18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Muzułmanie

Duch • 2015-01-12, 22:43
Jak pozbyć się muzułmanów z całej Unii Europejskiej?

spoiler

mongolskazielarka

2015-01-12, 22:52
A niektórzy z nich i tak wpie**olą pod stołem kawał boczku, bo allah nie widzi. Piwko leci za przyszłościowy pomysł.

mateusos

2015-01-12, 22:55
A niektórzy z nich tak, i tylko Geje zamiast dziewic.

BongMan

2015-01-13, 00:02
Lepiej wyjść z UE i zamknąć granice dla wszystkiego co jest innego koloru niż białe i żółte.
A UE niech sama się babra we własnym gównie.

OwcaWKlapkach

2015-01-13, 00:12
Duch napisał/a:

Jak pozbyć się muzułmanów z całej Unii Europejskiej?



Jak najszybciej :swinia: :swinia: :swinia:

PyterV

2015-01-13, 00:13
Jak dla mnie to ciapaki powinni zająć Francję, Niemcy i resztę "dobrych" i "wolnościowych" państw, wprowadzić Szirat na dwa miesiące. Może wtedy się nauczą, bo kultura, kulturze nierówna.

Cyrk

2015-01-13, 00:27
Te ścierwa by zaraz uchyliły zakaz dotykania świń. Sposób jest prostszy, ale nierealizowany w lewackiej unii:
1. Likwidacja wszystkich zasiłków
2. Nakaz asymilacji dzieci pod groźbą odebrania potomstwa
3. Przymusowa sterylizacja ludzi, którym odebrano dzieci co najmniej dwukrotnie z powyższego powodu
4. Deportacja każdej osoby powiązanej z zamachem terrorystycznym do kraju pochodzenia (lub kraju pochodzenia przodków) wraz z rodziną do 3 stopnia pokrewieństwa.
5. Delegalizacja islamu jako zbrodniczej ideologii i zrównanie go z faszyzmem
6. Wyznawcom islamu postawić ultimatum: publiczne wyrzeczenie się wiary, deportacja lub uwięzienie w obozie pracy do czasu wyboru jednej z wcześniejszych opcji.

I już. Niestety jak już mówiłem rozwiązanie nierealizowane ze względu na lewactwo elit europejskich...