18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyńska obsługa karabinu maszynowego

zomos • 2019-12-02, 21:40
Murzyn usiłuje załadować by strzelać za siebie. Język rosyjski po flaszce przydatny.


Tr...........ty

2019-12-02, 21:59
zomos napisał/a:

Język rosyjski po flaszce przydatny.



Google translator?

silwerbalk

2019-12-02, 22:02
Czemu nie jest w stanie zamknąć zamka.... :-/ bo sam nie wiem czemu?

Plastykpl

2019-12-02, 22:12
k***a liczyłem, że ta pukawka wyjebie murzynowi w rękacha i mu łeb z płucami odpadnie. Jestem zawiedziony.

Matt

2019-12-02, 22:17
To u ruskich są murzyny

woytasw

2019-12-02, 22:33
Nie naboje odwrotnie włożone tylko cała tasma jest źle włożona

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-02, 22:35
k***a kacapy sobie z mudżina jaja robią...
Ale k***a jaki trzeba być debilem, by tak włożyć taśmę. k***a mać, nawet mongoł wie, że lufa jest z przodu i sam wygląd naboju sugeruje jak wkładać....

silwerbalk

2019-12-02, 22:43
Kot_Schrodingera napisał/a:

@up naboje ma odwrotnie włożone



k***a rzeczywiście nie zauwarzyłem.....

:-/

I to jest wojsko w afryce.... To ruscy ładny polew tam muszą mieć dzień w dzień....

mam_racje

2019-12-02, 23:01
Ruscy szkolą i zaopatrują boko haram i inne gówna zgodne z duchem neomarksizmu (zniszczyć cywilizację zachodnioeuropejską) na całym świecie ale lewactwo twierdzi że to USA wywołują wojny "o ropę"... poczytajcie Targalskiego bo się na tym zna w przeciwieństwie do takiego Michalkiewicza.

zomos

2019-12-02, 23:16
mam_racje napisał/a:

Ruscy szkolą i zaopatrują boko haram i inne gówna zgodne z duchem neomarksizmu (zniszczyć cywilizację zachodnioeuropejską) na całym świecie ale lewactwo twierdzi że to USA wywołują wojny "o ropę"... poczytajcie Targalskiego bo się na tym zna w przeciwieństwie do takiego Michalkiewicza.



A ten w politykę znowu i pisowców wpie**ala... Człowieku to jest RŚA 6 siła militarna od końca z dużymi zasobami. Chyba durniu nie wiesz co w Afryce się dzieje i o tym świecie... olbrzymi przyrost demograficzny, gigantyczne zasoby a durnie z USA już się poddali w walce o afrykę to rywalizują tam ruskie i chinole... I to co robią tam ruskie to właśnie wspierają rząd RŚA w walce z muzułmańską rebelią!

Galin

2019-12-02, 23:19
mam_racje napisał/a:

k***a jaki trzeba być debilem, by tak włożyć taśmę. k***a mać, nawet mongoł wie, że lufa jest z przodu i sam wygląd naboju sugeruje ja



Targalski to człowiek ograniczony, który wszędzie widzi rosyjską propagandę. To o takich ludziach myślał Roman Dmowski, gdy pisał, że niektórzy bardziej nienawidzą Rosji niż kochają Polskę. Powiedzieć, że Michalkiewicz zjadł Targalskiego merytorycznie, to nic nie powiedzieć. No ale, Targalski na pewno, podobnie jak pis, po i inne bękarty pookrogłostołowe mają swoich wyznawców na dobre i złe.,,,

skywalker75

2019-12-03, 00:17
Galin napisał/a:

Targalski to człowiek ograniczony, który wszędzie widzi rosyjska propagandę. To o takich ludziach myślał Roman Dmowski , gdy pisał, że niektórzy bardziej nienawidzą Rosji niż kochają Polskę. Powiedzieć, że Michalkiewicz zjadł Targalskiego merytorycznie, to nic nie powiedzieć. No ale, Targalski na pewno, podobnie jak pis, po i inne bękarty pookrogłostołowe mają swoich wyznawców na dobre i złe.,,,



Michalkiewicz ? to ten geniusz co mu komornik 190 tysi zgarnął z konta i teraz żebrze po ludziach ?

qaz123edc

2019-12-03, 06:28
mam_racje napisał/a:

Ruscy szkolą i zaopatrują boko haram i inne gówna zgodne z duchem neomarksizmu (zniszczyć cywilizację zachodnioeuropejską) na całym świecie ale lewactwo twierdzi że to USA wywołują wojny "o ropę"... poczytajcie Targalskiego bo się na tym zna w przeciwieństwie do takiego Michalkiewicza.



O czym ty pie**olisz, j***ny jełopie? :D Usłyszałeś kilka nowych słów i próbujesz na siłę wcisnąć w komentarz? USA wywołują wojny nie "o ropę", a o dolara. Swoją drogą przypisywanie tego zadupia w którym zostało 50% białych do "cywilizacji zachodnioeuropejskiej" to już wyższy poziom sp***olenia umysłowego.

Targalski to jest ten co piszczy że Polska jest super i gdyby nie służby to byłoby mocarstwo, a potem pisze z potomkami komunistycznych dygnitarzy książki o wpływach komunistycznych dygnitarzy? :D Fajnych macie idoli w tym pisie, ale jak nie wiesz o co chodzi to nie pie**ol, polaczku

Galin napisał/a:

Targalski to człowiek ograniczony, który wszędzie widzi rosyjską propagandę. To o takich ludziach myślał Roman Dmowski, gdy pisał, że niektórzy bardziej nienawidzą Rosji niż kochają Polskę. Powiedzieć, że Michalkiewicz zjadł Targalskiego merytorycznie, to nic nie powiedzieć. No ale, Targalski na pewno, podobnie jak pis, po i inne bękarty pookrogłostołowe mają swoich wyznawców na dobre i złe.,,,



Przecież polaczek nie potrafi bez wytrzymać bez bata nad głową i tak już od 400 lat, teraz akurat zdecydowali się na amerykańskiego i szczekają na wszystkich dookoła, a potem będą płakać że jak to, że wszyscy jednak w dupie mają? Ale jak to? :D