18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Na chrzestnego"

Rozchędażacz • 2018-04-04, 14:28
Uważajcie na nową metodę oszustwa „na chrzestnych”. Oszuści proszą o podanie dziecka do chrztu, a 9 lat później musicie kupić quada.

nowynick

2018-04-04, 14:30
ufff na szczęście nie mam bierzmowania :D A sucharek zacny :ok:

Rozchędażacz

2018-04-04, 14:35
nowynick napisał/a:

ufff na szczęście nie mam bierzmowania :D A sucharek zacny :ok:


Ale co tu ma bierzmowanie do rzeczy? :-)

nowynick

2018-04-04, 14:36
eclipse2012 napisał/a:

nie rozumiem



no po prostu jak jesteś chrzestnym to musisz sobie później kupić quada, takie zasady opisane przez św. Jana :amused:

Rozchędażacz napisał/a:


Ale co tu ma bierzmowanie do rzeczy? :-)



"sorry nie mam bierzmowania" rozwiązuje problem bycia potencjalnym chrzestnym ;)

krzyks_04.0

2018-04-04, 14:41
nowynick napisał/a:



"sorry nie mam bierzmowania" rozwiązuje problem bycia potencjalnym chrzestnym ;)



Odpowiednie "co łaska" rozwiązuje powyższy problem 8-)

Rozchędażacz

2018-04-04, 14:44
nowynick napisał/a:


"sorry nie mam bierzmowania" rozwiązuje problem bycia potencjalnym chrzestnym ;)



Viartus napisał/a:


Odpowiednie co łaska rozwiązuje powyższy problem 8-)



Dobre, dobre :ok:

dziobakbryndza

2018-04-04, 15:01
Mam w rodzinie właśnie takich zastaw się a pokaż się. Wszyscy wiemy o co chodzi. Chrzestnym ich dziecka został pewien Francuz. Nie ciapaty, żaden inżynier z pontonu. Przyjaciel rodziny. Człowiek bardzo w porządku. Rok temu była komunia. Chrzestna wydała kupę pieniędzy na jakieś gadżety. On dał dla dziecka biblię (jakieś spacjalne wydanie oprawione w skórę itp) oraz medalik. Rodzice dziecka nieco się zdziwili. Dopiero później przy polskiej wódeczce musiałem wyjaśnić żabojadowi o co chodzi w części polskich komunii. Obiecał, że na osiemnastce chrześniaka nadrobi zaległości

nowynick

2018-04-04, 15:13
dziobakbryndza napisał/a:

Mam w rodzinie właśnie takich zastaw się a pokaż się. Wszyscy wiemy o co chodzi. Chrzestnym ich dziecka został pewien Francuz. Nie ciapaty, żaden inżynier z pontonu. Przyjaciel rodziny. Człowiek bardzo w porządku. Rok temu była komunia. Chrzestna wydała kupę pieniędzy na jakieś gadżety. On dał dla dziecka biblię (jakieś spacjalne wydanie oprawione w skórę itp) oraz medalik. Rodzice dziecka nieco się zdziwili. Dopiero później przy polskiej wódeczce musiałem wyjaśnić żabojadowi o co chodzi w części polskich komunii. Obiecał, że na osiemnastce chrześniaka nadrobi zaległości



Wszyscy rozumiemy o co chodzi (no poza eclipse), ten Francuz to się właśnie właściwie zachował. Quad/motocykl/laptop czy inne to gruba przesada, ale wystarczy, że się kilku jełopów szarpnie i już szczyl patrzy z pretensją "ile to dostał kolega z ławki, bo go bardziej kochają".

Rozchędażacz

2018-04-04, 15:20
dziobakbryndza napisał/a:

Mam w rodzinie właśnie takich zastaw się a pokaż się. Wszyscy wiemy o co chodzi. Chrzestnym ich dziecka został pewien Francuz. Nie ciapaty, żaden inżynier z pontonu. Przyjaciel rodziny. Człowiek bardzo w porządku. Rok temu była komunia. Chrzestna wydała kupę pieniędzy na jakieś gadżety. On dał dla dziecka biblię (jakieś spacjalne wydanie oprawione w skórę itp) oraz medalik. Rodzice dziecka nieco się zdziwili. Dopiero później przy polskiej wódeczce musiałem wyjaśnić żabojadowi o co chodzi w części polskich komunii. Obiecał, że na osiemnastce chrześniaka nadrobi zaległości



Bo taka jest niestety mentalność większości tych, co się chrześcijanami nazywają. Do Kościoła pójdą z tradycji, sakramenty dzieciom zapewnią, bo będą imprezki, bo dzieciaki będą miały fajne prezenty i tak tworzy się kościelna patologia, która na dzień dzisiejszy zdaje się być liczniejsza od prawdziwych wyznawców wiary rzymsko-katolickiej, zakopywane są wartości i przesłania religijne w imię konsumpcjonizmu i materializmu, swoją drogą, to się niestety tyczy też dużej ilości duchownych :kawa:

krzyks_06.0

2018-04-04, 15:36
Rozchędażacz. Ja mam wrażenie, że to właśnie duchowieństwo swoim rozpasaniem doprowadziło do tej patologii.

Rozchędażacz

2018-04-04, 16:04
Pan_Tera napisał/a:

Rozchędażacz. Ja mam wrażenie, że to właśnie duchowieństwo swoim rozpasaniem doprowadziło do tej patologii.


Winni są po obu stronach, próżno tu rozstrzygać czyja wina większa, bo to i tak niczego nie zmieni.

-_..........._-

2018-04-04, 17:05
A ja mam wrażenie, że najsłynniejszy łowca sadistica wrócił z wygnania na jakimś nadupiu - i stąd ten nick.

Rozchędażacz

2018-04-04, 17:20
-_BrD_- napisał/a:

A ja mam wrażenie, że najsłynniejszy łowca sadistica wrócił z wygnania na jakimś nadupiu - i stąd ten nick.


A co ci nie leży w moim nicku panie czepialski?

martinkane

2018-04-04, 18:39
nowynick napisał/a:

ufff na szczęście nie mam bierzmowania :D A sucharek zacny :ok:



Tu się nikt nie pyta obrzezanych i tych co mieli Bar micwe. Masz szczęście chrzestnym nie będziesz :D