więc jest to czysto statystycznie niemożliwe. I faktycznie, wypadki się zdarzają, rzadziej złamania a regularnie skaleczenia czy poobijania jednak mówienie o tym jest zakazane, gdyby rozeszło się że plac zabaw jest niebezpieczny i dzieciom dzieje się krzywda, gdyby jeszcze tv przyjechało i zrobiło reportaż to taka firma jest momentalnie martwa. O takich rzeczach w takich firmach się nie mówi, nawet znajomym, nawet rodzinie, więc jeśli kolega Ci mówił że nic się nigdy nie stało to zwyczajnie dba o interes swojej firmy, co jest naturalne zresztą.