18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na barana

~_Yarko_ • 2022-02-19, 15:42

Nawoj, Uzbekistan.
53-letni mężczyzna zmarł w wyniku upadku z ruchomych schodów w centrum handlowym, jego trzyletnia wnuczka przeżyła i trafiła do szpitala.

vivusanima

2022-02-19, 22:10
spiritquake napisał/a:

wiecie co to znaczy na barana?


W moich stronach, "na barana" oznaczało siedzieć na ramionach i trzymać się głowy nosiciela, a nosiciel trzymał nogi noszonego przy swojej klatce piersiowej.

BTW patrząc na materiał, mam wrażenie że ten dziadek, w locie dogania wnuczkę i tuż przed samą posacką odpycha dziecko w bok (co mogło by uratować jej życie).

plastic

2022-02-19, 23:13
vivusanima napisał/a:

mam wrażenie że ten dziadek, w locie dogania wnuczkę i tuż przed samą posacką odpycha dziecko w bok (co mogło by uratować jej życie).



ciekawe. zbadaj się, czy nie masz początków schizofrenii. staraj się, aby w trakcie podejmowania ważnych decyzji był z tobą ktoś racjonalny.

Colossus

2022-02-20, 02:04
Co za kretyn, coś takiego odj***ć...

vivusanima

2022-02-20, 03:21
plastic napisał/a:

ciekawe. zbadaj się, czy nie masz początków schizofrenii. staraj się, aby w trakcie podejmowania ważnych decyzji był z tobą ktoś racjonalny.



Nie zesraj się.

burnjews

2022-02-20, 09:18
oddawanie dziecko pod opiekę zidiociałego truchła, które ledwo człapie na nogach tak się kończy.

McQurwa

2022-02-20, 09:20
Heliar napisał/a:

Trzymał kaszojada na ręce i nie patrzył gdzie stawia stopy, a stanął w punkcie zgięcia. Gdyby nie kaszojad to pewno by go nie przegięło za barierkę, a kaszojad nie pociągnął w dół. Patrząc dalej wstecz, gdyby nie kaszojad, to by zapewne patrzał, gdzie stawia stopy, więc śmiało można powiedzieć, że kaszojad zabił dziadka i przeżył. Wcześnie zaczyna j***na
Tylko nie piszcie, że moja logika jest porypana, moim zdaniem ma się całkiem nieźle, a doświadczenia z dzieciństwa kształtują nas na całe życie.



Że ty nadal jesteś kaszojadem

35i

2022-02-20, 09:54
burnjews napisał/a:

oddawanie dziecko pod opiekę zidiociałego truchła, które ledwo człapie na nogach tak się kończy.



Poczekamy , zobaczymy jak będziesz gadać za 20 lat. :-)

AmonG

2022-02-20, 09:58
Trzeba patrzeć gdzie się stawia stopy już na pierwszym schodku i k***a potem nie tańczyć jak pojeb. A ten tutaj jeszcze się wychylał. Dzieciak będzie miał traumę do końca życia.

Kosmodysk

2022-02-20, 10:24
Jakby był kurduplem 165cm jak ja to by nie spadł :-D

htp

2022-02-20, 10:28
~_Yarko_ napisał/a:

Filmy wrzuca się często w pośpiechu.
Bądźcie bardziej wyrozumiali, jeśli po dłuższej analizie materiału okazuje się, że pewne zdarzenia odbyły się inaczej.


Zwrot "wyrozumiali" nie ma sensu na tym portalu. Napisz jeszcze może "mądrzy, tolerancyjni" :)


35i

2022-02-20, 10:30
W życiu nie targałem trzyletniego gówniaka, a mam już wnuki. Gówniak ma sam popie**alać i ćwiczyć mięśnie, a nie być noszony. Jak się zmęczy, jest ławeczka. To nie chihuahua.

plastic

2022-02-20, 16:18
htp napisał/a:

Zwrot "wyrozumiali" nie ma sensu na tym portalu. Napisz jeszcze może "mądrzy, tolerancyjni"



zapomniałeś dodać " i pedałami", bo zapewne o tym właśnie marzysz peowski tani manipulancie. wypaczyć słowo "tolerancja" i pouczać innych to jedyna sztuczka jakiej udało ci się nauczyć.
miłego dnia życzę.

UrlichUrwich

2022-02-20, 18:35
W Szczecinie już 3 osoby skoczyły. Teraz ten wypadek (wiem - inne miasto) ale chodzi o liczbę zdarzeń w krótkim czasie w Centrach Handlowych. Te otwarte przestrzenie, te niskie barierki... tylko w takich miejscach. Może wreszcie ktoś pomyśli.

to...........10

2022-11-01, 16:08
plastic napisał/a:

zapomniałeś dodać " i pedałami", bo zapewne o tym właśnie marzysz peowski tani manipulancie. wypaczyć słowo "tolerancja" i pouczać innych to jedyna sztuczka jakiej udało ci się nauczyć.
miłego dnia życzę.



O, prawaczek się zesrał :D