18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Myk Petycja na pysk

ProVVe • 2018-01-07, 21:48
Witam wszystkich powaleńców. Jako, że ostatnio Morskie Oko to centrum zła i poziom trudności ośmiotysięcznika wrzucam taką oto petycję. Zredukuje to ilość kretynów w tym regionie (miejmy nadzieję) i trochę poprawi żywot koni. Pozdrawiam


http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9465

~DMT

2018-01-07, 21:53
No i co? Wózkami elektrycznymi będą turystów wozić? Jak bym chciał pojeździć wózkiem elektrycznym, to bym jakąś babcie z niego wysadził i sobie pojeździł... Koń jest nieodłącznym elementem gór, jak i górskiej kultury...

pie**olenie o Szopenie w tej petycji... 3x NIE :hitler:

Kriski

2018-01-07, 21:59
Chyba Cię powaliło, uwielbiam kabanosy z koniny.

ProVVe

2018-01-07, 21:59
MaszAyahuaskę napisał/a:

No i co? Wózkami elektrycznymi będą turystów wozić? Jak bym chciał pojeździć wózkiem elektrycznym, to bym jakąś babcie z niego wysadził i sobie pojeździł... Koń jest nieodłącznym elementem gór, jak i górskiej kultury...

pie**olenie o Szopenie w tej petycji... 3x NIE :hitler:




Stary takim podejsciem nic sie na lepsze nie zmieni... Wole widziec babcie na elektryku niz patrzec jak j***ny janusz z piwem meczy konia, najebie sie, czeka u gory na konie, a potem wielkie k***a dzwonienie po pomoc bo naj***lem sie w gorach i nie chce mi sie chodzic nawet z górki... ;-)

Poza tym to, że cos jest czescia jakiejs kultury nie znaczy, że można to eksploatować w nadmiarze. Błędne myślenie, ale kazdy ma prawo do własnej opinii

ProVVe

2018-01-07, 22:01
Kriski napisał/a:

Chyba Cię powaliło, uwielbiam kabanosy z koniny.




Kto k***a mówi, że ja nie :roll:

PS. j***ć to jak ktos chce to podpisze, a jak nie to ch*j mu w dupe i na imie wali mnie to :-D jedna osoba to juz moj sukces 8-)

~DMT

2018-01-07, 22:07
ProVVe, byłeś tam kiedyś? Widziałeś? Rozmawiałeś z tamtymi ludźmi, czy opinie swoja opierasz na przekazie TV? Tak się składa, że ja byłem tam WIELOkrotnie i nie tylko o morskim tu mówię... Tu już na miejsce koni rączki zacierają odpowiedni ludzie...
Myślisz, że jak by doszło do tego, że konie miały by być wyeliminowane z transportu, to każdy by mógł sobie kupić wózek, jaki mu się podoba? Nie rozmieszaj mnie, tylko to Ty patrz na pewne rzeczy szerzej, bo jest to nie tylko to o czym piszę, ale jeszcze jedna o WIELE WAŻNIEJSZA sprawa, ale o tym, to już nie będę pisał...

PS. O dobro kabanosów, to tu się NAJMNIEJ rozchodzi... :kawa:

PS2. Niech podadzą, ile koni kradną mieszkający w okolicy cyganie, żeby mieć co wpie**alać, a jest to liczba przynajmniej dziesięciokrotna, ale o tym już cisza, no bo jak tak k***a...

~PowerBoBass

2018-01-07, 23:00
Kto zaciera na to ręce itd nie interesuje mnie. Również byłem tam wielokrotnie, wiem ile ważą te ich wozidła, ile ludzi na tym jeździ. Powinni to skasować w p*zdu, bo w przeciwnym wypadku janusze górale dalej będą przeginać z tonażem. Jakoś nad morzem można melexami popie**alać - i tańsze to, i nie śmierdzi. Można? Można. A jak się Grażyna chce przejechać konno to do stadniny i se p*zde obić - może nawet się spodoba.

~DMT

2018-01-07, 23:06
PowerBoBass, jest potrzebna odpowiednia regulacja tego co jest, a nie taka zmiana...

~DMT

2018-01-07, 23:39
Baldwin29, dostałeś odpowiedź na PW

~PowerBoBass

2018-01-08, 00:01
MaszAyahuaskę napisał/a:

PowerBoBass, jest potrzebna odpowiednia regulacja tego co jest, a nie taka zmiana...



Niby tak, ale to Polska - regulacje można obejść, dać w łapę, dogadać się, znaleźć kruczek. Jak ktoś chce jeździć konno to niech sobie konia kupi.

PS nie jestem jakimś hipozjebem, tylko te konie tam potrzebne jak świni siodło. Nawet jak nie chcesz korzystać z ich usług, to musisz wąchać je, ich gówna i uważać żeby Cię nie staranowały bo z górki lecą pod naporem śmierdzących warszawiaków siedzących na wozie.

ProVVe

2018-01-08, 01:49
MaszAyahuaskę napisał/a:

ProVVe, byłeś tam kiedyś? Widziałeś? Rozmawiałeś z tamtymi ludźmi, czy opinie swoja opierasz na przekazie TV? Tak się składa, że ja byłem tam WIELOkrotnie i nie tylko o morskim tu mówię... Tu już na miejsce koni rączki zacierają odpowiedni ludzie...
Myślisz, że jak by doszło do tego, że konie miały by być wyeliminowane z transportu, to każdy by mógł sobie kupić wózek, jaki mu się podoba? Nie rozmieszaj mnie, tylko to Ty patrz na pewne rzeczy szerzej, bo jest to nie tylko to o czym piszę, ale jeszcze jedna o WIELE WAŻNIEJSZA sprawa, ale o tym, to już nie będę pisał...

PS. O dobro kabanosów, to tu się NAJMNIEJ rozchodzi... :kawa:

PS2. Niech podadzą, ile koni kradną mieszkający w okolicy cyganie, żeby mieć co wpie**alać, a jest to liczba przynajmniej dziesięciokrotna, ale o tym już cisza, no bo jak tak k***a...




k***a zapomniałem, że zawsze znajdzie się ekspert od wszystkiego i odgórna ocena bo znasz mnie i wszystkich... Nie oglądam tv od kilkunastu lat, tak bylem tam od uja razy, mam tam znajomych taternikow, kumpel ma rodzine i rozmawiałem po kielichu... Weź mnie nie rozśmieszaj swoją ogromną wiedzą w tym temacie. Widać z czym związana jest petycja, pisze jak byk co wole niz konie, dlaczego wole zeby tych koni nie bylo, a ty mi wypie**alasz, że "najmniej tu o kabanosy chodzi i ktoś zaciera ręce i na dodatek o złodziejach cyganach..." k***a zaraz będziesz pisać o diamentach...

Jak już tak bardzo chcesz wiedziec to transport powinien byc pod opieką publiczną i jak ktos chce płaci za ten j***ny bilecik kasa idzie na Park... Chyba ostatnio nie rozmawiales z nikim z tamtych rejonów i nie widziales ile idiotów tam tymi koniami wjezdza... Zreszta nie mam zamiaru strzepic wiecej jezyka. Kijem rzeki nie zawroce, a wiekszosc ludzi to debile... Ja pie**ole ostatni raz wrzucam jakas akcje bo to k***a nie ma sensu jak ktos nie chce sie sam edukowac ja go k***a nie bede.


PS. Nich ten temat jakis admin usunie. Skonczylem przejmowac sie wszedobylskim plebsem ogarnietym spiskami swiata co skutkuje blokada rozwoju

~Velture

2018-01-08, 09:36
Zadał ci proste pytanie - byłeś tam i widziałeś na własne oczy czy nie?

Na zasadzie rozmowy z kimś z tamtych rejonów to sobie w dupsko można wsadzić bo to zawsze subiektywna opinia.

Jakby patrzeć na to co kto mówi to właśnie takie kwiatki wychodzą jak na zachodzie gdzie przedstawia się polskę jako kraj totalitarny, bez demokracji, bez sądów i kraj gdzie kobiety nie mają żadnych praw a opozycja jest represjonowana i zamykana w więzieniach.
Bo tak garstka piździelców pie**oli w parlamencie europejskim.

Więc ja ponowię jego pytanie: Czy byłeś tam i widziałeś na własne oczy to o co walczysz czy nie?

Oczekuję odpowiedzi TAK lub NIE.


Osobiście nie popieram przeciążania koni ani znęcania się nad nimi ale ta petycja jak i wszystkie inne działania tych różnych dziwnych grup nie mają na celu ochrony zwierząt tylko aby ktoś zarobił na sprzedaży elektryków a potem nagle pojawi się z p*zdy jakaś firma która będzie już od razu gotowa na zmianę i pojawi się na rynku 1 minutę po wprowadzeniu zmian a górali nie będzie stać na to więc będą zdychać z głodu.

To jest tak samo jak pie**olenie było o żarówkach i zmiana na te w ch*j zanieczyszczające środowisko energooszczędne oraz dziesiątki innych PSEUDO ekologicznych zmian.

Za tym stoi wielki hajs.