18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na skałkach

~Sunday • 2022-07-29, 12:07

Jeszcze nikomu się to nie przydarzyło przed komputerem ;-)

Szary_Jeleń

2022-07-29, 13:53
Grawitacja jest strasznie złośliwa.

dejwid092

2022-07-29, 14:18
Więcej szczęścia niżeli rozumu

baronturbina

2022-07-29, 14:54
Zawodowcy. Regularnie sprawdzają i wymieniają liny. Zapewne do wagi tez odpowiedni dobór. Nic tylko podziwiać.

kulawiec

2022-07-29, 15:46
Co w tym niezwykłego? Normalna sprawa, że czasami jakaś kostka czy frend puści jak się odpadnie od skałki. Dlatego zakłada się je względnie często.
Takie sytuacje są bardzo częste.

baronturbina napisał/a:

Regularnie sprawdzają i wymieniają liny. Zapewne do wagi tez odpowiedni dobór.



Jaki dobór, jaka lina? Zwyczajnie zerwało mu frienda lub kostkę. Zatrzymał się na kolejnym i tyle.

baronturbina

2022-07-29, 16:06
kulawiec napisał/a:

Co w tym niezwykłego? Normalna sprawa, że czasami jakaś kostka czy frend puści jak się odpadnie od skałki. Dlatego zakłada się je względnie często.
Takie sytuacje są bardzo częste.
Jaki dobór, jaka lina? Zwyczajnie zerwało mu frienda lub kostkę. Zatrzymał się na kolejnym i tyle.


Masz racje. Punkt od skały się oderwał jak zauważyłem po Twoim komentarzu. Przepraszam
Za wprowadzenie w błąd.

baronturbina

2022-07-29, 16:26
kulawiec napisał/a:

Co w tym niezwykłego? Normalna sprawa, że czasami jakaś kostka czy frend puści jak się odpadnie od skałki. Dlatego zakłada się je względnie często.
Takie sytuacje są bardzo częste.
Jaki dobór, jaka lina? Zwyczajnie zerwało mu frienda lub kostkę. Zatrzymał się na kolejnym i tyle.


Masz racje. Punkt od skały się oderwał jak zauważyłem po Twoim komentarzu. Przepraszam
Za wprowadzenie w błąd.

kocur

2022-07-29, 23:38
kulawiec napisał/a:

Co w tym niezwykłego? Normalna sprawa, że czasami jakaś kostka czy frend puści jak się odpadnie od skałki. Dlatego zakłada się je względnie często.
Takie sytuacje są bardzo częste.
Jaki dobór, jaka lina? Zwyczajnie zerwało mu frienda lub kostkę. Zatrzymał się na kolejnym i tyle.



raczej hak, spit. w dupie byłeś u bambaryłyturbiny w nigach spałeś i ni ch*ja nie zabłysłeś.

enes19

2022-07-30, 01:02
kulawiec napisał/a:

Co w tym niezwykłego? Normalna sprawa, że czasami jakaś kostka czy frend puści jak się odpadnie od skałki. Dlatego zakłada się je względnie często.
Takie sytuacje są bardzo częste.
Jaki dobór, jaka lina? Zwyczajnie zerwało mu frienda lub kostkę. Zatrzymał się na kolejnym i tyle.



Rozpie**ala mnie twoje myslenie, zatrzymal sie i tyle :D
Gdyby sie jednak nie zatrzymal to warzywko w najlepszym wypadku do konca zycia i picie kanapki przez slomke , poj***ni ludzie

MielonyKotletSchabowy

2022-07-30, 01:06
Tamten frajer u dolu powinien go puscic na dol, nie wiem co tu robi ten filmik. Jakas opcja -minus piwo???

bobobson

2022-07-30, 06:40
MielonyKotletSchabowy napisał/a:

Tamten frajer u dolu powinien go puscic na dol, nie wiem co tu robi ten filmik. Jakas opcja -minus piwo???



Jakby były ujemne piwa,to byś tym komentarzem zrobił furorę

baronturbina

2022-07-30, 08:43
kocur napisał/a:

raczej hak, spit. w dupie byłeś u bambaryłyturbiny w nigach spałeś i ni ch*ja nie zabłysłeś.


Był, racja. Zazdrosny jesteś? Niepotrzebnie bo w mojej dupie jest i dla ciebie miejsce. Masz tyle do wylizania że w godzinę nie skończysz.

AlbertoNihilo

2022-07-30, 20:34
Mielzky97 napisał/a:

Piwko dla nagrywającego



Rzeczywiście to dziś niesamowite, jak ktoś nagrywa.