18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Na krawędzi..

krzyks • 2016-06-02, 13:21
Ehhh... tak niewiele brakowało 8-)


superResident

2016-06-02, 18:10
Ojczyzna jest jak młodsza siostra. Ciągle się z niej naśmiewasz, ale kochasz ją i nie pozwolisz nikomu skrzywdzić.

kokos_123

2016-06-02, 18:20
Pff miał kask ( typu przykrywka ), co się mogło stać.

REALLYMADBRO

2016-06-02, 20:25
Mam bekę z typów co ustawiają sobie siodełka wysoko jak w kolarzówce i próbują robić dropy i inne mtb wygibasy.... Nie da się... każdy z nich kończy tak samo. Albo z siodełkiem pod szyją na ulice albo z siodełkiem nisko wygibasy czy to na streecie czy dircie czy dh.

Shady_7

2016-06-02, 20:26
@superResident

o czym ty do nas pie**olisz ? :amused:

krzyks

2016-06-02, 20:30
Shady_7 napisał/a:

@superResident

o czym ty do nas pie**olisz ? :amused:



On tak ma... w każdym kolejnym wcieleniu..... nie zawracaj sobie nim głowy... :kawa:

jinn

2016-06-02, 20:38
"Hahahahah, hahah, hahah prawie spadłem z trzydziestu metrów na skały. Hahahaha, ale by było jakbym się zabił hehehe heheh. Mam tylko zdrapkę na brzuchu hahahaha. Ale jaja normalnie hehe."

parolpl

2016-06-02, 21:15
Krzyks dlaczego wrzuciłeś taki smutny filmik bez happyendu :/

Toolpa

2016-06-02, 21:15
Shady_7 napisał/a:

@superResident

o czym ty do nas pie**olisz ? :amused:



To podpis pod postami Krzyksa. SuperResident to troll, który z każdym postem stara się dopie**olić Krzyksowi, albo SolAndżelice. ch*j wie w sumie o co mu kaman, ale przynajmniej nie jest nudno :lol:

~Sol

2016-06-02, 21:46
@Toolpa Przecież on na mnie praktycznie nie zwraca uwagi. Nawet jak coś pisze, to po mnie to spływa, zwykły debil ;) Ma jakieś swoje frustracje i wyładowuje je na Krzyksie. Albo się zakochał :krejzi:

krzyks

2016-06-02, 21:46
Toolpa napisał/a:



To podpis pod postami Krzyksa. SuperResident to troll, który z każdym postem stara się dopie**olić Krzyksowi, albo SolAndżelice. ch*j wie w sumie o co mu kaman, ale przynajmniej nie jest nudno :lol:



W zasadzie można tak to podsumować..... ale nie SolAndżelice... tylko .Sol. 8-)

aha... a troll... to euro-troll ;-)

niedzielny_stefan

2016-06-02, 22:11
Widać, że nie mają lęku przed wysokością, ale dlaczego ten kretyn się śmieje (nerwowo)? Marny materiał na aktora.

superResident

2016-06-02, 22:21
krzyks, Co ty leszczu przypisujesz mi jakieś konta ??

Toolpa

2016-06-02, 22:53
.Sol. napisał/a:

@Toolpa Przecież on na mnie praktycznie nie zwraca uwagi. Nawet jak coś pisze, to po mnie to spływa, zwykły debil ;) Ma jakieś swoje frustracje i wyładowuje je na Krzyksie. Albo się zakochał :krejzi:



No nie wiem Andżela, kilka dni temu wklejałaś razem z 'Krzyśkiem' screeny jak ten typ pod innym nickiem (@euro-troll bodajże ) walił Wam pocisk na czacie, więc chyba nie do końca spływa to po Tobie. Generalnie w ch*ju mam Wasze perypetie, tak tylko piszę ;-)

edit:

krzyks napisał/a:



W zasadzie można tak to podsumować..... ale nie SolAndżelice... tylko .Sol. 8-)

aha... a troll... to euro-troll ;-)



Dopiero zauważyłem Twojego posta.

PS. Dla mnie zawsze będzie Andżeliką 8-)