18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Na tapczanie leży leń

~Angel • 2017-01-30, 14:08
wpie**ol go czeka w ten piękny dzień



Niestety brak informacji z jakiego powodu dostał oklep ale z pewnością na niego zasłużył.

hellbwoi

2017-01-30, 14:11
Pewnie to był taki prank, bro...

janlew

2017-01-30, 14:26
Zabójstwo lub okaleczenie niewinnego, pedofilia lub prawdziwy gwałt. To jedyne za co można zaaprobować podobne zachowanie. Ale oni go pewnie tłuką za drobną kradzież jak zwykle.
*Prawdziwy gwałt - czyli gwałt nie na prostytutce, żonie lub panience co nawalna poszła z tobą do domu czy hotelu.

W............R.

2017-01-30, 14:26
Zapomniałeś o trzeciej linijce wierszyka z rymem na słowo "dzień". Wówczas można by to nazwać zabiegiem stylistycznym.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-01-30, 14:30 ]
skróciłem tytuł i lepiej teraz brzmi ;-)

~Velture

2017-01-30, 14:31
Cytat:

*Prawdziwy gwałt - czyli gwałt nie na prostytutce, żonie lub panience co nawalna poszła z tobą do domu czy hotelu.


A na siostrze?

Al...........go

2017-01-30, 14:38
janlew napisał/a:

*Prawdziwy gwałt - czyli gwałt nie na prostytutce, żonie lub panience co nawalna poszła z tobą do domu czy hotelu.



To nie może być gwałtu na żonie?

pakicito

2017-01-30, 14:39
Cytat:

Niestety brak informacji z jakiego powodu dostał oklep ale z pewnością na niego zasłużył.


cygan za swoje urodzenie zasługuje na oklep

Sabajone

2017-01-30, 15:05
janlew napisał/a:

Ale oni go pewnie tłuką za drobną kradzież jak zwykle.
*Prawdziwy gwałt - czyli gwałt nie na prostytutce, żonie lub panience co nawalna poszła z tobą do domu czy hotelu.



E k***a a to dz**ki nie można zgwałcić? :wtf:
Ja wiem że Andrzej tak kiedyś gadał ale jak dla mnie jesli ktoś mówi nie a ty i tak go wyr*chasz (kimkolwiek by nie był) to jest to nadal gwałt.

Mr.Drwalu

2017-01-30, 15:49
Efekty dźwiękowe niczym jak przy popcornie... :zul:

spoiler

janlew

2017-01-30, 16:02
Dla mnie gwałt na prostytutce to prędzej forma kradzieży.
A na żonie... nie wiem pod co to podpiąć, ale chyba po to się ma żonę by z nią sypiać i dzieci płodzić. Ona chyba godzi się na to, z góry mówiąc TAK! Wrzucanie do jednego worka stosunków małżeńskich, ze zboczeńcami napadającymi w krzakach na cnotliwe kobiety, uważam za kpienie z czci uczciwych napadniętych niewiast. Ba, właśnie przez to kary dla gwałcicieli są tak niskie, bo można gwałcicielem okrzyknąć nawet męża co na śpiocha żonę przechędożył.

~Velture

2017-01-30, 16:24
janlew napisał/a:

Dla mnie gwałt na prostytutce to prędzej forma kradzieży.


No nie do końca. Formą kradzieży byłoby jakbyś się z nią ustawił na seks, dałaby ci dupy z własnej woli oczekując na zapłatę a ty po wszystkim byś jej nie zapłacił.
Po godzinach jej pracy jakbyś ją na ulicy zaciągnął gdzieś w zaułek i wybolcowałbyś jej muszlę bez jej zgody to już gwałt.

Prawdziwe pytanie czy to gwałt czy kradzież pojawia się jak ktoś ją zaciągnie w godzinach jej pracy bez jej woli i przeora jak Kargul pole.
Może to już podchodzi pod napaść na tle seksualnym i napad rozbójniczy w jednym.

Albo podobna sytuacja co wyżej ale gość zapłaci.

Jak kiedyś spotkam prostytutkę to z ciekawości zapytam jak ona do tego podchodzi.

Blasius88

2017-01-30, 19:30
się k***a naraził plemieniu

Mo...........it

2017-01-30, 19:53
co on tak napie**ala? wielką improwizację recytuje?

danilo

2017-01-30, 19:53
janlew Twój portret psychologiczny jest coraz ciekawszy. Ty się do PiSu nadajesz chłopie i zrobisz tam karierę! :)

rawpanic

2017-01-30, 20:55
Jak na Ameryke Pld to i tak bardzo dobrze sie skonczylo...