18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mysłowice, rowerzysta, co może pójść nie tak :)

siwybis • 2019-06-18, 18:05
Cudowne dziecko dwóch pedałów wyjeżdża z drogi podporządkowanej. Miał kask więc jest szansa że zobaczymy go ponownie :)


zdun

2019-06-18, 18:11
Na szczęście kierowca wiele razy skręcał aby go przycelowac

de_Sade

2019-06-18, 18:25
k***a wiedziałem! Wiedziałem, że to baba prowadzi!(na początku oglądałem bez dźwięku.) Nie dość, że miała gościa z prawej, to jeszcze zamiast odbić do prawej, zjechała na lewo! A mogli się spokojnie minąć...

KlinikaAborcyjna

2019-06-18, 19:06
de_sade napisał/a:

k***a wiedziałem! Wiedziałem, że to baba prowadzi!(na początku oglądałem bez dźwięku.) Nie dość, że miała gościa z prawej, to jeszcze zamiast odbić do prawej, zjechała na lewo! A mogli się spokojnie minąć...



nie wiem o co się czepiasz, rozjechała pedalarza, rozjechała i za to browar :kawa:

poligon6

2019-06-18, 19:18
de_sade napisał/a:

k***a wiedziałem! Wiedziałem, że to baba prowadzi!(na początku oglądałem bez dźwięku.) Nie dość, że miała gościa z prawej, to jeszcze zamiast odbić do prawej, zjechała na lewo! A mogli się spokojnie minąć...



przynajmniej niechcący dobrze zrobiła.

skywalker75

2019-06-18, 20:14
KlinikaAborcyjna napisał/a:

nie wiem o co się czepiasz, rozjechała pedalarza, rozjechała i za to browar





poligon6 napisał/a:

przynajmniej niechcący dobrze zrobiła.




zastanawiające jest, że w hierarchii pogardy niektórych sadoli, baba za kierownicą ustępuję pedalarzowi ;)

LaChupacabra

2019-06-18, 21:10
Dobrze, że jest nagranie. Prawa zejęta, wymuszenie pierwszeństwa.

racing

2019-06-18, 21:47
Up@ dokładnie :!: . Tam nie ma żadnego znaku więc należy przyjąć, że jest to skrzyżowanie dróg równorzędnych więc pedalarz miał pierwszeństwo. Aczkolwiek piwo dla pani się należy bo następnym razem ch*j się trochę rozejży zanim wypie**oli na skrzyżowanie :-D

Cobran

2019-06-18, 21:47
Szkoda że w tle nie leci z radia spot o wymuszaniu pierwszeństwa i jak wiele osób przez to ginie i zostaje rannych

Areczek71

2019-06-18, 21:48
LaChupacabra napisał/a:

Dobrze, że jest nagranie. Prawa zejęta, wymuszenie pierwszeństwa.



Skrzyżowanie nieoznaczone znakami drogowymi czyli ten pan miał pierwszeństwo,prawa strona.

sobekkk

2019-06-18, 21:52
skywalker75 napisał/a:

zastanawiające jest, że w hierarchii pogardy niektórych sadoli, baba za kierownicą ustępuję pedalarzowi ;)



bo baba za kierownica często zwiastuje nieszczęście, ale sa wyjątki....
(one nie chcą robić problemów ale im nie wychodzi, faceci tez coś sp***olą jak się biorą nie za swoja robotę...)

a pedalarz ... im lepiej jeździ tym więcej z gównem problemu....

L2b

2019-06-18, 22:14
PERFECT !


ruffin-89

2019-06-18, 22:29
racing napisał/a:

Up@ dokładnie . Tam nie ma żadnego znaku więc należy przyjąć, że jest to skrzyżowanie dróg równorzędnych więc pedalarz miał pierwszeństwo. Aczkolwiek piwo dla pani się należy bo następnym razem ch*j się trochę rozejży zanim wypie**oli na skrzyżowanie



https:// www. google. com/maps/ @50.1784898,19.1271504,3a,75y,57.91h,87.77t/ data=!3m6!1e1!3m4! 1sKnGTO0PihRQBfXRGlnQeFA!2e0!7i13312!8i6656
w linku masz to miejsce, rowerzysta był na drodze podporządkowanej. (usuń sobie spacje)

kothletino

2019-06-18, 22:51
Kiedyś już wklejałem, miałem bardzo podobna sytuacje tylko, w moim przypadku pan szedł sobie z rowerem poboczem drogi z ograniczeniem do 80km/h a kiedy byłem 5 metrów od niego postanowił przebiec na druga stronę:

Odbiłem w lewo ale niestety facet wbiegł a nie wszedł przez co nie było szansy na uniknięcie zderzenia po który spotkała mnie czołówka z tirem tyle dobrze, że nie zapie**alałem jak debil i miałem pasy...
Łzy się k***a cisną do oczu jak widzę te zdjęcia... wrak z naruszeniem konstrukcyjnym - tyle zostało z mojej pięknej i zadbanej FR-ki eh...