18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na dzień dziecka

Zadi_ • 2017-06-01, 21:25
Wyznanie pewnej matki:

Stoję przy zlewie, gary omywam. Myślę sobie w tym czasie, jak cudownie byłoby mieć zmywarkę. Jaki to będzie piękny moment w moim życiu, gdy po przeprowadzce w naszej kuchni postanie "coś", co za mnie pozmywa. Bo ja wiele rzeczy mogę w domu robić, ale zmywać nienawidzę...
I taka zamyślona stoję, z rozanieleniem na twarzy, gdy nagle staje przede mną moje dziecko i zadaje mi pytanie.
- Mamo... A co to jest ch*j.
Zamarłam. I pytam. Kolejny raz w myślach pytam, dlaczego ja. Czemu do ojca nigdy nie pójdzie z trudnym pytaniem. Do niego to leci tylko zapytać, co to wiewiórka. Ewentualnie czym jest diplodok. A do matki? Z ch*jami. I tak w ogóle to gdzie to moje dziecko usłyszało takie słowo. Wyrwało się komuś pewnie, a Młody, jak na złość, zawsze wchodzi w punkcie kulminacyjnym sytuacji. Albo może z lasu, z "Parku Rozrywki Pod Jeleniem", od Panów, co to trunki popijają usłyszał brzydkie słowo...
- Dziecko, skąd ty takie słowo znasz?
- Widziałem mamo. Obrazek ci przyniosę pokazać...
Nogi, jak nigdy się pode mną ugięły. Bo moje dziecko obrazek... Obrazek ch*ja mi przyniesie! Stwierdziłam, że nie chcę patrzeć na to. I gdy ja przed oczami miałam to dziecko moje uradowane, które biegnie do mnie z karteczką, krzycząc pytająco:
- I dlaczego te dziewczynki mają takie otwarte buzie...?
...umarłam. Wewnętrznie. Nawet nie wiecie ile myśli przez głowę mi przeleciało... Stałam jak człowiek skazany na rozstrzelanie. Albo tak znienacka wzięty na przepytywanie, gdy niewinnie myślał sobie o zmywarce... I w tym momencie do rąk moich trafia obrazek.
- O Boże. Chór? O chór Ci chodzi?
- No tak. O chój mi chodzi.

:idzwch*j:

Źródło: fb "na macierzyńskim"

krzyks

2017-06-01, 21:40
No dobra, ale o ch*j ci chodzi. :roll:

Zadi_

2017-06-01, 21:44
Krzyks nie, nie o ciebie

mygyry

2017-06-01, 21:52
Mój mówił zamiast szczur to ciul

staruchazpalcemwd

2017-06-01, 21:59
Ja za dzieciaka zawsze mówiłam, że lubię się "ch*jtać" na huśtawce. No i "ament" mówiłam. Na szczęście wyrosłam z obu :amused:

józekdeluxe

2017-06-01, 22:09
Znałem to w innej wersji. W rodzinnej wsi mojej Mamy była dziewczyna, która też wymawiała "j" zamiast "r". Chłopaki przed mszą w niedzielę zawsze mieli ubaw, kiedy niby to przypadkowo pytali jej za każdym razem, gdzie idzie czyli gdzie będzie siedzieć. Na miejsca siedzące na 1. piętrze obok organisty mówiło się właśnie chór. Reszty się domyślacie.

KillerLaugh

2017-06-02, 00:11
Zwykle wk***ia mnie kobieca grafomania i te bujne w przymiotniki opisy, ale to nawet dało się przeczytać. I piwko za matkę przy garach, też jestem zwolennikiem tradycji.

jerry280

2017-06-02, 03:30
@up sama sytuacja śmieszna ale opis właśnie z typowym grafomańskim zadęciem. A kobita lepiej, że przy garach stoi bo z takimi emocjami z kuchni niech nie wychodzi bo zawału może dostać jak byle zmywanie i byle pytanie tak przeżywa. Źródło na macierzyńskim fb i niestety wszystko jasne. Bez urazy ale z racji posiadania dzieci kiedyś jakieś forum mamusiek odwiedziłem i tam takiego pie**olenia na pęczki jest - co druga wypowiedź.

pakicito

2017-06-02, 06:30
Cytat:

Mój mówił zamiast szczur to ciul


to byś sobie starszego chłopaka poderwał

Podporucznik_Bao_Bao

2017-06-02, 11:54
Zdziwiona, że z trudnymi pytaniami do matki biegnie. Ojciec gówniakowi wszystko pokazuje w praktyce

ZAwiaas

2017-06-02, 12:45
Ten co to tu wrzucił powinien stać tam i zmywać gary za nią po przeprowadzce.

Ja...........ro

2017-06-02, 13:36
Dziecko wypowiedzialo "ch*j" zamiast "chór" wiec trzeba bylo zrobic paste i zajebac pol ekranu. Ach ten slodki brajanek. Wracaj do garow k***a.

Oponka

2017-06-02, 15:03
@upy ale macie ból dupy. zrzędzicie, a i tak każdy z was przeczytał i śmiechnął pod nosem. :kawa:

DiKarpio napisał/a:

kobieca grafomania i te bujne w przymiotniki opisy


czyli, że Homer lub Mickiewicz to były kobiety? a niby to babska logika jest jebnięta :roll:

rudyest

2017-06-03, 18:02
co to k***a jest diplodok ?

~Angel

2017-06-04, 11:27
Cytat:

co to k***a jest diplodok ?