18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na barana

~_Yarko_ • 2022-02-19, 15:42

Nawoj, Uzbekistan.
53-letni mężczyzna zmarł w wyniku upadku z ruchomych schodów w centrum handlowym, jego trzyletnia wnuczka przeżyła i trafiła do szpitala.

Policeman

2022-02-19, 15:44
Wreszcie to zobaczyłem :O
Wiele razy widywałem jak głupi tatuś bierze dzieci na barana na takich schodach, tak jakby nie zdawał sobie sprawy, że to zbliżona do chodzenia z kimś na barana nad przepaścią i pomyślałem sobie, że nadejdzie kiedyś dzień, jak któremuś się ta k***a głupota zemści.


P.S "wreszcie" nie oznacza, że napawa mnie to szczęściem, wręcz przeciwnie.

Manolito666

2022-02-19, 15:47
Policeman napisał/a:

Wreszcie to zobaczyłem :O
Wiele razy widywałem jak głupi tatuś bierze dzieci na barana na takich schodach, tak jakby nie zdawał sobie sprawy, że to zbliżona do chodzenia z kimś na barana nad przepaścią i pomyślałem sobie, że nadejdzie kiedyś dzień, jak któremuś się ta k***a głupota zemści.
P.S "wreszcie" nie oznacza, że napawa mnie to szczęściem, wręcz przeciwnie.



Z opisu wynika, że nie był to głupi tatuś, tylko głupi dziadziuś.

plastic

2022-02-19, 16:33
sadol sadolem ale to jest k***a straszne oO
może mam jakiś miętki dzień, bo aż mną wszcząsło

Znawca_Cipek

2022-02-19, 16:37
Was kiedy kto nosil na barana....Przeciez on trzymal dziecko na rekach, a nie na barana!

spiritquake

2022-02-19, 16:57
Policeman napisał/a:

Wreszcie to zobaczyłem :O
Wiele razy widywałem jak głupi tatuś bierze dzieci na barana na takich schodach, tak jakby nie zdawał sobie sprawy, że to zbliżona do chodzenia z kimś na barana nad przepaścią i pomyślałem sobie, że nadejdzie kiedyś dzień, jak któremuś się ta k***a głupota zemści.
P.S "wreszcie" nie oznacza, że napawa mnie to szczęściem, wręcz przeciwnie.





Manolito666 napisał/a:

Z opisu wynika, że nie był to głupi tatuś, tylko głupi dziadziuś.



wiecie co to znaczy na barana?

Aleo

2022-02-19, 16:59
ale baran

baronturbina

2022-02-19, 18:42
spiritquake napisał/a:

wiecie co to znaczy na barana?


To coś jak na pieska?

jozue

2022-02-19, 19:09
o k***a co za idiota, szkoda że jego kaszojad też nie zdechł :( nie można przedłużać tak debilnych genów

kuzyng

2022-02-19, 19:46
Faktycznie różne gówno się tu ogląda, lecz to vidjo jest wstrząsające, niby nic a straszna tragedia...

paul78

2022-02-19, 19:48
jozue napisał/a:

o k***a co za idiota, szkoda że jego kaszojad też nie zdechł nie można przedłużać tak debilnych genów



szkoda, że ty nie zdechłeś, nie pie**oliłbyś tyle w internetach

Heliar

2022-02-19, 19:59
Trzymał kaszojada na ręce i nie patrzył gdzie stawia stopy, a stanął w punkcie zgięcia. Gdyby nie kaszojad to pewno by go nie przegięło za barierkę, a kaszojad nie pociągnął w dół. Patrząc dalej wstecz, gdyby nie kaszojad, to by zapewne patrzał, gdzie stawia stopy, więc śmiało można powiedzieć, że kaszojad zabił dziadka i przeżył. Wcześnie zaczyna j***na :zul:

Tylko nie piszcie, że moja logika jest porypana, moim zdaniem ma się całkiem nieźle, a doświadczenia z dzieciństwa kształtują nas na całe życie.

glenton

2022-02-19, 21:08
jakim trzeba być zjebem żeby odj***ć taki numer?

~_Yarko_

2022-02-19, 21:13
Filmy wrzuca się często w pośpiechu.
Bądźcie bardziej wyrozumiali, jeśli po dłuższej analizie materiału okazuje się, że pewne zdarzenia odbyły się inaczej.

mazga50

2022-02-19, 21:54
Policeman napisał/a:

Wreszcie to zobaczyłem :O
Wiele razy widywałem jak głupi tatuś bierze dzieci na barana na takich schodach, tak jakby nie zdawał sobie sprawy, że to zbliżona do chodzenia z kimś na barana nad przepaścią i pomyślałem sobie, że nadejdzie kiedyś dzień, jak któremuś się ta k***a głupota zemści.
P.S "wreszcie" nie oznacza, że napawa mnie to szczęściem, wręcz przeciwnie.



On ją trzymał na ręce.