18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na drodze był wąż

~Sunday • 2020-01-22, 14:43

Dobry ziomek doberman wysłał go w kosmos :-D

Angevil

2020-01-22, 20:40
Uwaga opinia:
Nie śmieszne go z 9gag jak to u sunday.

Tr...........ty

2020-01-22, 22:52
nowynick napisał/a:

I to jest k***a pies!



Przecież ten wąż ledwo żył i prawdopodobnie nie był jadowity. Jak się chwyci węża w połowie jego długości, jest bardzo prawdopodobne, że ukąsi on atakującego. Dlatego dzikie zwierzęta chwytają węże przy głowie, albo za drugi koniec. A na filmie jest głupawy doberman.

vodka81

2020-01-23, 03:29
Muhannad napisał/a:

Fake bo w powietrzu leci patyk bo jest sztywne i krótsze niż wąż ! Pozatym leci pod innym kontem niż stoi pies i za mocno za wysoko i daleko ale słaby fejk



a rzucałeś kiedyś wężem? jak były sianokosy u dziadka to zawsze żeśmy zbierali te martwe i rzucaliśmy psom haha fajnie latały, aczkolwiek były o wiele mniejsze niż ten tutaj

macioshow

2020-01-23, 12:47
Jezu ludzie... Wiem że jest piesek i wtedy wyłączamy mózgi, no bo piesek, ale to jest zwykły fake :D

Popatrzcie sie na tego węża, on jest totalnie nieruchomy, na środku drogi w takiej pozycji. Węże lubią schronienie, jakąś małą grotę, wcisnąć się w jakąś dziure, w głębokie chaszcze czy coś. Jeżeli wąż poczuje się zaatakowany, to zwija się w kłębek tam gdzie stoi, nawet na środku drogi. A tutaj przebiegł koło niego ogromny pies a ten nawet nie zareagował. Wniosek? Był już martwy.

Nie dam sobie ręki uciąć, ale tak mi się zdaje. W ogóle nie zareagował na tego psa...

Be6he6mo6th

2020-01-23, 15:50
Psoofile, idźcie wylizać dupy pupilom. Poligon6 prawidłowo ciśnie z was beke, bo inaczej nie można, gdy psoofile uważają psy za coś równego, ba! Nawet wyższego niż drugi człowiek.

Vampire667

2020-01-23, 17:23
100 piw dla pieseła...