18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myjcie ręce

wik19740 • 2020-03-18, 11:25
jak skutecznie zachęcić ludzi do dezynfekcji :)



skandal

2020-03-18, 14:13
Definicja lewaka po "wolsku", to każdy kto nie upaja się pierdami z kaczej dupy. To również osoba która ośmieli się napisać prawdę lub krytykować obecny (nie)rząd, patrz przypadek B. Krynickiej.
Rzecz która już jest w ogóle chora, jeżeli tylko masz odmienne zdanie niż obecna władza, lub mówisz o ich przekrętach i kłamstwach to automatycznie stajesz się zwolennikiem i wyborcą PO, co w wielu przypadkach nie jest prawdą. A na pewno nie w moim.
Oczywiście nie zapomnijmy o sytuacji, gdy już nie ma jak bronić kolejnego przekrętu, usłyszymy "Bo przez ostatnie 8 lat...", "Bo za PO...."

Tym właśnie stali się Polacy.

Naród doskonale dbający o siebie nawzajem w przypadku różnych katastrof, absolutnie nie umiejący żyć i rozmawiać ze sobą podczas pokoju.

poligon6

2020-03-18, 14:28
skandal napisał/a:

Definicja lewaka po "wolsku", to każdy kto nie upaja się pierdami z kaczej dupy. To również osoba która ośmieli się napisać prawdę lub krytykować obecny (nie)rząd, patrz przypadek B. Krynickiej.
Rzecz która już jest w ogóle chora, jeżeli tylko masz odmienne zdanie niż obecna władza, lub mówisz o ich przekrętach i kłamstwach to automatycznie stajesz się zwolennikiem i wyborcą PO, co w wielu przypadkach nie jest prawdą. A na pewno nie w moim.
Oczywiście nie zapomnijmy o sytuacji, gdy już nie ma jak bronić kolejnego przekrętu, usłyszymy "Bo przez ostatnie 8 lat...", "Bo za PO...."
Tym właśnie stali się Polacy.
Naród doskonale dbający o siebie nawzajem w przypadku różnych katastrof, absolutnie nie umiejący żyć i rozmawiać ze sobą podczas pokoju.



PiS to tez lewactwo lemingu, tyle ze socjalne, a nie socjalistyczne.

Gówno Wyborcze to natomiast najgorsze wybroczyny lewackie, bo dodatkowo promuja marksizm kulturowy. Jak chcesz porównywac to porównaj Dzume do cholery.

ePeeL

2020-03-18, 14:37
blackrose napisał/a:

Bo admin JM jest lewakiem więc tak samo prowadzi swój lewacki k***idołek.
Ale co najśmieszniejsze - większość kontentu JM jest zerżnięta z Sadola tylko z opóźnieniem i po filtrze politycznej poprawności



A ja się zastanawiam czy waszym zdaniem każdy kto nie popiera prawicy jest od razu lewakiem? Bo ja np. gardzę po równo i tęczozjebami i tępoprawkami po równo. Jakkolwiek ta strona by się nie nazywała, wolę tą, która nie wpie**ala mi się do życia czy łóżkowego czy jakiegokolwiek, a z tego co pamiętam to bardziej prawicowe gównogłowy dostają padaczki jak słyszą o dwóch gościach idących za rękę, niż lewaki słyszące o Marszu Niepodległości. Podsumowując: bądźcie ludźmi i tyle. ch*j was kogo obchodzi kto co robi.

poligon6

2020-03-18, 14:59
ePeeL napisał/a:

dostają padaczki jak słyszą o dwóch gościach idących za rękę,



Nie za reke tylko wpie**alających swoja ideologie do szkół i zycia publicznego. Ergo sami sie wpie**alaja.

skandal

2020-03-18, 15:50
poligon6 napisał/a:

PiS to tez lewactwo lemingu, tyle ze socjalne, a nie socjalistyczne.
Gówno Wyborcze to natomiast najgorsze wybroczyny lewackie, bo dodatkowo promuja marksizm kulturowy. Jak chcesz porównywac to porównaj Dzume do cholery.



Bez inwektywa nie potrafisz złożyć zdania ?

Jeżeli chodzi o pierwsze zdanie, czy ja napisałem inaczej ? Nie, napisałem tylko co mają na myśli osoby które wyzywają wszystkich od "lewaków" , jeżeli tylko nie zgadzasz się z partią rządzącą.

Reszty nawet nie będę komentował bo to naprawdę nie ma sensu.
Zresztą w dzisiejszych czasach ciężko w Polsce o czymkolwiek rozmawiać.

Napiszę że powinno się pomagać ludziom z krajów ogarniętych wojną ? Usłyszę że wpuszczałbym wszystkich, co jest zajebiście mocno nie zgodne z moim zdaniem.

Stwierdzę że pis kradnie ? Znowu usłyszę stek kłamstw i obraźliwych słów w moją stronę że na pewno popieram Tuska i "Przez ostatnie 8lat..".

Powiem że nie przeszkadzają mi homo ? Nie będzie ważne że mam na myśli normalnych ludzi, nie odwalających różnych dziwnych rzeczy, i tak zostanę zwyzywany.

Wystarczy że wspomnę iż mam kota w domu.... Resztę sobie sam dopiszesz i dobrze wszyscy wiedzą co to będzie.

Po prostu stwierdzam fakt, w Polsce praktycznie nie można prowadzić dyskusji!!! Na żaden temat, szczególnie polityczny.
Znaleźć kogoś kto nie zacznie od wyzywania od "lemingów" czy kogoś kto będzie przedstawiał logiczne i sensowne argumentu jest niezmiernie ciężkie w tym kraju, w dzisiejszych czasach.


Tylko i wyłącznie o tym piszę, chociaż wątpię żeby dotarło do kogokolwiek.

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-18, 15:54
No to jedziemy z lewakami!!! Dobrze że ja nie głosowałem,na największego z nich Jarosława Kaczyńskiego nigdy jako konserwatysta,bo po takich ustawach np jak z aptekami(Atak na wolny rynek) i z ziemią(Atak na własność)sobie bym nie wybaczył i wystrzeliłbym jak talib z butów,dając się tak frajerować.Takich ustaw nie może przeprowadzać nawet lewak w kapitalizmie,bo to atak na filary demokracji.Na sto procent w USA JK uważają za komunistę,a oni bardziej tego nienawidzą,niż faszyzmu.Kaczyński jest czymś takim jak:

Jozef Tiso – słowacki ksiądz katolicki, doktor teologii, polityk i lider Słowackiej Partii Ludowej, prezydent Słowacji w latach 1939-1945, państwa satelity nazistowskich Niemiec. Po zakończeniu II wojny światowej Tiso został skazany i powieszony za zbrodnie wojenne

PS
Ale gdzie on teraz jest(Czeski kapral)Jak naród ogarnęła pandemia???Opiekuje się kotem? Ma wyj***ne na polactwo,Kazał Andrzejowi robić kampanie,żeby utrzymać władze?No bo po trupach Palaków do celu??? Buhahaha

Tr...........ty

2020-03-18, 16:01
mygyry napisał/a:

Zawsze po wytarciu dupy myję ręce a tylko wtedy mam wyborczą w dłoniach



Rzekomo Gazeta Polska i Nasz Dziennik nawet do tego się nie nadają, bo druk zostaje na dupie

Mietek7567

2020-03-18, 16:21
Direct1 napisał/a:

Przegladam i czytam Sadistica nie tylko o harda i inne pie**oly zajmujace czas na tym portalu ale tez miedzy inymi ze ludzie zalogowani albo wiekszosc tych ludzi nie jest zaslepionymi lewakami. Przykladowo taki JM niby ok ale cala ta banda i te memy tworzone na tym portalu to lewaki nie majacy bladego pojecia o wlas iwym funkcjonowaniu panstwa tylko pieprzone narzekanie jak to jest zle i niedobrze. Wiem ze Was to za przeproszeniem h*ja interesuje ale chcialem sie z Wami tym podzielic.



Do lewaka mi daleko jak stąd do księżyca ale też zauważam jak tragicznie funkcjonuje nasze państwo.

TranzystorWyklęty napisał/a:

Rzekomo Gazeta Polska i Nasz Dziennik nawet do tego się nie nadają, bo druk zostaje na dupie



Bo jak ktoś nie jest za PO to na pewno jest za PiSem ehh podejście ameby.

AaronSzechter

2020-03-18, 17:02
poligon6 napisał/a:

Czyli jakbys dotykał gówno, ale dobre porównanie zawsze cieszy.
Zwłaszcza ze Gówno Wyborcze to w ostatnim czasie szmatławiec, który przebił Fakt i Super Expres, pod wzgledem fake newsów i innych wybroczyn.



Dawno, nie w ostatnim czasie h*ju, sam fejkniusujesz :)

Gruby Brzuch

2020-03-18, 17:10
j***ć Was wszystkich od lewej do prawej.

ePeeL

2020-03-18, 17:10
poligon6 napisał/a:

Nie za reke tylko wpie**alających swoja ideologie do szkół i zycia publicznego. Ergo sami sie wpie**alaja.



Mylisz LGBTQHWDPDVIXVID+ z normalnymi homoseksualistami, którzy się od tego odłączają. Znam wielu gejów, wiele lesbijek, które gardzą tymi pseudoideologiami, ale dostaną wpie**ol od sebixa, bo są gejami. Smutna, polska rzeczywistość.

bigbobo23

2020-03-18, 17:54
Najepiej tak

Najlepiej tak :)



ePeeL

2020-03-18, 18:14
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Tylko jak umyć mózg oglądająć nałogowo TVPiSS?



To jest taki jakby oksymoron. Ludzie oglądający TVP nie mają mózgu.

kolosasz

2020-03-18, 18:32
Rządy lubią takie poglądy na redakcje baczniej patrzące mu na ręce.
Po co czytać tzw. opozycyjną prasę. Po co wiedzieć to czego nie napiszą w prasie prorządowej?

Takie memy jak ten to hodowla lemingów.