18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na nogę

Kriski • 2023-05-28, 13:07
Polski żołnierz ochotnik, nazywa się Aleksander Pawłowski: stracił lewą nogę w walkach na froncie wschodnim (wlazł na minę) Powiedział prasie, że szybko dostanie protezę i wróci na front.




Link do zbiórki

~Velture

2023-05-28, 15:12
Baronessa napisał/a:


Ale powiedz mi chłopie, co ty byś robił na tej wojnie? Jak ty byś bronił tej Polski, jak tobie nawet nie chce się iść do roboty i cokolwiek pożytecznego zrobić dla społeczeństwa, tylko siedzisz bezrobotny na dupie przed kompem całymi dniami i żyjesz na garnuszku u tatusia i ze zbióreczki wyżebranej na protezę i z tych bitcoinów, czy czego tam, , co ci jelenie powpłacały.
Pisać farmazony zza klawiatury to każdy cymbał potrafi, ale na razie to ty jesteś darmozjadem, na które społeczeństwo się składa dobrowolnie, lub nie oddając ci krew, operując cię, czy co tam ci jeszcze robili w tym szpitalu, więc lepiej zamiast pisać te farmazony siedź cicho na dupie i przynajmniej nie przeszkadzaj innym w ratowaniu ojczyzny i zmienianiu świata na lepsze...



Jasny ch*j k***a... na dwa etaty pracuję ale pewnie ty wiesz k***a lepiej ruski bocie.

Dupabiskupa623

2023-05-28, 20:28
A ja mu przelałem , śmierć bolszewikom i onucom ohydnym, wszystkie kacapy na UA skończą w piachu,zdychajcie w cierpieniu od odłamków moskiewska zarazo