18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na święta pamiętaj o tych o których na co dzień zapominasz

Markiz Stalker de Marcus • 2011-12-20, 01:28
Jedną z takich osób jest:




Tak właśnie. Wujek Josef. Już od 2 lat jest przetrzymywany w więzieniu (jak mniemam wbrew własnej woli). Samotny, biedny i bezbronny, nikt go nie odwiedza... To On stworzył piękną i szczęśliwą rodzinę. Kochał ją bardzo. Szczególne swoją córkę. Do tego stopnia, iż z jej pomocą poszerzył swoją rodzinę! To On poszerzył nam horyzonty pokazując nam iż można mieć dzieci z... własnymi dziećmi. W tym momencie drogi czytelniku - możesz odwdzięczyć się Wujaszkowi. Wystarczą ok. 3 zł, dzięki którym na twarzy Josefa zawita uśmiech.



Tak więc bierzecie (z portfela, z banku, z dupy, obojętnie) 3 zł. Idziecie na pocztę, kupujecie pocztówkę, znaczek do Austrii. Piszecie na pocztówce życzenia, albo cokolwiek miłego i wysyłacie pod adres:


Justizanstalt Stein
z.H.Josef Fritzl
Steiner Landstr. 4
3500 Krems AUSTRIA

P.S. Jak coś, to możecie napisać normalny list, wysyłać jakieś wasze rysunki, albo małe paczki. Z tym, że listy są czytane, a paczki sprawdzane, więc kałasznikowy, maczety, bomby, narkotyki, ani dz**ki nie przejdą. Aha i wszędzie musicie pisać nadawcę (obojętnie kogo), bo inaczej nie przejdą.

PsychoDEEF

2011-12-23, 02:14
Myślę, że będzie dumny, jeżeli dostanie miliard kartek z dopiskiem "sadistic.pl" . Jestem ZA :)

mikEWrona

2011-12-23, 04:24
Dlaczego on wszedzie ma taki sam ryj? :D

Kam

2011-12-23, 07:29
Kobiety są jak wino - najlepiej dojrzewają w piwnicy
~ Święty Josef Fritzl o kobietach


Święty Josef Fritzl (właściwe Józef Fryckowiak) - ofiara nagonki mediów. Przez lata był molestowany przez swoją córkę, która grożąc mu ujawnieniem trzymanych na niego haków mieszkała u niego w piwnicy, wymuszając na nim współżycie seksualne.

Po aresztowaniu ogłoszony w trybie pilnym, jeszcze za życia świętym kościoła Wielkiego Fekalizmu.
Fakte na temat Św. Józefe Fryckowiak

nie molestował on córki - sama chciał współżyć
nie przetrzymywał on córki w piwnicy - mogła w każdej chwili wyjść
chciał zawieść córkę-wnuczkę do szpitala, ale się potknął i dziecko wpadło do pieca.

Mom and Death

2011-12-23, 07:34
no tak, ten ryj fritzla bezcenny

Phallucifer

2011-12-23, 08:13
MOze ma profil na fejsie? Bedzie taniej go lajkowac niz wysylac zyczenia

itemeczek

2011-12-23, 11:25
Ciekawe czy zna angielski wystarczająco dobrze, czy musze sie meczyć w ichnim jezyku?

nikos

2011-12-23, 11:49
@RemeiK- i mamy pierwszego który nie ma przyjaciół.

@Markiz Stalker de Marcus- sory, nie chciałem obrazić twojego taty



nie wiem jak wy ale ja już przepiłem kartkę dla Josefa

ja...........03

2011-12-23, 18:31
taka austriacka Hestia

filipsworks

2011-12-23, 23:57
k***a:/ Nie dojdzie na święta:(... Może chociaż noworoczne dostanie :) .

@OP: Temat miażdży jajca... Po prostu najbardziej pasuje do sadola ze wszystkich tematów ostatnich miesięcy...

failure___

2011-12-24, 08:11
a ma ktoś namiary na Andersa Breivika??To jest stara, wstretna dziadyga, a tamten calkiem niczego sobie..... jakas erokorespondencja (listy,telefony, smsy) z tym panem dobrze by mi zrobila :oops: