18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyny biją czarnego pana "panią"..

Halman • 2019-04-15, 16:48

Cytat:

Friday, the woman was involved in a minor traffic accident at an apartment complex in Dallas, according to police. "Known suspects" using homophobic slurs then beat her in an incident described by Dallas Mayor Mike Rawlings as "mob violence." The Dallas Police Department said it was investigating the case as a hate crime.




k***a, chciałby zobaczyć jak nasz hejtstop rozpisuje taką akcję czy inne lewizny próbują usprawiedliwić to małpie poj***nie z popie**oleniem...

dirty_pig

2019-04-15, 16:58
Ja sie pytam gdzie byli ci wszyscy obroncy LGBT no gdzie !!???

Musashi_Miyamoto

2019-04-15, 19:22
Hejt Stop nie jest od szukania sprawiedliwości w każdej sprawie tak jak i inne te organizacje opłacane przez lewicowe źródła i filantropów... One służą do walki z Prawicowymi poglądami jedynie także nic nie robią w przypadku kiedy przestępstwo dotyczy jakiegoś reprezentanta lewicowych idei... Albo nie raz coś tam zrobią na pokaz by nie było że jest jak jest ;)

Shanttyy

2019-04-15, 19:26
No i jak to przy stadzie małpa, pełno hałasu i krzyków...

bezjaj

2019-04-15, 21:13
Shanttyy napisał/a:

No i jak to przy stadzie małpa, pełno hałasu i krzyków...



Zaiste, jeszcze tylko rzucaniem gównami z tyłków brak.

lucilla

2019-04-15, 21:35
"k***a, chciałby zobaczyć jak nasz hejtstop rozpisuje taką akcję czy inne lewizny próbują usprawiedliwić to małpie poj***nie z popie**oleniem..."

Zwykła rodzinna sprzeczka, nic wielkiego:D

nowynick

2019-04-16, 08:09
po opisie myślałem, że jakąś czarną kobietą będą gościa okładać, trochę się zawiodłem... :(

znaczy tylko trochę, bo wpierdziel tranzystor zgarnął konkretny :D

DoubleBorger

2019-04-16, 10:36
Tylko przypomnę, że ktoś kiedyś spiewał/rapowal(?) "Ilu z nas nie będzie w dallas, bo rzeczywistość nie pozwala"

Galin

2019-04-16, 19:52
Powiem krótko, jak nie próbował dzieci dotykać, to na taki lincz nie zasłużył.