18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na polu walki

~Sunday • 2020-01-16, 15:18

Ups! :-|

Byku35

2020-01-16, 16:01
Miałem takiego gostka w wojsku co nigdy nie jeździł na strzelnicę nie chodził na warty nie miał dyżurnego bo był dziobakiem i lizusem co przywoził śliwowice by się upodobać przez co został "pisarzem" na kompani,
pewnego dnia ruszył tłuste dupsko i wybrał się z nami na poligon na rzut granatem pie**olony rzucił granatem A granat nie wybuch :-/

wszystkim wybuchła A temu dziobakowi co raz rzucił nie

Warchlak1920

2020-01-16, 16:09
Byku35, Weście już dajcie spokój poligonowi, ile się można nabijać z chłopaka.

I tak zaraz wpadnie zgraja trepów, co wytłumaczy, że i tak by nie wybuchło i nie potrzebnie inżynierowie czy tam lekarze uciekali. Idę robić popcorn.

IOI

2020-01-16, 16:54
i tak by nie wybuchło i niepotrzebnie inżynierowie czy tam lekarze uciekali.

RoboCat

2020-01-16, 17:11
Ja sie tylko zastanawiam czy te piaskowe malpy to strzelaja do jakeigos celu czy tylko wskazuja swoja pozycje wrogowi?

mygyry

2020-01-16, 17:57
RoboCat napisał/a:

Ja sie tylko zastanawiam czy te piaskowe malpy to strzelaja do jakeigos celu czy tylko wskazuja swoja pozycje wrogowi?



Allah kule nosi

bercisko

2020-01-16, 18:18
mygyry napisał/a:

Allah kule nosi



Można się śmiać ale szmatogłowi w to wierzą. Tak jak w to, że alkohol można pić w domu, ale tylko w dolnych pokojach bo "allah nie widzi". Ten ich allah to jakiś upośledzony tak jak jego wyznawcy

żmij

2020-01-16, 18:37
mygyry napisał/a:

Allah kule nosi



Chyba kryki :)

Oldgun

2020-01-16, 20:23
Ci na początku filmiku to jacyś snajperzy? Ich technika celowania rozj***la mnie na łopatki

RoBoTRoN

2020-01-16, 20:58
Byku35 napisał/a:

Miałem takiego gostka w wojsku co nigdy nie jeździł na strzelnicę nie chodził na warty nie miał dyżurnego bo był dziobakiem i lizusem co przywoził śliwowice by się upodobać przez co został "pisarzem" na kompani,
pewnego dnia ruszył tłuste dupsko i wybrał się z nami na poligon na rzut granatem pie**olony rzucił granatem A granat nie wybuch
wszystkim wybuchła A temu dziobakowi co raz rzucił nie



j***ć pisarzy...

Pr...........cz

2020-01-17, 00:01
Ci to są niebezpieczni, strzelają mniej więcej w naszym kierunku

luxpiotr

2020-01-18, 21:23
Byku35 napisał/a:

Miałem takiego gostka w wojsku co nigdy nie jeździł na strzelnicę nie chodził na warty nie miał dyżurnego bo był dziobakiem i lizusem co przywoził śliwowice by się upodobać przez co został "pisarzem" na kompani,
pewnego dnia ruszył tłuste dupsko i wybrał się z nami na poligon na rzut granatem pie**olony rzucił granatem A granat nie wybuch
wszystkim wybuchła A temu dziobakowi co raz rzucił nie



Bo wyrzucił zawleczkę a nie granat, ciamajda jedna

RaV8

2020-01-20, 12:11
Nie wiem jak was, ale mnie ten filmik pokazuje dobitnie jak działa ewolucja. Jak tak dalej pójdzie to te szmaciaki same się powystrzelają. I będzie spokój