18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Na rondzie skręć w lewo"

ar15 • 2017-03-09, 10:24
Prawko z czitosów, lejsów ?

BiszkoptWE

2017-03-09, 10:41
To jest w Świętochłowicach na Zgodzie :D

Talbot0

2017-03-09, 11:50
To do zawracania ?

Vesso1989

2017-03-09, 11:50
trochę poj***ne te znaki poziome :P

kokos_123

2017-03-09, 13:52
gratulacje dla organizatora ruchu, niby rondo z wyznaczonymi pasami ruchu, a samo rondo bez pasów :facepalm:

pi...........ja

2017-03-09, 14:55
Rondo to wymysł idiotów. Samochód to maszyna do jazdy po linii prostej a kierowca chce skrzyżowania a nie tańczenia w kółeczku.

mygyry

2017-03-09, 18:18
Dwa razy widziałem taką sytuację, że geniusze pojechali pod prąd na rondzie, jest takie kwadratowe koło Bierunia Starego i co głupszy nie ogarnia znaków

skrtrk

2017-03-09, 18:22
pietras_ja napisał/a:

Rondo to wymysł idiotów. Samochód to maszyna do jazdy po linii prostej a kierowca chce skrzyżowania a nie tańczenia w kółeczku.


Po co wgl kierownica? Same pedały i skrzynia by starczyły..

Polemon

2017-03-09, 18:23
Te k***a, to chyba mój O.O

Black Snake

2017-03-09, 18:30
@kokos_123, jestem dostawcą pizzy w tym mieście. Jakbym nie był ogarnięty i nie miał doświadczenia na tym rondzie to średnio raz dziennie wypadek bym miał nie z mojej winy. Bo z lewego pasa wjeżdżam na rondo przy jego wewnętrznej stronie, a te p*zdy z prawego pasa robią to samo... I to prawie każda p*zda co na rondo wjeżdża. Najgorzej jak dostanę auto z paką do dostaw. Wtedy jak ktoś obok mnie stoi to go nie widzę i ciężko ogarnąć, czy idiota pojedzie obok mnie, czy wpieprzy się na moją część jezdni :/

kosioraldo

2017-03-09, 19:37
Co tu skomplikowanego ? z lewego pasa dojeżdzasz do lewej krawędzi i się jej trzymasz przy zjedzie nie powinno być problemu, a Ci z prawego mogą albo jechać prosto trzymając się prawej krawędzi albo od razu w prawo, no ale jak niektórzy mają problem pomyśleć logicznie no to powodzenia, w kołobrzegu są podobne ronda, jak tam pojechałem sam byłem troche zdziwiony ale wystarczy pomyśleć logicznie i ch*j... Rurki wam sciskają chyba piczki..

kokos_123

2017-03-09, 20:09
kosioraldo napisał/a:

Co tu skomplikowanego ? z lewego pasa dojeżdzasz do lewej krawędzi i się jej trzymasz przy zjedzie nie powinno być problemu, a Ci z prawego mogą albo jechać prosto trzymając się prawej krawędzi albo od razu w prawo, no ale jak niektórzy mają problem pomyśleć logicznie no to powodzenia, w kołobrzegu są podobne ronda, jak tam pojechałem sam byłem troche zdziwiony ale wystarczy pomyśleć logicznie i ch*j... Rurki wam sciskają chyba piczki..


Skomplikowane jest to, że 1/100 osób to ameba a nie kierowca. Pooglądaj sobie trochę "polskich dróg" to zobaczysz, że k***a nikt po rondach jeździć nie umie.
I to na zwykłych dobrze oznakowanych rondach sobie nie radzą ( których mamy tylko 4 główne typy ), daj kierowcą taki twór, to kolizja prawie pewna.

Zuni

2017-03-09, 20:17
pietras_ja napisał/a:

Rondo to wymysł idiotów. Samochód to maszyna do jazdy po linii prostej a kierowca chce skrzyżowania a nie tańczenia w kółeczku.

Tia, w szczególności na skrzyżowaniach równorzędnych, chyba mało jeździsz jeśli nie widziałeś jeszcze typowej przedstawicielki płci głupiej, która za cholerę bez świateł nie potrafi ruszyć.
W UK będąc na wakacjach, przez raptem dwa miesiące w całym swoim życiu, zauważyłem właśnie, że przez ronda jest duży szybszy ruch niż na światłach. Tylko trzeba by było angielskiej kultury jazdy :idzwch*j: