18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na nauczkę nie musiał długo czekać...

matju666 • 2015-03-18, 23:45
Każdy przeciwnik "szeryfów" lewego pasa może poczuć satysfakcję po obejrzeniu tego filmiku 8-)


okrutnyCham

2015-03-18, 23:48
co tu duzo pisac.. dobrze tak tej k***IE !!! :szydera:

maderfakermen

2015-03-18, 23:50
ciekawe czy zapłacił mandat, czy opie**olił po kiełbasie w ramach rekompensaty.

Sov3reign

2015-03-19, 00:08
Poczułem satysfakcję, dziękuję bardzo 8-)

GhostRider32

2015-03-19, 01:44
Powie mi ktoś po co takie jednostki to robią? Jakiś rodzaj fetyszu, czy może lubią uprzykrzać życie innym?

Go...........k4

2015-03-19, 01:49
@up satysfakcja seksualna, bo już nic nie mogą :-D

Bardzo bardzo dobrze, powinien jeszcze dostać mandat, za przeterminowaną gaśnicę.

cripkillah

2015-03-19, 02:10
Powie mi ktoś, po ch*j oni blokują ten pas ?

PolaczekRR

2015-03-19, 02:32
wreszcie jakaś popisowa akcja policji ale tak jesteście k***ami wiec ch*j wam w oko

pan_lektor

2015-03-19, 02:35
Kwestia mandatu to jedno, a wytłumaczenie zasad działania i potrzeby jazdy na suwak to drugie - dla niego ważne jest, żeby przypadkiem nikt przed niego nie wjechał, a nie obchodzi go, że dwa razy dłuższy korek czasami blokuje 7 skrzyżowań.

Jedna rzecz mnie jeszcze wk***ia - kiedy chcesz się włączyć do ruchu na dwupasmówkę bez żadnego pasa rozbiegowego - wtedy wszyscy jak jeden mąż cisną prawym pasem i nikt nie zjedzie na lewy wolny pas. Na zachodzie takie zachowanie jest karane, szczególnie na autostradach.

emzet

2015-03-19, 03:08
@PolaczekRR

Fiufiufiu, aleś Ty odważny JP!

W............R.

2015-03-19, 04:45
@cripkillah wydaje im się, że w ten sposób szybciej rozładowują się korki na trasie przed nimi, bo dojeżdża do nich mniej samochodów...

eirelim

2015-03-19, 05:43
i dobrze k***ie

ShellGhost

2015-03-19, 06:37
A nie zastanawialiscie sie z czego u nas duzo takich szeryfow na drodze? A moze dlatego ze jak juz jedziesz lewym pasem to kaarfa nikt cie nie chce wpuscic na prawy ?! A moze po prostu dlatego ze kultura na naszych drogach jest równa z poziomem postów powyzej, czyli " kaaaaarfa napi@@@@am ile wlezie i nie myslę" ?!! A może dlatego że normalni ludzie czekający w korku mają dosyć takich kut@@w napieprzających lewym pasem kiedy korek jest kilometrowy!!!

Prawo jazdy na zamek obowiązuje w polsce a jeszcze bardziej zakaz blokowania pasa. Skoro w tym kraju nie da sie jezdzic normalnie to zachecam wszystkich do korzystania z lewego pasa w miarę możliwosci. Wtedy może nauczycie się co to kultura i prawostronny ruch. Loool

Sayagin666

2015-03-19, 07:19
abstrach*jąc od zaistnialej sytucji, wyobrazcie sobie czy moze istniec taka sytuacja :

prosta droga jak w morde strzelil, jezdnia bez dziur itd, 1 pas z kazdej strony, z boku drogi tylko krzaki i drzewka, brak chodnika, praktycznie na piechote mi mission impossible lub misja kamikaze. Raz na jakis czas DOM lub farma.

Czy na takiej drodze mozna wprowadzic ograniczenie predkosci do okolo 100km/h ? No jsne ,ze mozna i w normalnych (wzglednie) krajach spokojnie okolo 100 mozna cisnac, ale nie w polsce ! W polsce - stara stodola, lub rozwalajacy sie dom przy drodze to przeciez teren zabudowany ! :/

Inna kwestia, ze w innych krajach, mieszkajac na zadupiu - MUSISZ miec samochod i tak sie wlasnie przemieszczasz, a u nas ludzie wysiada 2km wczesniej na przystanku PKS i zapie**alaja po nocy bez j***nych odblaskow, poboczem...

puckingstyle

2015-03-19, 07:30
Up
Bo teren zabudowany to teren zabudowany i dlatego masz jechać z mniejszą prędkością, nawet jeśli jest tylko jedna stodoła i jeśli to ograniczenie miałoby uratować życie jednej osobie to i tak warto. Mieszkając w innych krajach nie musisz mieć samochodu, to że w filmach mają nie znaczy że tak jest naprawdę. Co do odblasków to się zgodzę.