18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Muslim mówi o kłamstwie w islamie.

FralTral • 2019-06-06, 00:30
Takijja -obowiązujące w islamie ukrywanie i przyzwolenie na ukrywanie prawdziwych wierzeń w wypadku prześladowań religijnych.
spoiler


Jeśli było to proszę o usunięcie. Po tagach nie znalazłem.


Halman

2019-06-06, 00:37
koran jak i wszystkie inne "święte" księgi nadaje sie tylko do zeskanowania do pliku, wrzucenia na chomika i zapomnieniu na wieczność..

nowynick

2019-06-06, 08:08
Wygląda bardziej na żyda :D

A tak serio, powtarza oczywistą oczywistość, ślepa na wszystko władza wprowadza nam obcą i wrogą kulturę do świata zachodu. Lewicowe media nazywają zamordowanie z zimną krwią kilkudziesięciu osób czy urżnięcie komuś głowy na ulicy incydentem(!), a w wiadomościach puszczają tego typu papkę:




PS kto k***a głosuje na tych zjebów, j***na socjalna (nie mylić z lewicową) banda ch*jów którzy rozpie**olą nam życie, a sami sp***olą na prywatne wyspy - utopie...

czarny83

2019-06-06, 08:15
No dobrze, powiedział co chciał.Cciekawe kiedy znajdą jego zwłoki.

poligon6

2019-06-06, 08:24
Do Europy powraca własnie około 6 tyś lekarzy i inzynierów co byli na szkoleniu w Syrii, gdzie obcinali łby i gwałcili Jazydki. Makrela miała nadzieje że Rudy chuuj wygra wybory i nam ich wciśnie np do Nowej Huty jak postulowała Róza Thun von Jungingen und Frankenstein.

Ni...........ny

2019-06-06, 09:17
nowynick napisał/a:

...Lewicowe media nazywają zamordowanie z zimną krwią kilkudziesięciu osób czy urżnięcie komuś głowy na ulicy incydentem(!), a w wiadomościach puszczają tego typu papkę:



Przepraszam bardzo, ale nie mogę przejść obojętnie obok komentarza który mogę merytorycznie zaorać. Tak więc pokazuje i objaśniam ;-)

Z tym "incydentem" to jest trochę tak jak z teorią i teorią naukową, dla idioty teoria naukowa jest czymś nie potwierdzonym gdy w rzeczywistości jest odwrotnie.

Podobnie jest ze słowem incydent. Dla prawicowego ciemniaka z wąskim jak dupa węża zasobem słów incydent jest to "wydarzenie mało ważne"bo tak podaje słownik. I używanie tego słowa w odniesieniu do zamachów uważa taki prawicowy ciemniak za przejaw lewackiego debilizmu gdy w rzeczywistości sam okazuje się debilem.

Nie jest to lewacki wymysł a terminologia prawnicza, podobnie stosuje się statek powietrzny mówiąc o samolocie.
Przykład
Cytat:


ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI 1
z dnia 22 lipca 2016 r.
w sprawie katalogu incydentów o charakterze terrorystycznym
Na podstawie art. 5 ust. 2 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. poz. 904 i 1948) zarządza się, co następuje:
§ 1. Rozporządzenie określa katalog incydentów o charakterze terrorystycznym, który jest określony w załączniku do niniejszego rozporządzenia.
§ 2. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.
ZAŁĄCZNIK 2

KATALOG INCYDENTÓW O CHARAKTERZE TERRORYSTYCZNYM



A stosowanie słowa incydent w relacjach na żywo może wynikać z różnych względów i nie musi to być lewackie sp***olenie jak sugerujesz.

1) W początkowym okresie nie ma pewności co do charakteru zdarzenia.
2) Służby mają prawo wpływać na informację podawane opinii publicznej ze względu na podejmowane przez te służby działania.

Do tego nie przypominam sobie by jakoś szczególnie często używano tego słowa w odniesieniu do zamachów, więc jak byś mógł podać jakieś linki to będę wdzięczny, najlepiej takie gdzie "Lewicowe media nazywają zamordowanie z zimną krwią kilkudziesięciu osób czy urżnięcie komuś głowy na ulicy incydentem" ;-)

poligon6

2019-06-06, 09:31
Niezwyciężony napisał/a:

Z tym "incydentem" to jest trochę tak jak z teorią i teorią naukową, dla idioty teoria naukowa jest czymś nie potwierdzonym gdy w rzeczywistości jest odwrotnie.

Podobnie jest ze słowem incydent. Dla prawicowego ciemniaka z wąskim jak dupa węża zasobem słów incydent jest to "wydarzenie mało ważne"bo tak podaje słownik. I używanie tego słowa w odniesieniu do zamachów uważa taki prawicowy ciemniak za przejaw lewackiego debilizmu gdy w rzeczywistości sam okazuje się debilem.



Ale pie**ololo, w przypadku jak ktoś w Londynie rozjechał muslimów lub jak w Nowej Zelandi powystrzelał ludzi to jest to od razu nazywane zbrodnia. Wiec przestań pie**olić te swoje pseudomadrości. Wtedy nie ma incydentów, jest od razu nacechowanie emocjonalne.

Takie żąglowanie lingwistyczne jest typowe dla lewactwa, by nie rozpie**olił sie ten kloaczny domek z kart zwany "multi kulti".

Ale cytujac samego burmistrza Londynu. Po muslimskich zamachach mówił " żyjac w wielkim miescie trzeba sie przyzwyczaić do takich rzeczy", a jak jakis kolo rozjechał muslimów to piał z oburzenia. I tyle warte jest to pie**olenie o "incydentach", zj***nego umyslowo lewactwa.

Ni...........ny

2019-06-06, 10:03
@poligon6

Prosiłem o źródła, chyba że nie możesz bo ciężko się linkuje głosy w chorej głowie, to rozumiem ;-)

poligon6

2019-06-06, 10:31
Niezwyciężony napisał/a:

Prosiłem o źródła, chyba że nie możesz bo ciężko się linkuje głosy w chorej głowie, to rozumiem



Nie mam zamiaru edukowac lewatwa, prostuje tylko manipulacje by ktoś nie łykał takiego erytycznego gówna.

Ni...........ny

2019-06-06, 11:44
poligon6 napisał/a:

Nie mam zamiaru edukowac lewatwa, prostuje tylko manipulacje by ktoś nie łykał takiego erytycznego gówna.



Chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie ;-)
Zanim zaczniesz kogoś edukować czy prostować cokolwiek, sam się naucz w miarę poprawnie formułować zdania, prosty wiejski kmiocie.

poligon6

2019-06-06, 11:59
Niezwyciężony napisał/a:

Chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie
Zanim zaczniesz kogoś edukować czy prostować cokolwiek, sam się naucz w miarę poprawnie formułować zdania, prosty wiejski kmioci



Nie bedziesz mnie pouczała dworska gnido.

TB303

2019-06-06, 13:49
@Niezwyciężony
Dalej się nie nauczyłeś, że dywagacje z tym kretynem nie mają sensu? Olej go, niech żyje w swoim odrealnionym świecie.

poligon6

2019-06-06, 13:53
TB303 napisał/a:

@Niezwyciężony
Dalej się nie nauczyłeś, że dywagacje z tym kretynem nie mają sensu? Olej go, niech żyje w swoim odrealnionym świecie.



Nie podrywaj chłopaków, to że ze mna ci nie wyszło to nie znaczy że mysisz że rzucać na byle kogo.

TB303

2019-06-06, 13:55
Spadaj. Gdym chciał rozmawiać z idiotą, to napisałbym do idioty. Nie czytam tego co piszesz, żeby wylewu nie dostać :kawa: