18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyński samolot

bit123 • 2015-07-14, 01:15
Filmik przedstawia wielki start samolotu zbudowanego przez Czarnoskórego Inżyniera.

spoiler





Ps. chciałbym dodać jeszcze komentarz do załączonego filmiku i w tym celu wystosowałem już pismo do antyrasistowskiej organizacji o pozwolenie skomentowania filmiku z udziałem przedstawicieli czarnej rasy także pozostaje tylko czekać na zielone światło :mrgreen: :mrgreen:

brudny

2015-07-14, 01:23
W tvp też o tym było i czytała Czubówna

Kaczorowy

2015-07-14, 01:34
hmm... właśnie wymyślili samolot - za 50 lat odkryją kuchenkę mikrofalową - będzie jazda !

_Z...........t_

2015-07-14, 02:00
Teraz zacznie się masowe latanie po zasiłki.

NieLubjeLudzji

2015-07-14, 02:07
Dlaczego wynalazki czarnych nigdy nie dzialaja? Bo ich fizyka zaklada, ze praca to stala o wartosci 0.

kaiel

2015-07-14, 02:23
nie mogł sciagnąć sprawdzonego arabskiego projektu latającego dywanu?

77kaweL

2015-07-14, 03:24
dzisiaj mały samolot, jutro duży samolot, po jutrze rakieta kosmiczna, a za tydzień murzyn wyląduje na Marsie - zobaczycie
najpierw była Łajka na księżycu to teraz czas na Jamala na Marsie

(tak na prawdę to nie)

schizophrec

2015-07-14, 05:37
"for few blurry second upendo is airborne and then it crashed to the ground, another dream dust " - świetne zdanie.

dla niekumatych : upendo oznacza w języku suahili - miłość.

a dla nieuków "na kilka ulotnych/rozmytych sekund miłość znajdowała się w powietrzu, by następnie rozbić się o ziemię. Kolejne marzenie obrócone w pył.

cykenmyken

2015-07-14, 06:31
łooo k***@ to teraz chcą zamiast pontonów używać takich samolotów,to dobrze większość nie doleci nawet połowy drogi :)

modoc

2015-07-14, 07:25
O k***a wyrzutnia murzynów.

~Imperator

2015-07-14, 07:38
Czarna rasa jest wspaniała :lol: zawsze od zawsze podziwiałem ich konstruktorów, noblistów i budowniczych :P zwłaszcza konstruktor który przed 6.000 lat wynalazł lepiankę z gówna krowiego i moczu tego jakże sympatycznego zwierzaka,kolo zrobił na mnie ogromne wrażenie... :) Lepianka przez te 6.000 lat się wcale ale to wcale nie zmienia, doskonała konstrukcja. Co prawda przez te sześć tysięcy lat nawet nasze bobry zrobiły postepy w budowaniu swoich tam ale nie ma się co czepiać, rozwój ludzkości trwa i wiem że coraz częściej będziemy na sadolu oglądać szybki postęp tej jakże szlachetnej i pokojowo nastawionej do białych rasy !!! Czekamy z utęsknieniem na imigrantów, Polska rozwinie się z ich udziałem w zastraszającym i dotąd niespotykanym tempie, po raz drugi nie ma się co czepiać że nasi czarni bracia zrobią z naszej okolicy śmietniki i slamsy ale coś za coś rodacy :) coś za coś

konrad100

2015-07-14, 08:27
To jest geniusz na miarę braci Wright!

...no, tylko spóźniony o jakieś 100 lat :lol:

qzi666

2015-07-14, 08:28
czy to nie rekonstrukcja ze smoleńska?
pożywka dla Macierewicza
ja osobiście uważam że hydraulika nawaliła

korinogaro

2015-07-14, 08:31
Mam wrażenie że gosć jest na tym etapie rozwoju na którym było każde kilkuletnie dziecko. Wiecie, chodzi o ten etap gdy zobaczy się coś zajebistego w TV i próbuje zbudować to z kartonu czy lego i się zastanawia potem dlaczego to nie działa. Większość dzieci cieszy się tą fazą przez kilkanaście-dziesiąt minut dopóki nie ogarną że najwyraźniej potrzeba czegoś więcej niż tylko zgrubne podobieństwo. Widocznie gość do tego etapu nie dotarł.