18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mydło

MuayThaiGuy • 2016-03-10, 21:53
Usłyszane od wykładowcy byłego wojskowego. Otóż jego znajomy pracuje w jakimś sklepie meblowym jest tam dostawcą. Dostarczał przesyłkę na terenie Niemiec no i rozmawia z tym Niemcem:
-Po co wam tylu tych emigrantów przecież macie ich już ponad milion??
.
.
.
.
.
.
-A bo widzi Pan u nas nic się nie zmarnuje. Najwyżej przerobimy na mydło.

mygyry

2016-03-10, 22:14
To się nazywa szczyt recyklingu, żeby z brudu zrobić mydło :krejzi:

kopnijkota

2016-03-10, 22:32
zawsze można przerobić oświęcim na elektro ciepłownie, opalaną brudasami.

myjek

2016-03-11, 01:28
Jednak coś w Niemcach zostało z 1941r.

princu

2016-03-11, 07:47
Raczej to ich przerobią na mydło :D

C.Z.E.S.I.E.K

2016-03-11, 07:49
To niemcy mają emigrantów?
Śmiechy śmiechami, ale to jest przesada.

@Autor
Nie siej fermentu, wystarczy, że już podrzędne dziennikarzyny (głównie TVP) to robią......
Zapamiętaj: imigrant to nie to samo co emigrant.

Tłumaczę i objaśniam:
1. O emigracji i emigrantach mówimy w sytuacji gdy ktoś skądś wyjeżdża. Podczas drugiej wojny światowej wielu Polaków wyemigrowało do Wielkiej Brytanii.
2. Natomiast o imigracji i imigrantach mówimy, gdy ktoś gdzieś przyjeżdża. Podczas drugiej wojny światowej w Wielkiej Brytanii nastąpiła wielka imigracja ludzi ze wschodniej Europy.

To zależy od kontekstu, ale w wypadku tego (zwanego hucznie) żartu brzmi to mniej więcej tak: niemcy chcą zrobić mydło z niemców którzy wyjechali z kraju......

nowynick

2016-03-11, 08:11
Że przepis szwaby na zmydlanie ciał mają niewątpię, ze skóry podobno też niezłe pergaminy się robiło, ciała świetnie sprawdzają się na każdym wydziale medycyny, a na ledwo żywych ludziach rewelacyjnie testuje się środki medyczne. Tylko jedno mnie zastanawia:

Jak niemcy zamierzają to wszystko robić kiedy im głowy w imię Allaha upie**olą?

mi...........80

2016-03-11, 08:26
- Po co wam tylu tych emigrantów przecież macie ich już ponad milion??


- Najwyżej wyjebiemy stąd wszystkich Polaków to trochę miejsca się zwolni, i kradzieży będzie mniej. Poza tym Unia Europejska im nie pasuje to niech sp***alają do siebie do swojego raju.


Tak to chyba było.

flyzupan

2016-03-11, 11:01
mitrus troszke prawdy w tym jest trolololu

Miskowiec

2016-03-11, 12:16
To by miało sens i wyjaśniało zniknięcie 150tys Emigrantów :D

Ghoscik8

2016-03-11, 16:04
kopnijkota napisał/a:

zawsze można przerobić oświęcim na elektro ciepłownie, opalaną brudasami.

Według mnie nieopłacalne - przez smog nie dałoby się oddychać a Unia nałożyłaby na nas ogromne kary za przekroczenie emisji.

koniosraj

2016-03-11, 16:24
Znam wielu Niemców, od lat, ale żaden z nich nie pokusiłby się o taki żarcik wobec nieznanego obcokrajowca.

gu...........y1

2016-03-11, 17:40
teraz to wypada nam lewaków do niemiec przesłać,tak jak ryży ich wypożyczał na nasze Święto Niepodległości

LaChupacabra

2016-03-12, 10:07
A cóż ten wykładowca wykładał temu byłemu wojskowemu?