18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Na chrzestnego"

Rozchędażacz • 2018-04-04, 14:28
Uważajcie na nową metodę oszustwa „na chrzestnych”. Oszuści proszą o podanie dziecka do chrztu, a 9 lat później musicie kupić quada.

doredo

2018-04-04, 19:32
Nie wiem czy wy wiecie, ale BongMan dalej wchodzi i czyta sadistica. Ostanie logowalnie miesiąc temu, stosunkowo niedawno biorąc pod uwagę ostatni post.

Adae

2018-04-05, 00:31
Moim zdaniem na komunie nie nalezy kupowac dzieciom quadow, poniewaz moga byc niebezpieczne. Popularne ostatnio quady oraz skutery, które rodzice kupują swoim dzieciom, sa odpowiedzialne za najgorsze wypadki- przyznaje doktor Przemysław Mańkowski, zastępca kierownika Kliniki Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Jonschera UM przy ulicy Szpitalnej w Poznaniu. - Wypadki na deskorolkach, rowerach czy trampolinach zdarzają się bardzo często, ale tutaj nie działają takie siły kinetyczne. Efektem takich wypadków są zazwyczaj złamania, czasami skomplikowane, lecz niezagrażające życiu. Lekarze apelują do rodziców o rozwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie niebezpiecznego sprzętu To właśnie na quadach i skuterach dochodzi do najgroźniejszych wypadków wśród dzieci.


Mysle, ze chrzescijanski bog to zydowska bajka majaca na celu zniszczyc nasza potezna kulture.

parolpl

2018-04-05, 01:11
@Adae
A nie bajka? Jedynym dowodem jest książka spisana znacznie później, reszta "dowodów" to domysły autentyczności (pomijam chociażby sobory, gdzie sobie żonglowano "faktami").

A co do kupowania quadów; niech kupują, tylko jeszcze nagrywają wyczyny pociech.

marcinsud

2018-04-05, 17:20
no niestety 'odpowiedzialni' dorośli myślą, że jak quad ma 4 koła to trudniej się wyj***ć, a jest dokładnie odwrotnie.

mrthebenek

2018-04-05, 21:19
My tu smiechy chichy, a ja wlasnie w takiej sytuacji jestem teraz, nie mam biezmowania, ale koperta pomogla i zostalem chrzestnym. W maju chrzciny, co kupic?