18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzyka 3D

okar19 • 2013-03-19, 03:08
Ciekawa sprawa ;)

Wymagane są słuchawki :)

ringus

2013-03-20, 18:05
Dźwięk 3D... Słyszeliście kiedyś taką płytę? Gówno jakieś - Pink Floyd czy coś takiego. Dark Side Of The Moon maybe?

IwanMT

2013-03-20, 20:01
Nie chce mi się po sluchawki poza tym mam zapalenie ucha.
Nie ma k***a piwa.

mildyner

2013-03-20, 20:27
[video]
[/video]
Tu to dopiero mózg rozj***ny

kisiuuu

2013-03-20, 20:40
Można autora i tytuł piosenki?

Doremi

2013-03-20, 20:45
Upular Remix (by Pogo)

tyrande

2013-03-20, 21:19
Ekhem. Ten efekt "3D" jest powszechnie używany w muzyce każdego rodzaju. Nie ważne czy jest to rock, electro, czy muzyka klasyczna. Jest to po prostu efekt wyciszania dźwięku na jednym z kanałów ( lewym albo prawym), lub na jego stopniowym wyciszeniu. Tyle na ten temat. Ameryki nie odkryłeś, nikogo nie zaskoczyłeś, wszystkich wkur**łeś. słuchawki nie są wymagane, ale podłączone dwa głośniki na kanale prawym i lewym. A nawet zwykły laptop, bo w nich również jest dźwięk stereofoniczny, bo tak to się nazywa!!!!!!
Cytat:

To je sadistic.


oc...........an

2013-03-21, 12:35
@rahuza

No pewnie, że jestem elyta!
I wypraszam sobie, dopiero za rok będę w szóstej klasie i to pod warunkiem, że przepuszczą mnie warunkowo, a o Stalinie to dowiedziałem się z chipsów, bo trafiłem Tazosa z nim w Lejsach ;)

Tu macie moje zdjęcie, bardzo proszę o nie śmianie się i zachowanie absolutnego szacunku. Tych dwóch po bokach to też użytkownicy sadola, i to bardzo znani, ale Pener i Bongman prosili, żeby nie mówić, że to oni:



Epic skillz PhotoShopa CS15XL Ultimate oczywiście moje.


PS:Dupka już nie boli? Jajka już nie pieczą? :amused: