18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Na ratunek. Ewakuacja surferów w Portugalii

~Sunday • 2023-02-17, 21:48

Praca jak każda inna ;)
Pełna wersja dzięki uprzejmości użytkownika Battousai -> (klik)

kubol

2023-02-17, 22:05
I co? I juz? To koniec? Udalo im sie? Zgineli? A moze serfera wciagnela i zmieliła sruba? :mrgreen: Tyle pytań.....

Igorek95

2023-02-17, 22:11
kubol napisał/a:

I co? I juz? To koniec? Udalo im sie? Zgineli? A moze serfera wciagnela i zmieliła sruba? Tyle pytań.....



Śruba? W skuterze? Chciałeś być śmieszny? Na siłę? Nie wyszło? Tyle pytań :roll:

dogip

2023-02-17, 22:21
Ja pie**ole! Napięcie jak w gniazdku elektrycznym. Szacun dla skuterzysty i podziw dla surfera, że się utrzymał.

mekiz

2023-02-17, 22:41
Przypomniał mi się sen.
Komuś też się śniła wyj***na fala? albo spadanie?
Ponoć, to nerwica, ale nie o tym.

smc

2023-02-17, 22:43
Podobno wzięli ślub.

merak

2023-02-17, 22:47
Pewka Nazare do 30m fale dochodzą.

radek225

2023-02-17, 23:38
kubol napisał/a:

I co? I juz? To koniec? Udalo im sie? Zgineli? A moze serfera wciagnela i zmieliła sruba? Tyle pytań.....



Gościu ma zajebiste ujęcie na insta, pejsbuka, p*zdoka, snapchata czy inne gówno dla pustych lal / młodzieży w rurkach, a skuter wodny ma pędnik - śrubę zamkniętą w metalowej dyszy. Musisz się bardzo postarać, by łopaty śruby posmyrały cię po kuśce.

Insaner

2023-02-18, 01:36
merak napisał/a:

Pewka Nazare do 30m fale dochodzą.



No właśnie widziałem kiedyś takie filmiki z tej miejscowości i zawsze zastanawiało mnie to co się dzieje z tymi surferami po załamaniu się fali. Tego już kamera nie pokazuje, a na pewno nie każdy całkowicie uniknie uderzenia. Przecież jak są metrowe fale to potrafią człowieka stojącego po pas w wodzie przewrócić bez problemu, albo przetargać po plaży, a co dopiero takie po 10, 20, 30 metrów. Przecież to śmierć na miejscu jak taka masa wody dobije człowieka do dna

:roll:

darek1234

2023-02-18, 03:59
Insaner napisał/a:

No właśnie widziałem kiedyś takie filmiki z tej miejscowości i zawsze zastanawiało mnie to co się dzieje z tymi surferami po załamaniu się fali. Tego już kamera nie pokazuje, a na pewno nie każdy całkowicie uniknie uderzenia. Przecież jak są metrowe fale to potrafią człowieka stojącego po pas w wodzie przewrócić bez problemu, albo przetargać po plaży, a co dopiero takie po 10, 20, 30 metrów. Przecież to śmierć na miejscu jak taka masa wody dobije człowieka do dna



Fala się spłaszcza, czyli jest brzeg. Ot...

IcoJaRobieTu

2023-02-18, 10:40
Insaner napisał/a:

No właśnie widziałem kiedyś takie filmiki z tej miejscowości i zawsze zastanawiało mnie to co się dzieje z tymi surferami po załamaniu się fali. Tego już kamera nie pokazuje, a na pewno nie każdy całkowicie uniknie uderzenia.



A ktoś im tam k***a kazał włazić? Niech giną jak idioci, po ch*j ratować?

JackCola

2023-02-18, 11:44
to mi wygląda jak akcja wysadzenia Niemcom gazociągu przez CIA !!!