18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na spacerze

~Nei • 2020-01-24, 11:02

Z najlepszym przyjacielem

mo...........ac

2020-01-24, 11:07
ch*j że człowiek może zginąć, najważniejszy jest przecież piesek. Czemu k***a za nim nie popłynęła tylko jakieś dziwne dźwięki wydaje?

poligon6

2020-01-24, 11:12
Paszoł w p*zdu.

Jak za starych dobrych czasów. Też jak woda wzbierala na wiosne to wszystkie stare i chorowite kundle tak sie spławiało.

Tyle że na rzece było wieksze spiętrzenie i od razu wcciagało kundle pod wode. Jeden był twardy i dopiero za trzecim razem poszedł definitywnie pod wodę, za każdym razem wracał i wesoło merdał ogonem jakby to była zabawa. Nie była.

klos79

2020-01-24, 11:17
Ni pies, ni wydra...

Ca...........on

2020-01-24, 12:07
Zobaczyłem, że są tylko 4 komentarze i wpadłem tu, żeby zgodnie z panującą ostatnio modą jasnowidzenia zapowiedzieć historyjkę ze strony tego, który codziennie goni sześć okrążeń po swoim polu. Niestety, spóźniłem się.

dżuma

2020-01-24, 12:59
Co za ch*j. Uratował psa, żeby później wrzucić go w sam środek nurtu.

Vrox

2020-01-24, 13:15
mozeciemiobciagnac napisał/a:

ch*j że człowiek może zginąć, najważniejszy jest przecież piesek. Czemu k***a za nim nie popłynęła tylko jakieś dziwne dźwięki wydaje?



Widzisz k***a... Mi szkoda psa a tobie durnia. Więcej debili, wincyj....
A zapomniałem,. Durnii jest więcej niż ludzi

par00wka

2020-01-24, 15:50
Vrox napisał/a:

Widzisz k***a... Mi szkoda psa a tobie durnia. Więcej debili, wincyj....
A zapomniałem,. Durnii jest więcej niż ludzi



Czemu sądzisz że durnia? Może koleś przebił wcześniej przez rzekę żeby go uratować ale wracając z kundlem na rękach nurt nie pozwolił na bezpieczny powrót, więc wybrał ratowanie swojego życia pedale. Ty pewnie dałbyś się porwać razem z kundlem i utonąć...i kto tu jest durniem?

Sonal

2020-01-24, 16:08
Zajebiste. Tego nie da się obejrzeć raz hahahahahahaha!

suchysongoful

2020-01-24, 17:10
Musiał go nie lubić specjalnie go na środek wyniósł żeby go wrzucić
Cwany skubany

Mors_Nigra

2020-01-24, 22:58
par00wka napisał/a:

Czemu sądzisz że durnia? Może koleś przebił wcześniej przez rzekę żeby go uratować ale wracając z kundlem na rękach nurt nie pozwolił na bezpieczny powrót, więc wybrał ratowanie swojego życia pedale. Ty pewnie dałbyś się porwać razem z kundlem i utonąć...i kto tu jest durniem?



Debil bo poszedł ratować nędznego kundla.

Rozjebie

2020-01-25, 02:25
Caramon napisał/a:

Zobaczyłem, że są tylko 4 komentarze i wpadłem tu, żeby zgodnie z panującą ostatnio modą jasnowidzenia zapowiedzieć historyjkę ze strony tego, który codziennie goni sześć okrążeń po swoim polu. Niestety, spóźniłem się.



Ja jak tylko zobaczyłem na filmie płynącego kundla, od razu wiedziałem, ze będzie historia o rzece z "większym spiętrzeniem' i o powracającym kilka razy psie z merdającym ogonem :D

NieZmienny

2020-01-26, 13:08
poligon6 napisał/a:

Paszoł w p*zdu.
Jak za starych dobrych czasów. Też jak woda wzbierala na wiosne to wszystkie stare i chorowite kundle tak sie spławiało.
Tyle że na rzece było wieksze spiętrzenie i od razu wcciagało kundle pod wode. Jeden był twardy i dopiero za trzecim razem poszedł definitywnie pod wodę, za każdym razem wracał i wesoło merdał ogonem jakby to była zabawa. Nie była.





A były tam smoki? Podobno w każdej bajce są.

KKuubbaa

2020-01-26, 20:19
poligon6 napisał/a:

Paszoł w p*zdu.
Jak za starych dobrych czasów. Też jak woda wzbierala na wiosne to wszystkie stare i chorowite kundle tak sie spławiało.
Tyle że na rzece było wieksze spiętrzenie i od razu wcciagało kundle pod wode. Jeden był twardy i dopiero za trzecim razem poszedł definitywnie pod wodę, za każdym razem wracał i wesoło merdał ogonem jakby to była zabawa. Nie była.



Zawsze się zastanawiam ile w tych twoich historyjkach jest prawdy.
I zawsze akurat są związane ze zwierzętami.