18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na początku z oporem

~Sunday • 2019-04-19, 15:57
a później już poszło szybko...


radek225

2019-04-19, 16:55
Jak w tym dowcipie: najpierw strupy potem ropa. Debilne grubasy z Ameryki zamiast wrzucić na luz, zostawili samochód na biegu i ciągnąc auto silnik zaskoczył.

sweden0909

2019-04-19, 20:34
a jakbyś chciał odpalić to byś ch*ja ciągał po całym osiedlu i by nie zagadał

bleblebator1

2019-04-19, 23:59
radek225 napisał/a:

Jak w tym dowcipie: najpierw strupy potem ropa. Debilne grubasy z Ameryki zamiast wrzucić na luz, zostawili samochód na biegu i ciągnąc auto silnik zaskoczył.



To hamburgery mają jeszcze manuale?

ksirion

2019-04-20, 08:45
radek225 napisał/a:

Jak w tym dowcipie: najpierw strupy potem ropa. Debilne grubasy z Ameryki zamiast wrzucić na luz, zostawili samochód na biegu i ciągnąc auto silnik zaskoczył.



Powiedziałbym, że to "udana" próba odholowania nieprawidłowo zaparkowanego pojazdu. Ale dzięki za wyjaśnienie mechanizmu, pewnie tak właśnie było.

polakwrocek

2019-04-20, 09:29
radek225 napisał/a:

Jak w tym dowcipie: najpierw strupy potem ropa. Debilne grubasy z Ameryki zamiast wrzucić na luz, zostawili samochód na biegu i ciągnąc auto silnik zaskoczył.



To można odpalić silnik bez kluczyków w stacyjce ?

blizzarder

2019-04-20, 22:54
Ekspertem nie jestem, ale samochodów z automatyczną skrzynią biegów czy tam napędem 4x4 nie można od tak sobie holować. Wszystko opisane jest w instrukcji do konkretnego modelu. Jak dla mnie, coś stawiało opór i temu czemuś coś się wyłamało , a potem już poszło gładko.

Dżizas_kurde

2019-04-22, 19:58
Silnik poprostu odpalił. Nawet bez kluczyków (jeżeli to był np diesel) to silnik o zapłonie samoczynnym "Zawsze" trochę paliwa czy oleju w cylindrach jest...
Benzyniak "bez zapłonu" nie da iskry i nie odpali, ale diesel wystarczy że ma paliwo i kompresję (no i jak jest ciepło)
To zapali bez kluczyka (a jak jest stary i ma cieknące wtryski i zużyte pierścienie.. to już całkiem... a jak turbina puszcza olej do dolotu to nie ma bata żeby nie odpalił.
Zawsze parę obrotów silnik zrobi.