18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanka w sklepie

~Velture • 2019-08-07, 12:29
W takich sytuacjach jestem za prawem szariatu. Łapki obcinamy za kradzież a potem wpie**ol za chodzenie bez mężczyzny i na koniec ukamienowanie za publiczne obnażanie się! :ciasteczkowy:


kevlarus

2019-08-07, 12:57
Zarzucanie czegokolwiek muzułmanom, wszelkim mniejszościom no i oczywiście żydom to homofobia, heterofobia, agrofobia, rasizm, nazizm, faszyzm oraz antysemityzm.

SupremeLeader

2019-08-07, 13:13
Cyganka prawdę ci powie.
I sklep opie**oli.

lm65

2019-08-07, 13:30
Poniżej jest filmik :) Jak należy traktować złodzieja hehehe (kije samobije)

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-07, 13:41
Czyli te łachmany nie dla Allacha noszą tylko by coś zapie**olić...

bleblebator1

2019-08-07, 13:58
Przecież to jest cyganka przebrana za muzułmankę.

eLzar

2019-08-07, 16:33
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czyli te łachmany nie dla Allacha noszą tylko by coś zapie**olić...



Kolego jak wszyscy wiemy te "wyznanie" jest dla oblakanie chorych, a to juz tlumacze.
Kiedys z bratem bylem w SUBWAY i pytalismy sie jednego ciemnego ktory tam pracuje o co chodzi, ze one nosza te przescieradla. Wytlumaczyl mi na takiej zasadzie ze jak kobieta ma meza to jej cialo jest dla niego i nie moze ona pokazywac nikomu innemu. Tak samo jest z cygankami maja sukienki bo w ich kulturze nogi sa dla mezczyzny i inne glupoty ze cygan nie moze pracowac przy drodze nie moze sprzatac etc. W kazdym "wyznaniu" znajdziemy cos popie**olonego.
W Anglii gdzie mieszkam znaczy juz bardziej Pakistan zachodni to wiekszosc ludzi mowi ze to sa skrzynki do wrzucania kopert "mail box" . W firmie DHL maja swoje miejsca do modlitw gdzie moga sie modlic 5 razy w ciagu dnia, a inne osoby wyznaniowo musza w tym czasie zapie**alac. Miejsca typu koscioly sa wyludnione i przejmowane na poczet dyskotek, czasami na inna religie etc. Pamietam kiedys znajoma mnie wziela do szkoly muzumanskiej bo tam pracowala uwierzcie mi lub nie ale jakas dziewczynka mloda odezwala sie zle do nauczyciela i dostala wpie**ol kijem ala "bambus" .

Mozna wiele pisac ale ja sie ciesze ze z tego k***idolka niedlugo wracam do Polski mimo ,ze kazdy pie**oli ze jest zle ale zyc tutaj 9 lat to juz troche czlowiek zobaczyl i sobie zdanie wyrobil o brytyjczykach = wielcy rasisci nawet do Polakow. Wole byc w Polsce blisko rodziny bo w dzisiejszych czasach czlowiek biega za pieniadzem i ta rodzinna atmosfera zanika . Wole mniej zarobic ale zyc w swoim kraju gdzie w urzedach sa jakie sa kobietki ale Polki a nie Hinduski czy Pakistanki co ledwo po angielsku mowia i nie wiesz o co chodzi.

Dobra bo juz sentymentalnie sie stalo zycze wszystkim milego dnia :)


nightmoder

2019-08-07, 16:41
zakaz k***a noszenia takiego gówna i po problemie, jakbym zobaczył w pociągu albo autobusie takie ścierwo to dzwonie na policje bo pewnie ma bombe pod kiecką, nigdy nie wiadomo

punisherix

2019-08-07, 19:12
Jakby ktoś się pytał czy da się do tego zwalić
Da przynajmniej ja dałem rade :>

habiTEK

2019-08-07, 20:13
SupremeLeader napisał/a:

Cyganka prawdę ci powie.
I sklep opie**oli.



To nie jest cyganka. Rozróżniaj cokolwiek.
To jest zwykła ciapata pinda w normalnym angielskim sklepie Asda ty niedouku.
Jeszcze drze szmata ryja że już wiecej nie ma.

krathen

2019-08-08, 18:45
pojemna szmata