18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na kobietę atak w Deep Ellum, Dallas, Texas

fantastico • 2018-04-23, 13:37
Rzucenie butami w kobietę siedzącą na asfalcie wyzwala w niej agresję, która objawia się rzucenie jednym z owych butów w samochód co z kolei rozsierdza kierowcę. Czyni on jej pobicie za uszkodzenie samochodu. A był to Jarod Broussard w wieku lat 35.


janlew

2018-04-23, 14:46
"W USA własność jest święta" + "Łobuz kocha najbardziej" + "Dawanie dupy podejrzanym etnicznie" = Dobrze jej tak, a pewnie teraz jej teksańscy bracia poprawią, a didindu nafingowi zrobią to co tradycja ich dziadów nakazuje. O ile mają jaja, a że to Texas nie pedalski NY, więc pewnie mają.

Sinan

2018-04-23, 14:57
Ale się małpiszon wyk***ił na bananie w dziewiętnastej sekundzie :ok: :ok: :ok:

PieronJasnySzlag

2018-04-23, 22:52
Znowu się okazuje że z byle powodu pobić laske potrafi tylko murzyn. Jakie to jest przewidywalne.

~Velture

2018-04-24, 09:34
Mentalność białych p*zd co lubią multikulti jest dla mnie niesamowita. Można by o tym książki pisać.
Bierze sobie takiego opalonego albo kozojeba i wszyscy jej mówią jak to się skończy a ta pie**oli, że to tylko stereotyp a jej ptyś jest inny.
Potem dostaje wpie**ol raz, drugi, trzeci albo dosłownie traci głowę dla niego i następna tępa biała dziwa pomimo tego co spotkało jej koleżankę znów pie**oli wszystkim, że tym razem będzie inaczej z jej j***nym księciem na latającym dywanie.

Did I ever tell you what the definitione of insanity is?
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=7n_1zsCVBxw[/youtube]

timmy77

2018-04-24, 21:35
@up
Jak mi by jakaś zaj***ła w samochód, który pucowałem przez 4 godziny na sezon to też bym sprzedał wychowawczego, każdy inny by zaj***ł w takiej sytuacji wychowawczego :D I nie, nie mam e46 ani bmw, po prostu lubię zadbać o lakier.

TB303

2018-04-24, 21:44
Velture napisał/a:

Did I ever tell you what the definitione of insanity is?
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=7n_1zsCVBxw[/youtube]


Jak dla mnie ta przemowa Vaasa o szaleństwie idealnie pasuje do polskiej sytuacji politycznej, którą znamy od lat.

Dzisiaj

2018-04-24, 21:46
@timmy77 lakier na paznokciach chyba :homer:

wiem wiem, naj***lbys kazdemu, kazdego bys zabil jednym machnięciem torebki... w internecie wpie**olisz kazdemu i wyr*chasz kazdą laskę.

ARock

2018-04-24, 21:53
Z innej perspektywy i troche wiadomosci o tym:

www. fox4news. com/news/man-arrested-after-viral-video-of-deep-ellum-assault

dalem spacje po www. i po fox4news. bo kuwa od 20 postow mozna dodawac linki zewnetrzne. Moze mod to poprawi :?:

DiegoEve26

2018-04-25, 01:37
Prawie sam się zabił, zjeb.

Mixy321

2018-04-25, 05:26
Też bym się wk***il jakby baba rzuciła w Toyotę Super, ale u mnie nie rzuci bo nie mam ;)

edek.bajzel

2018-04-25, 06:38
TB303
to nie temat polityczny, a ty znów włączasz politykę
choć wiem że wolisz ekipy złodziei i sprzedawczyków

TB303

2018-04-25, 13:52
edek.bajzel napisał/a:

TB303
to nie temat polityczny, a ty znów włączasz politykę
choć wiem że wolisz ekipy złodziei i sprzedawczyków


Dobra 'elfis' cicho bądź.
Poza tym nie włączyłem polityki, tylko to była taka wolna myśl.
PS Złodzieje rządzą do teraz.