18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na ratunek przyrodzie

~Angel • 2017-07-18, 10:55
Małe oposiki do kartonu...... a karton powinien wyj***ć do rzeki :-/

casimus

2017-07-18, 11:04
Sam się do rzeki wypie**ol kałmuku.Następny co myśli, że jak zajebie bezbronne zwierzę, to będzie super sadol.

janlew

2017-07-18, 11:10
No i teraz umrą z głodu, lub będą żyć w niewoli.
...a tak trochę by się odchowały na wnętrznościach matki, i wyżarły drogę na wolność. Po czym jako największe sukinsyny przejęły władze nad wszystkimi oposami w mieście. Szczury workowate (oposy) i tak są padlinożercami.

Thesherk

2017-07-18, 11:25
Jedziesz, a przy drodze widzisz gościa, który robi cesarskie cięcie rozj***nemu oposowi.
Chleb powszedni.

Miejmy nadzieję...Że autor filmu miał odpowiednią ilość keczupu w domu :-D

longlong7

2017-07-18, 11:41
Oposy w sytuacji zagrożenia udają martwe, ten zasługuje na oskara

Thesherk

2017-07-18, 13:04
@up
Świetna charakteryzacja

~Angel

2017-07-18, 13:19
casimus napisał/a:

Sam się do rzeki wypie**ol kałmuku.Następny co myśli, że jak zajebie bezbronne zwierzę, to będzie super sadol.Chciałeś zabłysnąć a wyszedłeś na głąba.

Oposy w wielu krajach uważane są za szkodniki tak jak u nas kret czy cygan którego tępienie jest obowiązkiem każdego szanowanego obywatela.

Cytat:

W Nowej Zelandii opos ma status szkodnika, obok szczura, fretki, kuny czy łasicy (nota bene także sprowadzonych dla futer). Podróżując po nowozelandzkich drogach trzeba przywyknąć do widoku rozjechanego zwierzęcia, nawet na nieutwardzonych, rzadko uczęszczanych drogach. Ba! nawet na ścieżce konnej w górach zdarza się, że opos ginie pod kołami quada! Są tacy, którzy widząc zwierzę przekraczające jezdnię celowo kierują auto w jego stronę – w wiadomym celu. Maksyma „dobry opos to martwy opos” obowiązuje. Słyszałam też o incydencie w pewnej szkole podstawowej. Dzieci bawiły się w rzut oposem, co prawda martwym, ale jednak! Na szczęście incydent ten spotkał się z ostrą krytyką, co nie zmienia faktu, że opos to szkodnik, którego należy tępić.


sebix1997

2017-07-18, 13:50
Opos oposem no ale k***a bądź człowiekiem.. To k***a żyje i na ch*j ma umierać coś obojętnie i przyroda przyrodą no ale k***a umarła im matka. Jebnij sie w głowe takim pół kilowym młotkiem gumowym do parawanu bo tam widze na wakacjach masz LTE w Darłówku. A jakby to były małe psy to co? Żal by Ci ścisnął odbyt w którym maczasz brudne paluchy i wziąłbyś je do domu.
Sie ogarnij, bo najazdem na bezbronne zwierze nie zabłyśniesz na sadolu kolego.

I piątka za odwage wypowiedzi. Wielce zwyrole...

Puncherfaust

2017-07-18, 14:01
Zawsze można nimi nakarmić jakiegoś warana na ten przykład lub chociaż rzucić kotu do zabawy.

robert357

2017-07-18, 14:04
Angel napisał/a:Chciałeś zabłysnąć a wyszedłeś na głąba.

Oposy w wielu krajach uważane są za szkodniki tak jak u nas kret czy cygan którego tępienie jest obowiązkiem każdego szanowanego obywatela.Jedyne szkodniki zasługujące na odstrzał to gołębie i małpy z rodziny nigerowatych, szmatogłowych czy gruzożercowatych.

Cara_Al_Sol

2017-07-18, 14:19
Zabawne, jak to łatwo napisać "Trzeba zabić tych, k***a ludzi" a wk***iać się, bo ktoś napisał "wyj***ć do rzeki" jakieś zwierzątka.
Pozdrawiam.

Pigwaranek

2017-07-18, 14:29
@up Efekt socjalistycznej tresury uprzedmiotowienia czlowieka i humanizacji zwierzat. Goebbels byl by dumny :)

KANIBAL22

2017-07-18, 15:58
Angel, a tam od razu do rzeki gosc uratował uratował czyn chwalebny mimo ze to sadol czasami mozna odejsc od sadolowego myslenia i spojrzec na to z innej strony

Tarab85

2017-07-18, 21:02
Patrząc na to z innej strony, to oposy są szkodnikami i powinno się zmniejszać ich populację (humanitarnie, więc rzeka odpada, ale ratowanie w takiej sytuacji też). Podobnie jak gołębie w Polsce.

Thesherk

2017-07-18, 21:21
Spostrzegłem niesamowicie fascynującą jak i przerażającą rzecz.
Dlaczego każdy tu by zapie**olił innego człowieka za oposa czy inną pandę, a jak widzi cierpiącego człowieka to piszę "ch*j z tym dobrze mu tak"? Co tu się odpie**ala?
Taki opos to zwykły nieświadomy kawałek mięsa, różniący się od schabowego w mięsnym tylko tym, że zachodzą w nim w miarę uporządkowane procesy chemiczne. Człowiek w gruncie rzeczy też jest takim mięskiem, tyle że nawet największy debil jest pod każdym względem lepszy od tego zwierza,bo posiada świadomość i rozum. Teraz niektórzy odkrzykną " ludzie to ch*je, niszczą naturę " itd. Może tkwi w tym trochę racji, tylko że przez ten wasz j***ny subiektywny sadyzm i brak społecznego instynktu samozachowawczego nasza cywilizacja pójdzie się j***ć.Wy postępujecie jak wam serduszko zagra. Jak piesek to "o jaki słodziaczek" i tylko spróbuj powiedzieć że ch*j z nim, to cię zlinczują. A jak ktoś pod zdjęciem spalonego dziecka napisze "ale fajna skwarka" to wszyscy się radują, bo przecież ludzie to gówno, a ch*j z tym że to dziecko niczego nigdy nikomu nie zrobiło.
Czy lew myśli nad losem "biednej" antylopy którą zjadł? NIE, ma to w dupie bo zdobył jedzenie i podzieli się nim z potomstwem, żeby kontynuować gatunek. Jest wyżej w hierarchii od jego ofiary. Tak samo ludzie zasłużyli sobie na pierwsze miejsce w tej hierarchii, bo wytworzyli rozwinięty mózg,choć coraz bardziej w to wątpię.

Apeluję do was, traktujcie zwierzęta jak ludzi (w sadolowym stylu)
k***a, opamiętajcie się sadole i sadolki!!!
Przestańcie traktować te j***ne zwierzęta jak bogów; to nie jest epoka prechistoryczna, tylko XXI wiek i to nie indie, tylko Polska!