18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na siłowni

CrazyEdek • 2021-10-02, 14:41
Dawaj seba.


baronturbina

2021-10-02, 17:23
Naprawdę oststni raz proszę zebys nie zwracał się do mnie jak do rodziców. Wiem ze twoja rodzona matka płakała jak Coe do okna życia wsadzała ale… No takie zero zrobione przez twojego dziadka to trzeba było wrzucić gdzie należy.

Folur

2021-10-02, 19:37
szkoda że się ćwierć mózg nie udusił, byłoby na harda, więc piwka nie będzie

Stonka

2021-10-02, 19:43
baronturbina napisał/a:

Naprawdę oststni raz proszę zebys nie zwracał się do mnie jak do rodziców. Wiem ze twoja rodzona matka płakała jak Coe do okna życia wsadzała ale… No takie zero zrobione przez twojego dziadka to trzeba było wrzucić gdzie należy.


Ale z ciebie cymbał. Nie masz nic do powiedzenia i próbujesz zabłysnąć dissując rodziców. Spróbuj następnym razem tego: najlepsze co z twojego obca było spłynęło po dupie twojej matki na materac w burdelu. Z reszty powstałeś.

baronturbina

2021-10-02, 19:49
Stonka napisał/a:

Ale z ciebie cymbał. Nie masz nic do powiedzenia i próbujesz zabłysnąć dissując rodziców. Spróbuj następnym razem tego: najlepsze co z twojego obca było spłynęło po dupie twojej matki na materac w burdelu. Z reszty powstałeś.


Jak mozna mieć cos do powiedzenia na forum pisanym? Analfabeto. Co z mojego „obca” spłynęło? Co to jest dissowanie? Dzieciaczku z pokolenia tt i neostrady późnej? Nie mam potrzeby zabłysnąć wśród nic niewartych śmieci po gimnazjum.

panar3

2021-10-02, 20:44
Jak dla mnie to idiota.

budgie73

2021-10-02, 22:50
Hełpi się ile wycisnął.

EryzE

2021-10-03, 04:17
Idealne ćwiczenie na wzmocnienie szyjne

PieronJasnySzlag

2021-10-03, 11:37
To że za duży ciężar załadował pod kamerke to raz. A dwa że mógł położyć sztange na klate a nie cisnąć ch*j wie czemu na szyje.


baronturbina napisał/a:

Jak mozna mieć cos do powiedzenia na forum pisanym? Analfabeto. Co z mojego „obca” spłynęło? Co to jest dissowanie? Dzieciaczku z pokolenia tt i neostrady późnej? Nie mam potrzeby zabłysnąć wśród nic niewartych śmieci po gimnazjum.


Znam te czasy sprzed tt i neostrady. Wtedy tylko rodzina wiedziała żeś głupi.

baronturbina

2021-10-03, 16:37
PieronJasnySzlag napisał/a:

To że za duży ciężar załadował pod kamerke to raz. A dwa że mógł położyć sztange na klate a nie cisnąć ch*j wie czemu na szyje.
Znam te czasy sprzed tt i neostrady. Wtedy tylko rodzina wiedziała żeś głupi.


Blla blla bla….wytłumacz polskie słowo „żeś”

Kaszakisza

2021-10-03, 22:32
Thennomad napisał/a:

Jak się samemu wyciska to nie zakładasz zacisków dla bezpieczeństwa. Ale po pierwsze nie jebiesz na sztangę ponad swoje siły. Kiep kiepem pozostanie.



Chyba, że umiesz sam wyjść z opresji. Przy 100-120 kilo bez większych problemów można przerzucić sztangę na brzuch i przerolować na uda. Doświadczeni potrafią od razu przerzucić ją na uda. Sam kilka razy robiłem "roll of shame" przy 100 kg. :D