topic

Na polu walki

~Sunday • 2020-01-16, 15:18

Ups! :-|

Byku35

2020-01-16, 16:01
Miałem takiego gostka w wojsku co nigdy nie jeździł na strzelnicę nie chodził na warty nie miał dyżurnego bo był dziobakiem i lizusem co przywoził śliwowice by się upodobać przez co został "pisarzem" na kompani,
pewnego dnia ruszył tłuste dupsko i wybrał się z nami na poligon na rzut granatem pie**olony rzucił granatem A granat nie wybuch :-/

wszystkim wybuchła A temu dziobakowi co raz rzucił nie

Warchlak1920

2020-01-16, 16:09
Byku35, Weście już dajcie spokój poligonowi, ile się można nabijać z chłopaka.

I tak zaraz wpadnie zgraja trepów, co wytłumaczy, że i tak by nie wybuchło i nie potrzebnie inżynierowie czy tam lekarze uciekali. Idę robić popcorn.

IOI

2020-01-16, 16:54
i tak by nie wybuchło i niepotrzebnie inżynierowie czy tam lekarze uciekali.

RoboCat

2020-01-16, 17:11
Ja sie tylko zastanawiam czy te piaskowe malpy to strzelaja do jakeigos celu czy tylko wskazuja swoja pozycje wrogowi?

mygyry

2020-01-16, 17:57
RoboCat napisał/a:

Ja sie tylko zastanawiam czy te piaskowe malpy to strzelaja do jakeigos celu czy tylko wskazuja swoja pozycje wrogowi?

Allah kule nosi

bercisko

2020-01-16, 18:18
mygyry napisał/a:

Allah kule nosi

Można się śmiać ale szmatogłowi w to wierzą. Tak jak w to, że alkohol można pić w domu, ale tylko w dolnych pokojach bo "allah nie widzi". Ten ich allah to jakiś upośledzony tak jak jego wyznawcy

żmij

2020-01-16, 18:37
mygyry napisał/a:

Allah kule nosi

Chyba kryki :)

Oldgun

2020-01-16, 20:23
Ci na początku filmiku to jacyś snajperzy? Ich technika celowania rozj***la mnie na łopatki

RoBoTRoN

2020-01-16, 20:58
Byku35 napisał/a:

Miałem takiego gostka w wojsku co nigdy nie jeździł na strzelnicę nie chodził na warty nie miał dyżurnego bo był dziobakiem i lizusem co przywoził śliwowice by się upodobać przez co został "pisarzem" na kompani,
pewnego dnia ruszył tłuste dupsko i wybrał się z nami na poligon na rzut granatem pie**olony rzucił granatem A granat nie wybuch

j***ć pisarzy...

Prykacz

2020-01-17, 00:01
Ci to są niebezpieczni, strzelają mniej więcej w naszym kierunku

luxpiotr

2020-01-18, 21:23
Byku35 napisał/a:

pewnego dnia ruszył tłuste dupsko i wybrał się z nami na poligon na rzut granatem pie**olony rzucił granatem A granat nie wybuch

Bo wyrzucił zawleczkę a nie granat, ciamajda jedna

RaV8

51 minut temu
Nie wiem jak was, ale mnie ten filmik pokazuje dobitnie jak działa ewolucja. Jak tak dalej pójdzie to te szmaciaki same się powystrzelają. I będzie spokój