18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Na pełnym luzie

~McSadol • 2021-02-20, 17:47
Opanowany typ .


dogip

2021-02-20, 18:18
Najwyżej go lekko jebnął, rozchodzi to. A maszynista ch*j - mógł ominąć.

Czerstwy

2021-02-20, 19:08
No nie zgadnę nigdy, zapytać też nie ma kogo - co do ch*ja kieruje tymi idiotami którzy nie potrafią wybrać sobie spokojniejszego, bezbolesnego sposobu na śmierć.

Quassar

2021-02-20, 19:26
Czerstwy napisał/a:

No nie zgadnę nigdy, zapytać też nie ma kogo - co do ch*ja kieruje tymi idiotami którzy nie potrafią wybrać sobie spokojniejszego, bezbolesnego sposobu na śmierć.



Jakie ?!

prezio87

2021-02-20, 21:04
Quassar napisał/a:

Jakie ?!



np oglądanie przez 48 godzin TVP. Najpierw płoną ci oczy, potem mózg

weahty84

2021-02-20, 21:20
był i znikł bo go wewał nikt

Rozjebie

2021-02-20, 22:07
Czerstwy napisał/a:

No nie zgadnę nigdy, zapytać też nie ma kogo - co do ch*ja kieruje tymi idiotami którzy nie potrafią wybrać sobie spokojniejszego, bezbolesnego sposobu na śmierć.



Był tu niedawno temat na hardzie gdzie koleś ze schizofrenią popełnił samobójstwo ściskając sobie samemu łeb w imadle, aż do pęknięcia czaszki. Zapytaj jego co nim kierowało :D Nie każdy samobójca musi chcieć umrzeć bezboleśnie

samos

2021-02-20, 23:18
Dzwiek jakby pociąg zdobył jakis punkt :-D :mrgreen:

za...........zh

2021-02-20, 23:58
prezio87 napisał/a:

np oglądanie przez 48 godzin TVP. Najpierw płoną ci oczy, potem mózg



Mi by wystarczyło 24 godziny TVN.

Z resztą TVN=TVP pod względem pie**olenia głupot i chamskiej propagandy.

Smokw

2021-02-21, 00:36
zaszh napisał/a:

Mi by wystarczyło 24 godziny TVN.
Z resztą TVN=TVP pod względem pie**olenia głupot i chamskiej propagandy.



To jakby złodziej krzyczał "ZŁODZIEJE" dla odwrócenia uwagi. Ostatnio nawet usprawiedliwiali politykę Niemiec wobec Nordstream 2. Normalnie szczęka mi opadła. Coraz trudniej o dobre i obiektywne informacje.

Kondzio0888

2021-02-21, 02:34
I przez takich debili są później opóźnienia. Jakby nie mógł skoczyć z wysokości czy coś

Anal_Intruder_69

2021-02-21, 09:32
TikTok i Kaotic.com... Cóż za niespotykane połączenie dwóch różnych światów.

Rebeliant

2021-02-21, 11:16
zaszh napisał/a:

Mi by wystarczyło 24 godziny TVN.
Z resztą TVN=TVP pod względem pie**olenia głupot i chamskiej propagandy.



Oglądam TVP od momentu jak nauczyłem się czytać, czyli jakoś od 1986. Obecnie TV dla mnie to tylko tło do obiadu i mogę sobie poskakać pomiędzy TVP a TVN, Polsat, SuperStacja, Polsat News, Republika, TPV Info utwierdzając się tylko w przekonaniu, że wszystkie stacje są takie jak TVP, ale mają dodatkowo od ch*ja reklam.

Rzeczywistość śmieszy mnie ogromnie, bo ci wszyscy durnie, którym TVP zaczęło przeszkadzać dopiero jak przejęła je lewicowa grupa przestępcza zwana podstępnie Zjednoczoną Prawicą robią z siebie publicznie idiotów, takich jakimi się urodzili i jakimi są ich rodzice.

Poza śmiechem rośnie we mnie też pogarda dla tego ścierwa, bo skoro TVP jest taka sama "od zawsze", to jeśli im nie wadziło, gdy była pod kontrolą SLD czy też PO, oznacza tylko i wyłącznie, że są ścierwem wypranym przez te dwa ugrupowania, a to przez te ścierwo sk***ysyny z PiS są u władzy.

deviljin84

2021-02-22, 11:36
Czerstwy napisał/a:

No nie zgadnę nigdy, zapytać też nie ma kogo - co do ch*ja kieruje tymi idiotami którzy nie potrafią wybrać sobie spokojniejszego, bezbolesnego sposobu na śmierć.



wlasnie smierc pod pedzacym pociagiem jest najszybsza. tony metalu pedza okolo 100km/h i jedyne co z ciebie zostaje po spotkaniu z pociagiem to krwawa mgla...

no ale k***a umowmy sie nie pod toczacym sie pociagiem na peronie xD