18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Na rozstaju dróg...

Pantilion • 2018-11-19, 12:32
Myślał, że zdąży :amused:


Misieq

2018-11-19, 12:54
Hamerykańce budują kartonowe domki, ale naczepy za to solidne.

jasypan

2018-11-19, 13:16
Cmentarze są pełne tych co myśleli że zdążą i tych co mieli pierwszeństwo.

Byku35

2018-11-19, 13:49
stoi dobry Bóg...

@ndrew

2018-11-19, 18:02
Właśnie solidne są europejskie bo na ramie a oni mają samonośny szajs. Gdyby ta naczepa na filmie była załadowana to by się rozpadła. Dodatkowo była trafiona w osie czyli najmodniejszy element.

QuarioX

2018-11-19, 18:20
Na miejscu gościa miałbym ładnie gacie osrane, jakby ta naczepa mi tak przeleciała przed głową.

tarcer123

2018-11-19, 18:48
Nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.

krzysztof3011

2018-11-19, 21:16
tarcer123 napisał/a:

Nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.



No właśnie.


MicQ

2018-11-19, 21:57
CB RADIO

X: k***a... nie wykręcę
Y: Jak tam mobilki na wjeździe do Sosnowca?
X: Y narzuć mi naczepę bo zblokuję oba pasy..
Y: 3...2...1...

NafazowanyKoleś

2018-11-20, 15:05
Misieq napisał/a:

Hamerykańce budują kartonowe domki, ale naczepy za to solidne.




Już kiedyś o tym pisałem. Oni budują domki z kartonu bo na wypadek tornada czy innej ch*jni wszystko odlatuje w p*zdu i nie trzeba się męczyć. Po prostu sprzątają fundament i wjeżdża następny karton za hajs z ubezpieczenia a jeszcze na nowy basen starczy. To co odleciało ktoś posprząta, hajs za wyburzanie zostaje w kieszeni. U nas jakby w te murowane gówna wjechało tornado to tylko zostałyby cztery ściany które trzeba burzyć albo remontować co wyjdzie jeszcze drożej i gorzej, bo od nowa milion papierków od speców że chałupa jednak OK.

A poza tym kartony są dużo tańsze a jak chcesz coś dobudować to wycinasz piłą dziurę w ścianie i stawiasz :krejzi:

Misieq

2018-11-28, 13:33
NafazowanyKoleś napisał/a:




Już kiedyś o tym pisałem. Oni budują domki z kartonu bo na wypadek tornada czy innej ch*jni wszystko odlatuje w p*zdu i nie trzeba się męczyć. Po prostu sprzątają fundament i wjeżdża następny karton za hajs z ubezpieczenia a jeszcze na nowy basen starczy. To co odleciało ktoś posprząta, hajs za wyburzanie zostaje w kieszeni. U nas jakby w te murowane gówna wjechało tornado to tylko zostałyby cztery ściany które trzeba burzyć albo remontować co wyjdzie jeszcze drożej i gorzej, bo od nowa milion papierków od speców że chałupa jednak OK.

A poza tym kartony są dużo tańsze a jak chcesz coś dobudować to wycinasz piłą dziurę w ścianie i stawiasz :krejzi: