18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Myk Petycja na pysk

ProVVe • 2018-01-07, 21:48
Witam wszystkich powaleńców. Jako, że ostatnio Morskie Oko to centrum zła i poziom trudności ośmiotysięcznika wrzucam taką oto petycję. Zredukuje to ilość kretynów w tym regionie (miejmy nadzieję) i trochę poprawi żywot koni. Pozdrawiam


http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9465

~PowerBoBass

2018-01-09, 21:28
Velture napisał/a:



Więc ja ponowię jego pytanie: Czy byłeś tam i widziałeś na własne oczy to o co walczysz czy nie?

Oczekuję odpowiedzi TAK lub NIE.



On odpowiedział na to pytanie zanim je ponowiłeś... piejesz k***a a nawet porządnie nie przeczytałeś. I przyrównujesz 30 wozów z końmi z bilionami świetlówek na całym świecie. Szkoda się produkować na tę dziecinadę.

PS ja mam 95% oświetlenia w domu w technologii LED. Rozumiem, że Ty masz tradycyjne żarówki? Ciekawe ile zużywają prądu, który w Polsce jest jeszcze produkowany w mało ekologiczny sposób. Powiesz, że przecież miałeś ma myśli świetlówki, nie diody. Tak, świetlówki nie są jakieś eko, ale 95% materiałów, z których są zrobione, nadaje się do recyklingu. To, że truje się nimi środowisko czy co tam k***a w dużej mierze zawdzięczamy Januszom co wypie**alają zepsute do zwykłych śmietników czy rowu za domem. PPS Do baterii i akumulatorów się dopie**ol, masz większe pole do popisu.

Jak Cię Feluś lubię, tak nie pie**ol mi proszę uprzejmie.

~tip.top

2018-01-10, 15:32
Velture napisał/a:

górali nie będzie stać na to więc będą zdychać z głodu.


Akurat górale nigdy nie będą zdychać z głodu ;)