18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BigBertha

2021-02-12, 23:38
Polaczki i ich sport na poziomie olimpijskim... Nawet na porządną pałę biedaków nie stać... :smiechzula: :szloch:

nowynick

2021-02-12, 23:52
BigBertha napisał/a:

Polaczki i ich sport na poziomie olimpijskim... Nawet na porządną pałę biedaków nie stać...



tylko na tyle cię stać trolu?

BigBertha

2021-02-12, 23:59
nowynick napisał/a:

tylko na tyle cię stać trolu?



Tak. Dzisiaj nie chciało mi się wysilać. :trollencjusz:

AN...........or

2021-02-13, 00:34
tyczka polskiej produkcji , to nic dziwnego że złamała się, może robili w tej samej fabryce co karabinki grot

nowynick

2021-02-13, 01:04
ANALizator napisał/a:

tyczka polskiej produkcji , to nic dziwnego że złamała się, może robili w tej samej fabryce co karabinki grot



kolejny k***a specjalista, załaduj na siebie 30 magazynków i karabin. Już olej resztę wyposażenia tylko gacie na dupę i wcześniej wspomniane przebiegnij. Niemcy mają gorszy i droższy karabin na przetarg dla UPAińców, za to mieli pomysł jak z naszego zrobić macierowiczego "karakala"...

plastic

2021-02-13, 02:00
widać sami eksperci.
tyczki olimpijskie produkowane są wg standardu i podlegają unifikacji. tak się składa, że na całym świecie istnieją tylko 4 instytuty wydające odpowiednie certyfikaty, bez których tyczka nie zostanie dopuszczona do zawodów olimpijskich. jeden taki instytut znajduje się z usa, jeden w kanadzie, w australii i w niemczech. wszystkie tyczki produkowane w europie atestuje instytut niemiecki International German Olympics (IDO) - Goethe-Institut i niezależnie kto produkuje, wszystko musi się zgadzać z ich wytycznymi. więc już wiecie czyja to wina.
żartowałem, też się nie znam i wszystko zmysliłem.

mesjans

2021-02-13, 10:33
Nic go nie zabolało, chyba że psychicznie. Ani tą tyczką nie dostał, ani się na nią nie nadział.

luxpiotr

2021-02-13, 10:43
BigBertha napisał/a:

Polaczki i ich sport na poziomie olimpijskim... Nawet na porządną pałę biedaków nie stać...



Ty się lepiej pochwal ile wyrek się pod tobą zarwało. p*zda j***na.

McQurwa

2021-02-13, 11:54
luxpiotr napisał/a:

Ty się lepiej pochwal ile wyrek się pod tobą zarwało. p*zda j***na.



Zapewne niemiecki k***a atleta


PhantomMask

2021-02-13, 12:44
Oj zdarza się....jak się nieraz wyślizgnie i wyskoczy...efekt podobny :-|

Liton

2021-02-13, 12:45
Przytyło się po covidzie..

Rebeliant

2021-02-13, 12:46
Czym tu się podniecać? Przecież to jest normalne i przewidywalne zdarzenie. Nie jest częste, ale każdy tyczkarz złamie niejedną tyczkę w swej karierze.

Że to weszło na główną... ja pie**ole. Pewnie przez desant ciot z kwejka:

" Postaw piwo autorowi tego posta PIWO
Wystawiono 27 piw(a)
nowynick, djted, polskiarab2, palililili, illuminati220, onci, Silentlog, Novik, stefans666, czubens, Doktor511, beny561, Setegi, Asuritta, kryzyspl, Nikt_nie, djhardy, szczypekpn, huncfot130, ponczo11, Lebiodko, felippo, Zonq4, piter1729, pazuzu, nwonigers, 8Kebson8"

T3RMINATOR

2021-02-13, 13:29
Rebeliant napisał/a:

Czym tu się podniecać? Przecież to jest normalne i przewidywalne zdarzenie. Nie jest częste, ale każdy tyczkarz złamie niejedną tyczkę w swej karierze.
Że to weszło na główną... ja pie**ole. Pewnie przez desant ciot z kwejka:
" Postaw piwo autorowi tego posta PIWO
Wystawiono 27 piw(a)
nowynick, djted, polskiarab2, palililili, illuminati220, onci, Silentlog, Novik, stefans666, czubens, Doktor511, beny561, Setegi, Asuritta, kryzyspl, Nikt_nie, djhardy, szczypekpn, huncfot130, ponczo11, Lebiodko, felippo, Zonq4, piter1729, pazuzu, nwonigers, 8Kebson8"





Erich_Priebe

2021-02-13, 13:32
BigBertha napisał/a:

Polaczki i ich sport na poziomie olimpijskim... Nawet na porządną pałę biedaków nie stać...



Co boli śmieciu że tata się powiesił a mamusia to dz**ka?