18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na ratunek pani.

TT4 • 2016-08-14, 23:47

Fajnie, że psiaka też sie udało :ok:

Maek

2016-08-16, 07:16
Nikodem_Szulcc napisał/a:

Ej obczajcie jakie rzeczy sie na świecie dzieją... Niby ch*j w skali światowej, ale ten gośc to pewnego rodzaju superman, i akcja godna naśladowania. I co? i dowiaduje sie o tym na Sadolu...

A* odpalam wiadomości, w radiu, w tv i dowiaduje sie w pierwszych informacjach, najważniejszych, za ile zostały sprzedane jakieś konie na jakiejś aukcji...
i* ogólnie o tych koniach całkiem sporo wiem, że jakieśtam zdechły, ze miał je ktośtam po roling stonsach, że jednak nie był to zamach.

Nie obrażając fanów i hobbystów koni, ale ten temat mnie szczerze ch*ja obchodzi

* wiem ze nie zaczyna sie zdania od "a" i od "i" ale jestem ogłupiony przez media :)



Tak, taki superman - zgadzam się, ale jak chcesz sobie pooglądać takie nic dla naszego kraju nieznaczące rzeczy to odpalasz neta, albo TVN Turbo. Mnie konie też nie interesują, ale wiem, że właśnie m.in z tego nasz kraj słynie, to taka troche duma narodowa więc nic dziwnego, że o tym mówią...

btw. jak ktoś potrafi samodzielnie myśleć to media go nie ogłupią, niestety większość nie potrafi, świetnie obrazuje to ilość ludzi wierzących

thorus933

2016-08-16, 16:22
@Nikodem_Szulcc

Janów jest(był) dumą Polski, więc skończ pie**olić ignorancie.

Troll-Władca-Bakłażanów

2016-08-19, 20:29
k***a jaki Pech Pepe lev. Nie ta Laska. :cry:

Patrzysz drogie auto, słyszysz kobiecy głos. Myślisz sobie, nadziana k***a. Coś odpali aaaalbo będzie nawet zmierna dupa 4/10 i zar*cha. A tu z wody wyjmuje jakieś k***a bydle, j***nego potomka żaboludów i Żony ministra Rokity. :snajper2:
Dobrze, że choć kundla uratował, to chociaż sobie zje coś energetycznego po wysiłku.