18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mutant Sound System 2

~Sunday • 2019-10-01, 15:13

Rzucił na fulla.
jedynka

~Velture

2019-10-01, 15:19
TB303 napisał/a:

Dobra, gość z małym ch*jem musi się pochwalić blacharze swoim zajebistym sprzętem. Mnie zawsze zastanawia jedno - po co? To nie oznaka bycia audiofilem, tylko coś odwrotnego.



No a czemu ludzie sobie k***a wpie**alają 3.5" wydech z rynny w obi albo castoramy do swoich mocarnych 1.4-1.8 silników jeszcze zmniejszając sobie tym moc i moment?
No właśnie po to aby każdy ich widział i słyszał.
Na hamowni zamiast seryjnych 100 koni wyjdzie im 90 ale ch*j tam bo przecież głośniej z wydechu słychać to szybciej musi jechać.
Po co sobie wieśniaki dopie**alają 2 metrowe spoilery do samochodów? Do aut które nie przejdą i tak badania technicznego bez smarowania a tor to jak będą mieli fart to zobaczą w telewizji.

mygyry

2019-10-01, 15:27
~Velture napisał/a:

No a czemu ludzie sobie k***a wpie**alają 3.5" wydech z rynny w obi albo castoramy do swoich mocarnych 1.4-1.8 silników jeszcze zmniejszając sobie tym moc i moment?
No właśnie po to aby każdy ich widział i słyszał.
Na hamowni zamiast seryjnych 100 koni wyjdzie im 90 ale ch*j tam bo przecież głośniej z wydechu słychać to szybciej musi jechać.
Po co sobie wieśniaki dopie**alają 2 metrowe spoilery do samochodów? Do aut które nie przejdą i tak badania technicznego bez smarowania a tor to jak będą mieli fart to zobaczą w telewizji.


To jest ch*j, młodzieńcza głupota, ale tatuaże na ryju, tunele w uszach, nosie i policzkach + inne pircingi to jest dopiero zj***nie umysłowe

GuziX

2019-10-01, 15:34
mygyry napisał/a:

To jest ch*j, młodzieńcza głupota, ale tatuaże na ryju, tunele w uszach, nosie i policzkach + inne pircingi to jest dopiero zj***nie umysłowe



Ja bym to podsumował po prostu: " bo może". Ale trzeba się liczyć z opinią innych na ten temat.
Może wytatuować sobie pół ryja i nie żałować, ale musi liczyć się że 99% społeczeństwa będzie uważać go za debila.

Ale odchodząc od skrajności, to ze wszystkim tak jest. Kupujesz pierwsze auto za 5 tys, chcesz lepsze i szybsze. Kupujesz za 15- 20, i chcesz lepsze.
Przynajmniej ja tak mam. Człowiek nigdy nie będzie całkowicie usatysfakcjonowany.

Buty airmax ch*j wie co za 900 zł ? Zegarki za 20 tys, po ch*j i tak czas można liczyć na smartfonie za stówkę.

Gość pewnie pokazał że się da i ma najmocniejszy sprzęt. Jeździ na zloty, i inne ch*je muje.

A tak w ogóle to ch*j nam wszystkim w dupę, i tak wszyscy umrzemy. Także kończę pie**olić i idę j***ć w robocie jak wół bo muszę uzbierać na inne ch*jostwa do samochodu którego wpie**olę nie podnosząc jego wartości.


A na koniec na poważnie. Polecam oglądnąć sobie relacje TED pewnego polaka mówiącego o camperze którego kupił. W życiu są rzeczy które " warto " i ktore " się opłaca". Nie opłąca się trzymać kampera za 100k jeżdzić nim na wakacje raz na rok na 2 miesiące, ale warto bo to fajne przeżycie.

mygyry

2019-10-01, 15:47
GuziX napisał/a:

A na koniec na poważnie. Polecam oglądnąć sobie relacje TED pewnego polaka mówiącego o camperze którego kupił. W życiu są rzeczy które " warto " i ktore " się opłaca". Nie opłąca się trzymać kampera za 100k jeżdzić nim na wakacje raz na rok na 2 miesiące, ale warto bo to fajne przeżycie.



Czym innym jest kupić sobie gadżet a czym innym trwałe samookaleczenie/oszpecenie
Pamiętacie tego zjeba co sobie pociął ryj, bo taki fan popka? :szydera:

mesjans

2019-10-01, 16:42
Po przesłuchaniu całej płyty samochodu by nie pozbierał.

szympas1

2019-10-01, 18:46
Ładna dupeczka ta blondyneczka :->

wowku

2019-10-01, 18:53
Podsumowując powyższych cebulaków, ktoś to robi bo ma hajs i zajawke albo kaprys po prostu. Ja tam jak mam czasem luźną gotówkę to lubię czasem wydać na głupot . A, że was nie stać i nigdy stać nie będzie j***ne biedaki to możecie pisać, że to gość z małą parówą hahahhaahaahahahahhhaha

PersivalusPerwersalus

2019-10-01, 19:04
wowku napisał/a:

Podsumowując powyższych cebulaków, ktoś to robi bo ma hajs i zajawke albo kaprys po prostu. Ja tam jak mam czasem luźną gotówkę to lubię czasem wydać na głupot . A, że was nie stać i nigdy stać nie będzie j***ne biedaki to możecie pisać, że to gość z małą parówą hahahhaahaahahahahhhaha



wydać na głupot powiadasz ? zaoszczędzisz na więcej nie opłacając rachunków za internet.

Barnellini

2019-10-01, 20:09
Fake, z użyciem dmuchawy i niedokręconego lusterka. "Powiew basu" jest niespójny z "muzyką" a właściwie dźwiękiem. Za dużo już w internetach widziałem, żeby się dać nabrać na takiego naciąganego fejka.

:kawa:

NafazowanyKoleś

2019-10-01, 20:46
Barnellini napisał/a:

Fake, z użyciem dmuchawy i niedokręconego lusterka. "Powiew basu" jest niespójny z "muzyką" a właściwie dźwiękiem. Za dużo już w internetach widziałem, żeby się dać nabrać na takiego naciąganego fejka.



Gówno widziałeś w internetach leszczu. Ale chętnie przeczytam twoją analizę debila. Bo ja za to widziałem w internetach wystarczająco dużo, żeby wiedzieć, że połowa "hejt fejków" to zwyczajna głupota bądź celowe działanie a na sadolu nauczyłem się wierzyć w rzeczy niemożliwe.

Ale powiedz, gdzie według ciebie jest niespójność "muzyki" z częstotliwością niskich fal i w jaki sposób wytłumaczysz, że dmuchawa do liści wprawiła w rezonans karoserię i szybę. Jestem tego zajebiście ciekawy. Wyjaśnisz?

A i za "powiew basu" to powinieneś dostać intelektualnego oscara. U was na wsi się tak mówi?

kothletino

2019-10-01, 22:38
Velture napisał/a:

No a czemu ludzie sobie k***a wpie**alają 3.5" wydech z rynny w obi albo castoramy do swoich mocarnych 1.4-1.8 silników jeszcze zmniejszając sobie tym moc i moment?
...




Tylko jak sobie wypie**olisz wydech, wybebeszysz kata i wpie**olisz 3,5 cala to zmniejsza ci się opór przy wydalaniu spalin więc weź mi wytłumacz jak od takiego zabiegu spada ci moc i moment?

Verano

2019-10-02, 00:03
mygyry napisał/a:

To jest ch*j, młodzieńcza głupota, ale tatuaże na ryju, tunele w uszach, nosie i policzkach + inne pircingi to jest dopiero zj***nie umysłowe



Ale tatuaże na nodze czy ręce to już ok, tylko na twarzy :) jaki j***ny hipokryta.

loda_szmato

2019-10-02, 07:44
mygyry napisał/a:

To jest ch*j, młodzieńcza głupota, ale tatuaże na ryju, tunele w uszach, nosie i policzkach + inne pircingi to jest dopiero zj***nie umysłowe



To nie młodzieńcza głupota, tylko wpływ środowiska.

Zadaj sobie pytanie: CO MNIE TO OBCHODZI? Niech sobie robią co chcą, ich twarze, ich ciała, ich życie. ch*j ci do tego? Maść Ci się skończyła czy co?

Wiewór

2019-10-02, 07:53
wowku napisał/a:

Ja tam jak mam czasem luźną gotówkę to lubię czasem wydać na głupot .



Ja tam nie muszę mieć luźnego hajsu, żeby wydać na głupoty. Jak mam ochotę to po prostu idę i kupuję bo mnie stać.
Biedaku.
I zgadza się. Gościu z filmiku i ty macie małe parówy bo was jara robienie hałasu, żeby się tylko przez chwilę pokazać.

:roll: