18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Myśleli, że są w Euroarabii.

~_Yarko_ • 2019-06-30, 10:24
29.06.2019 Kazachstan.


Zlinczowanie pracowników arabskich za umieszczenie na Whatsapp obraźliwych zdjęć miejscowych kobiet.




źródło:
https://yenicag.ru/kazakhi-ustroili-pogrom-arabov-na-mest/303169/

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2019-07-01, 08:05 ]
_Yarko_ napisał/a:

Taki filmik opublikował.
Może były i inne.


Halman

2019-06-30, 10:29
a te obraźliwe zdjęcia kobiet to gdzie i jak to wyglądało? bez namiotów były czy ki ch*j?

silwerbalk

2019-06-30, 10:39
Niby za co dostali wpie**ol? Nie widzę na zdięciu nic obraźliwego.... Proszę o wyjaśnienie przyczyny tak grubego wpie**olu na arabach. :-)

jastrzab1810

2019-06-30, 10:41
Przecież w Kazachstanie żyje 70% Muslimów, więc Ci kolesie dostają od swoich a nie od białych.

Shanttyy

2019-06-30, 10:43
silwerbalk napisał/a:

Proszę o wyjaśnienie przyczyny tak grubego wpie**olu na arabach.



A po co wyjaśnienia? Ważne, że wpie**ol dostali :D

zbynekmaslanka

2019-06-30, 10:45
silwerbalk napisał/a:

Niby za co dostali wpie**ol? Nie widzę na zdięciu nic obraźliwego.... Proszę o wyjaśnienie przyczyny tak grubego wpie**olu na arabach.



Proponuje test na wyobraźnie. Wyobraż sobie że ten kolo umieszcza w necie zdjęcie twojej siostry gdzie liże tą antenę. Następnie czytasz komentarze "smiejące się" z twojej siostry, poniżające ją plus widzisz kumpli którzy jakoś dziwnie na ciebie patrzą.

~_Yarko_

2019-06-30, 10:47
zbynekmaslanka napisał/a:

Proponuje test na wyobraźnie. Wyobraż sobie że ten kolo umieszcza w necie zdjęcie twojej siostry gdzie liże tą antenę. Następnie czytasz komentarze "smiejące się" z twojej siostry, poniżające ją plus widzisz kumpli którzy jakoś dziwnie na ciebie patrzą.



Dzięki, bo ja już traciłem cierpliwość.
No, ale pewnie jeszcze nie wszyscy wytrzeźwieli.

poligon6

2019-06-30, 10:55
Klasyczny srogi wpie**ol, z potomkami mongołow nie ma żartów, jednego dnia pijesz z nimi wódkę drugiego sp***alasz.

McQurwa

2019-06-30, 11:05
Podobają mi się te cepy

silwerbalk

2019-06-30, 11:11
zbynekmaslanka napisał/a:

Proponuje test na wyobraźnie. Wyobraż sobie że ten kolo umieszcza w necie zdjęcie twojej siostry gdzie liże tą antenę. Następnie czytasz komentarze "smiejące się" z twojej siostry, poniżające ją plus widzisz kumpli którzy jakoś dziwnie na ciebie patrzą.



Dzięki za wyjaśnienie początku całej sytułacji

:-)

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-30, 11:31
Wygląda jak fejk robiony dla gawiedzi żeby wywołać określone reakcje.Ja mam taką idee że mogę oglądać cos internecie ,wypowiedzieć się o tym jak o rzeczywistości,ale w to nie wierze,mam do tego dystans,a na końcu uważam to za kłamstwo.Wydaje się to śmieszne,ale w ten sposób nikt cie nie oszuka,nikt toba nie manipuluję,a minusów tego postępowania tak naprawdę nie ma

sirmlcs

2019-06-30, 11:43
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Wygląda jak fejk robiony dla gawiedzi żeby wywołać określone reakcje.



Taki sobie oklep dla żartu i lajków :V

Piękny i srogi wpie**ol butami BHP :D Jeden pięknie wyłączony bo już charczenie było :D

alls20

2019-06-30, 11:56
I tak trzymać , nie to co europ*zdy brak szacunku nawet dla samych siebie.