18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na przejażdżce motorkiem

~Nei • 2017-12-12, 12:40

Aaaaahahahaha! :amused:

madufo

2017-12-12, 13:10
Gorący tłumik się wtopił w nogę napewno za jęki motop*zdy to krata piwa.

janlew

2017-12-12, 13:16
Z jednej tłumiczek z drugiej chłodniczka, i krzyczy jak baba ruska motopiczka.

~Velture

2017-12-12, 13:19
Wy pewnie byście prosili o więcej :amused:

Dzisiaj

2017-12-12, 13:47
0:14 j***na p*zda gazuje - bo k***a napewno mu sie to na coś przyda. 0:20 p*zda klepie po masce - bo k***a kierowca nie zauwazyl i chce jechac dalej? klepaniem zatrzyma samochod?

Nawet jak motop*zda nie jest przyczyną wypadku/kolizji to i tak daje powody by sie na nią wk***iac...

motłoch

2017-12-12, 14:02
dobra k***a, kiedy można pie**olić na motop*zdy to można, ale tutaj co gość miał zrobić, miał k***a pecha przez cymbała autop*zdę

borys42

2017-12-12, 14:12
Temu co wymusił bym dopie**olił aby zdechł :D

100Burned

2017-12-12, 14:17
Tak ciśniecie z motocyklistów i ciśniecie. Nie ważne czy jest powód czy nie. Prawda jest taka że większość z was by się zesrała w spodnie (albo rajtuzy ja nie wiem co nosicie) gdyby siadła na sprzęcie co ma te powiedzmy 70 kunia wzwyż i poza 180 kg wagi. Jeździć na motocyklu to trzeba umieć i przede wszystkim się nie bać. Trzeba się trochę ,,poddać" wyluzować, trochę jak z pływaniem. Jazda na motocyklu to świetna rzecz.

Ale najpierw trzeba kupić motocykl, żeby kupić motocykl trzeba zapracować, żeby zapracować i kupić motocykl to trzeba wyjść z domu.. i na chwilę zakończyć związek rąsi z ku*asiem. A z tym już może być problem, nie?

socjalmmv

2017-12-12, 14:17
Gościu drze ryja a jego koleżka zakłada rękawiczki :D

babubabu89

2017-12-12, 15:16
@100Burned nie pie**ol o tym zarabianiu bo NOWE motory o parametrach jakie podałeś są tańsze niż niektóre czterokołowe dwudziestoletnie trupy co dawno powinny na złomie wylądować. Motop*zdo.

100Burned

2017-12-12, 15:23
babubabu89 napisał/a:

@100Burned nie pie**ol o tym zarabianiu bo NOWE motory o parametrach jakie podałeś są tańsze niż niektóre czterokołowe dwudziestoletnie trupy co dawno powinny na złomie wylądować. Motop*zdo.



Nowe motory o takich parametrach w cenie passerati? :D O ch*j. Przedział cenowy, który sugerujesz obejmuje najwyżej stare dwusuwy.

Widzę że nie wiesz też o tym że MZ 250 i Jawa TS350 nie osiągają 70 koni, ale ch*j, dobra. Powiedzmy że zdezelowane GPZ500 kupisz w cenie niedrogiego auta.

Super, mosz motór.

Co z kaskiem? Będziesz w ,,tajgerze" za 30zł jeździł? Co ze spodniami, kurtką?

Motorkiem, który robi ci setkę w tak naprawdę moment nie jeździ się w orzeszku i dresie.

A serwis? Powiem tyle- synchronizacja, czyszczenie i regulacja gaźników kosztuje koło 400zł. Musisz to robić co sezon jak masz niemłodą maszynę. A to wierzchołek góry lodowej. Wydatków jest znacznie więcej.

To nie czasy, gdzie we wsi były dwie syrenki i maluch a wszyscy popie**alali na wueskach albo fumkach. Teraz żeby jeździć na motocyklu i być jako tako zabezpieczonym trzeba mieć sos. Sporo sosu.

Butop*zdo.

~Velture

2017-12-12, 16:13
Cytat:

Super, mosz motór.

Co z kaskiem? Będziesz w ,,tajgerze" za 30zł jeździł? Co ze spodniami, kurtką?


Idąc taką logiką to ja mogę powiedzieć coś w stylu:
"Super, masz auto. Co z kompletem zimowych kół? Będziesz kupował używki 10 letnie po 30zł za sztukę? Co z konserwacją klimatyzacji i innych elementów których nie ma w motocyklu?"

Możesz się tak licytować.

Utrzymanie samochodu jest znacznie droższe. No chyba, że zapie**alasz jakimś tico co ma tylko przejechać z punktu A do punktu B i masz wyj***ne na wszystko póki się kręcą koła.

Cytat:

Wydatków jest znacznie więcej.


Całe szczęście, że posiadacze samochodów nie mają wydatków...

Cytat:

Ale najpierw trzeba kupić motocykl


Aha. Zapomniałem, że motocykle się kupuje a samochody rozdają gratis. Głupi ja :ciasteczkowy:

CoJaTamKurwaWiem

2017-12-12, 16:16
100Burned napisał/a:

...Ale najpierw trzeba kupić motocykl, żeby kupić motocykl trzeba zapracować, żeby zapracować i kupić motocykl to trzeba wyjść z domu.. i na chwilę zakończyć związek rąsi z ku*asiem. A z tym już może być problem, nie?



Ale jak juz sobie go kupisz, to pokazesz...?
:mrgreen:

100Burned

2017-12-12, 16:31
Velture napisał/a:


Idąc taką logiką to ja mogę powiedzieć coś w stylu:
"Super, masz auto. Co z kompletem zimowych kół? Będziesz kupował używki 10 letnie po 30zł za sztukę? Co z konserwacją klimatyzacji i innych elementów których nie ma w motocyklu?"

Możesz się tak licytować.

Utrzymanie samochodu jest znacznie droższe. No chyba, że zapie**alasz jakimś tico co ma tylko przejechać z punktu A do punktu B i masz wyj***ne na wszystko póki się kręcą koła.


Całe szczęście, że posiadacze samochodów nie mają wydatków...


Aha. Zapomniałem, że motocykle się kupuje a samochody rozdają gratis. Głupi ja :ciasteczkowy:




Weltór przypie**alasz się na siłę. :wali:


@cojatamk***awiem

Pokazałbym ale nie pokażę :P